Şimdi Ara

Yayla Yerli Osmancık Pirinç 5 kg - 86 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.527
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Teşekkürler, piyasaya göre uygun fiyat aldım attım bi tane dolaba. :)

• getirbüyük de reis 2.5kg osmancık 52,90 . 160/40 gibi çeklerle aynı fiyata daha kalitelisi alınabilir. istanbulda olan için de istanbulkart ile daha ucuza alınır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 26 Ocak 2022; 9:55:26 >
  • Valideye sordum da ucuz değil dedi. Yayla Yerli Osmancık Pirinç 5 kg - 86 TL 

• Amazonda 68 lira idi 3 adet vardi simdi bitti. Millet fiyat kontrol ederken farketti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence çok iyi fiyat kaç adet alabiliyoruz. Merak etmeyin stok yapmam. Bu koşullarda almak lazım. Pirinç önemli. Artmadan fiyatı almak gerek. Hemde Yayla. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Migros 2,5 kg Baldo 34,5 lira. Bu daha mı iyi?

• tarım kredi koop marketten anadolu marka aldık 50 lira civarına anadolu marka. Güzel pirinç, fazla para vermek istemeyenler değerlendirebilir. Marka takıntısı olanlara allah sabır versin :)

• Yayla Baldo Pirinç 2 Kg Gönen Bölgesi Mahsulü - Migros

2KG Baldo 33,90 diyor. Hem daha uygun hem de baldo değerlendirilebilir.

• n11'De 75-30 kupon varken , 75liraya osmancık pirinç vardı başka markanın indirimle 45e filan geliyordu pahalı diye almadım. çünki osmancık pirinç zaten o fiyatlarda bulunabiliyor.

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Hocam, İstanbul card sadece İstanbul da mı kullanılıyor?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt

Baldo > osmancık

Baldo daha büyük tanelidir. osmancık ise baldoya göre daha ince. osmancık kötü değil yanlış anlaşılma olmasın. fiyat baldoya göre uygun olduğu için daha cok tercih edilebiliyor.

• ulaşım kartı ama istanbulda zincir marketlerde ve getir de geçiyor. istanbulda olmayan birisi, kartı temin edebilirse getir de kullanabilir.

• McCarty kullanıcısına yanıt

İstisnai yerlerde halen o fiyata satılıyor olabilir lakin bulgur 10 TL'ye çıkmışken, Osmancık prinç yerinde sayamayacağı için şu anda çoğu yerde 14-15 bandına çıktı zaten.

• Zabadabadab Z kullanıcısına yanıt

İlginç bir şekilde bulgur pirinci geçti hocam. Yani eskiden pirinç bulgura kıyasla daha pahalıyken şuanda daha ucuz. Her şey aldı başını gidiyor...

• MİGROS ,CARREFOURSA GÖNEN 2.5KG baldo 35.90 LİRA

BENCE GEREKSİZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 26 Ocak 2022; 12:44:54 >
  • Düşünenadam07 kullanıcısına yanıt

Bilinen markaların standarttan farklı bulgur çeşitleri pirinçleri geçmiş olabilir tabi. Şu anda market markalı bulgur çeşitleri 9,75 TL, osmancık-baldo çeşitleri ise 13-14,5 TL olarak satışta.

• Zabadabadab Z kullanıcısına yanıt
    Yayla, Duru, Tat markaları için konuştum. Yoksa tabii yine bu markaların pirinçleriyle karşılaştırsak daha pahalı oluyor. Haklısınız.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FasTBoY -- 26 Ocak 2022; 13:50:58 >

• Düşünenadam07 kullanıcısına yanıt

Evet, 15-18 TL bandında markalı bulgur çeşitleri. Firik ve Siyez gibi yabani ve orijinal çeşitler ise, acayip artmış ve lüks hale gelmiş. Önceden de normalden tabi ki de yüksekti ama fiyatı rahatsız etmeden aldığımı hatırlıyorum. Şimdi ise, 750 gr. Migros marka Firik 23 TL olmuş.

Dar gelirlinin temel besin kaynakları olan bakliyat çeşitleri bile maalesef çok arttı, barbunya ve yeşil mercimek gibi bazı çeşitler ulaşması güç fiyatları çoktan gördüler bile.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.