Şimdi Ara

Yataştan memnun olan varmı ? Athletic ,Tesla,Duchess,Seven-Z

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
5.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 190-90 bazam var sadece yatagı degiştirmek istiyorum.Yatak arıyorum yataş daha ön planda fakat kimse memnun degıl her yatakla alakalı şikayet var.Yatsanda en az bi 300-400 tl daha pahalı.Bu yatakları bir süredir kullanıpta memnun kalan varmı ?

• 3 aydir duchess de yatiyorum. Cok konforlu ve dinlendirici bir yatak. Memnunum. Boyum 177 kilom 75. Bence siz de boy ve kilonuza uygun olani tercih edin. Yatas magazasina gidip deneyin ve onlara sorun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozeba

3 aydir duchess de yatiyorum. Cok konforlu ve dinlendirici bir yatak. Memnunum. Boyum 177 kilom 75. Bence siz de boy ve kilonuza uygun olani tercih edin. Yatas magazasina gidip deneyin ve onlara sorun.

tek kısılık olanınımı kullanıyorsunuz yanlarındaki yumusak malzemesinden dolayı düşme oluyor mu ?
  • inanccakil11 İ kullanıcısına yanıt
    Hayir cift kisilik. Bazen cok kenarda yatarim hic dusme ihtimali olusmadi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki yumusaklık derecesi nasıl yumusak mı orta sert mı içine gömülme dönerken zorlanma oluyor mu ? seven z yada duchess dusunuyorum suan. yada yatsan
  • athletic modelini kullanıyorum..yeni evliyim..

bekarken surekli kanepe kullandıgım için sırt agrım olurdu..

bunda 2 aydır memnunum...

cokme olmaması icin yatak 2 haftada bir 180 derece cevirin yazıyor kullanım klavuzunda..satıcı da oyle soyledi...

cunku es 50-60 kilo sen 80-90 kilo oluyorsun dogal olarak :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozeba

3 aydir duchess de yatiyorum. Cok konforlu ve dinlendirici bir yatak. Memnunum. Boyum 177 kilom 75. Bence siz de boy ve kilonuza uygun olani tercih edin. Yatas magazasina gidip deneyin ve onlara sorun.

Dostum hayırlı günler bende o yatakdan düşünüyorum. 173 boy 77 kiloyum. Hala tavsiye edermisin? Ankara'da oturuyorum 150.200 ebatinda alicam. Ne kadara almistiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavsiye ederim. Biz cok memnunuz hala. Uzerinden zaman gecti fiyat soylemem mantikli olmaz.

• 180*200 2100 tl ye athletich aldım kiloluyum memnunum
  • 5 yıl yataş kullandık, bozulunca 6-7 ay oldu gene yataş aldım. Çok memnunum, yeni aldığımız çok yüksek ama sorun değil. Yataşın ürettiği selena markası var, arada onu aldım, 6. Ay attık ama.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.