Şimdi Ara

Yazıcı tavsiyesi Aylık 700 Siyahbeyaz çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aylık 700 sayfa civarı siyah beyaz çıktı alacağım bunun için lazermi yoksa kartuşlu bir printermı almalıyım önerileriniz nelerdir?

• foto baskısı ile işiniz olmayacak ise kesinlikle lazer alın.

siyah beyaz yeterli ise brother veya samsung. brother çipsiz olması nedeni ile ilk tercih.

renkli olacaksa uygun fiyat nedeni ile samsung CLP serilerine bakabilirsiniz. 300 TL civarında CLP-365 modeli bulunabilir. Yazılım ile resetlenebilmekteler.

bu fiyatlara daha eski modeller olan CLP-325 e kadar olan serilerden birini bulursanız resetlemesi daha kolay olur.
  • sadece siyahbeyaz için elbette lazer.
  • Cevap için teşekkürler hocam resim ile işim yok siyah beyaz sadece yazılı çıktı alacağım brother markaya baktım hl 1111 modeli işimi görür mü sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DewilBurak

Cevap için teşekkürler hocam resim ile işim yok siyah beyaz sadece yazılı çıktı alacağım brother markaya baktım hl 1111 modeli işimi görür mü sizce?

sadece siyah beyaz a4 çıktıları için ideal bir yazıcıdır. resetleme işlemi kolaydır. toneri doldurduktan sonra toner üzerindeki dişli mekanizması geri çevrilerek resetlenir.

çip yoktur. reset işlemi mekaniktir. forumda birçok anlatım var. kullananlardan yorum alabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.