Şimdi Ara

Yasuo Alacagim Anlatirmisiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet runeleri speller kabiliyet skill siralamasi build en ince ayrintisina kadar burada anlatirmisiniz yeni alacagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Anonymusadamus

Dari teq atar xDe

Ben yasuo yazdim kormusun

• senin duvarın daha güzel boşver yasuoyu
  • lifesteal quint. iyi oluyor kanımca
  • Yasuo aldı ve feedledi Yasuo yetenek isteyen şampiyon onun yerine bir kaç 1350 lik al kendini geliştir

Mobafire da rehberler var oraya bak
  • pasifi doldurunca yada 2 q stackleyince e q ile harrassla minyona q atıp uzaklaş

• Oynayarak öğrenmekten başka şansın yok ama bu demek değildi 2 pro izleyip yardım al :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Braum

Evet runeleri speller kabiliyet skill siralamasi build en ince ayrintisina kadar burada anlatirmisiniz yeni alacagim

http://www.lolking.net/guides/list.php?champion=yasuo Burada aradığın herşey var.Yinede bildiklerimi söyleyeyim.Skill olarak Q-E-W Diye sıralanıyor Yasuo oynarken ultini kullanmakta cimrilik etme.Ulti gelince kullanmaya çalış ve ultini kullanacağın zaman takımına sinyal vermeyi unutma yoksa 5 kişinin arasına cengaver gibi atlarsın.E skilini doğru kullan minyon dalgası olunca rakip Apc ile çok güzel oynayabiliyorsun.Benden bu kadar..!Gerisini rehberlerden öğrenmeye çalış Pratik Kazanmaya Bak..!

• qnqa bence youtube faker yasuo.bjergsen yasuo falan yaz.onları öğren.bence lanede biraz atarlı oynamak gereiko yasuoyu.genel olarak kritik itemleri çıq
  • burda varken konu kirliligi olmasım sizce jayce mi alsam yasuo mu kararsız kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper#

Yasuo aldı ve feedledi Yasuo yetenek isteyen şampiyon onun yerine bir kaç 1350 lik al kendini geliştir

77 hero var hesapta merak etme cok hero oynadim ve yasuo daha oynamadim feedlemeyecegjm simdi defol

• quote:

quote:

Yasuo aldı ve feedledi Yasuo yetenek isteyen şampiyon onun yerine bir kaç 1350 lik al kendini geliştir

77 hero var hesapta merak etme cok hero oynadim ve yasuo daha oynamadim feedlemeyecegjm simdi defol

Baş üstüne (Defoldu)
  • quote:

quote:

quote:

Baş üstüne (Defoldu)

Defooooooool

• quote:

Yasuo yetenek isteyen bir şampiyon mu?

Hortum tutturmaktan başka bişey yapmıyorsun. Bide r ye basıyorsun.
  • Benim oyunlarımı izle.

• quote:

Orijinalden alıntı: LLoncept

senin duvarın daha güzel boşver yasuoyu

Hocam mainim support ama yeni lanelerde de gelismek istiyorum

• Yasuo Güzel Şampiyondur Önenirim.Penta ilk onla atmıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: undattch

quote:

Evet runeleri speller kabiliyet skill siralamasi build en ince ayrintisina kadar burada anlatirmisiniz yeni alacagim

http://www.lolking.net/guides/list.php?champion=yasuo Burada aradığın herşey var.Yinede bildiklerimi söyleyeyim.Skill olarak Q-E-W Diye sıralanıyor Yasuo oynarken ultini kullanmakta cimrilik etme.Ulti gelince kullanmaya çalış ve ultini kullanacağın zaman takımına sinyal vermeyi unutma yoksa 5 kişinin arasına cengaver gibi atlarsın.E skilini doğru kullan minyon dalgası olunca rakip Apc ile çok güzel oynayabiliyorsun.Benden bu kadar..!Gerisini rehberlerden öğrenmeye çalış Pratik Kazanmaya Bak..!

Hocam tam aradigim seydi cok saolun

• verildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kırbaccı

verildi

Konu linkini alabilirmiyim hocam verildigini bilmiyordum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.