Şimdi Ara

Yayla Baldo Pirinç Gönen Bölgesi Mahsulü 5 kg 62,90 TL - Hepsiburada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.091
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Kardeşim Migros da migros marka baldo pirinç ikili alımda 2x2.5kğ 45₺ Üstelik üretimi Yayla'ya ait Yayla Baldo Pirinç Gönen Bölgesi Mahsulü 5 kg 62,90 TL - Hepsiburada

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yayla marka pirinçler çok kötü oluyor.Bimde satılan pirinç bile daha güzel.

• aynı fabrikada paketlenmiş olması, aynı kalitede olacağı anlamına gelmez.

• Tavsiye ederim.

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    migros marka daha güzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsijet tosbağa hızında getirir artık, çok kötü bir teslimat firması oldu bu hepsijet

İkisi de baldo olacak
    İkisi de Gönen de yetiştirilecek
    Aynı fabrikada aynı işlemi görecek
    Ve aynı kalitede olmayacak öyle mi?

Marka olan daha iyidir görüşünü bırakalım. Kaliteli ürüne az para verelim. Tasarruf edelim.

• Eş dostla paylaşma imkanı olanlar toptancıları da değerlendirebilir. Ankara Gimat'tan Gönen baldo pirinci 9,4 liradan aldım. 25 kiloluk çuval harici satmıyorlar maalesef.

• yayla gönen baldo sürekli aldığım üründür. aynı üretim diye ben de bir kez migros aldım, fakat kesinlikle fark var. migrosun kötü demiyorum oldukça güzel. alınır. ama kalite ve lezzet farkı var. uygun yakalarsam kesinlikle yayla, değilse migros alıyorum bende.

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt

Luna pirinç sana güzel geliyorsa yapacak bişiy yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gönen marka aldığınız bir çok pirinç aslında Edirne üretimidir çok güvenmeyin yazanlara. Ayrıca aynı fabrikada olsa bile farklı kalitede ürünler alınır bunlar çeşitli şekillerde paketlenir satılır.

• yayla ve migros iki markanın da pirincini denedim. pilav için ikisini de aynı şekilde pişirmemize rağmen migros pirinç daha sertti. pişmemiş gibiydi.

Terme de yetişen Ercan yada Has baldo pirinç kesinlikle tavsiye ederim.

• Her baldo, Gönen baldo değil. Daha düşük fiyatlı Osmancık baldo, Trakya baldo falan da var.

• Ben de amazonda indirimli almıştım bu pirinci.Gönen falan değil bence ithal pirinç bu.

Reis ve en iyisi tabi Gökbayrak(Makroda ve büyük Migroslarda var sadece) yanında çok kötü kalıyor.

Pilav olmayacak kadar kötü olduğu için dolmalarda kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gercekkurtulus75 -- 20 Ekim 2021; 9:41:11 >
  • sFenX_06 kullanıcısına yanıt

Aynı durumdayım migros marka her ürünü aldığım halde pirinç almıyorum uzun zamandır çünkü pişmiyor yayla daha iyi bana göre

• Gayet lezzetli hatta yayladan daha lezzetli geliyor migrosun baldosu bana ☺️

• Zevkler ve renkler tartışılmazmış demek ki. Bence birebir aynı ürün yapılış şekli el mahareti devreye giriyor burada

olmayacağı anlamına da gelmez.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.