Şimdi Ara

BUZDOLABININ BUZLUĞU DELİNDİ VARMI Bİ ÇARESİ HLP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
65.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler dikkatsizliğim sonucu buzdolabının buzluğu delindi doğal olarak gazda kaçtı ne yapılabilir bir bilen var mı biliyorum tirajı komik bir olay ama yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A21AA1D72 -- 29 Kasım 2006; 19:56:53 >

• ßence ßi sakatLık çıkmaması için ßuzdoLaßının fi$ini çek
  • dostum elbette fiş çekik
  • Öncelikle geçmiş olsun arkadaşım,bildiğim kadarıyla deliği kaynakla tamir edip, yeniden gaz basıyorlar ama çok ucuza çıkacağını zannetmiyorum.
  • eger yeniyse servise gidersen bu garanti kapsamı içinde degildir dışarda çaktırmadan yaptırırsan farantin devam eder bobita arkadaşın dedigi gibi yaptırabilirsiniz zor olmaz yalnız iyi bir usta bulun
  • dostum buzdolabı 15 senelik arçelik garanti nerdeee
  • quote:

Orjinalden alıntı: svideoz

dostum buzdolabı 15 senelik arçelik garanti nerdeee

o zaman direk iyi bir ustaya ama sakın özel servislere güvenme tanıdık biri olsun korkma fazla para tutmaz kaynak ve gaz şarjı işlem bu
  • bilmez miyim heleki arçelik beko servislerinin yanına yaklaşmak dahi para demek.var bi tanıdık tamirci yarın onu bulucaz artık bakalım ne olacak kaça patlıyacak teşekkür ederim beyler
  • öncelikle fişini çek yoksa komp. nem alarak kullanılamz duruma gelebilir bu şekilde çalıştırma..Daha sonra delik sunfix veya benzeri bir maddeyle kapatılarak komp. e gaz basılacak yapılacak işlem sadece bu kadar..
  • Bir soğutmacı olarak olayı teknik olarak anlatayım. Buzdolabında bulunan soğutucu gaz kompresörde bulunur. ve tüm sistemi buzluk (evaparatör) dahil dolaşarak tekrar kompresöre gelir. yapman gereken en sağlıklısı buzluğu değiştirmen. Ve bunu servisten değil de buzdolabı tamircilerinden çok ucuza bulabilirsin. Kaynak tam verimli olmayabiliyor. Sonrasında aynı yerden gaz kaçırma ihtimali var. Servise bi dünya para vereceğine aynı ebatta buzluk alıp kolayca ve ucuza montajını yaptırabilirsin.
  • cevaplar için teşekkür ederim ama tanıdık bi tamirciye buzdolabını incelettikten sonra buzdolabından tam randıman alamama ihtimali yüksek olduğu için en iyi çözüm olarak yeni buzdolabı aldık
  • quote:

Orjinalden alıntı: svideoz

cevaplar için teşekkür ederim ama tanıdık bi tamirciye buzdolabını incelettikten sonra buzdolabından tam randıman alamama ihtimali yüksek olduğu için en iyi çözüm olarak yeni buzdolabı aldık

en doğrusunu yeni dolap alarak yapmışsın. 15 senelik dolaba yeniden buzluk taktıracağına yenisini al zaten zamanı gelmiş diyecektim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.