Şimdi Ara

Powerbank hakkinda yardim lazim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
2
Favori
67.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vatandan s link ip730 2400mah powerbank aldim. Sarja takiyorum arada kirmizi yanip sonuyor bazen de surekli kirmizi yaniyor bunlarin anlamlari nedir arkadaslar ? Bir de 5volt 1amper sarj aleti ile kac saatte sarj olur bu ? Tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: frkn1020

Vatandan s link ip730 2400mah powerbank aldim. Sarja takiyorum arada kirmizi yanip sonuyor bazen de surekli kirmizi yaniyor bunlarin anlamlari nedir arkadaslar ? Bir de 5volt 1amper sarj aleti ile kac saatte sarj olur bu ? Tesekkurler

tam dolu şarjda powerbanka cihaz bağlarsanız mavi yanıp söner (bağlı cihaz şarj oluyor) , kırmızı yanıp sönmesi powerbank içerisindeki şarjın belli seviye altına indiğini (%30 veya 20 diye hatırlıyorum) gösterir. powerbank prizden şarj edilirken kırmızı yanıp sönmesi şarj işleminin devam ettiğini , sabit kırmızı ışık şarj işleminin bittiğini ve pilin dolduğunu gösterir.ortalama 3 saatten biraz fazla sürede şarj olur. zaten kırmızı sabit yanınca görürsün.
  • megaladon kullanıcısına yanıt
    Cevap baya gecikti ancak yine de tesekkurler :) 2 haftada kendim cozdum ne anlama geldiklerini. Tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de 2 tane almış bulundum. Hata ettim. Keşke almasaydım.

Yine de teyit için ışıkların anlamını yazar mısınız?

Sanırım sürekli mavi "dolu" , sürekli kırmızı ise "şarj oluyor" demek. Doğru mudur?

Teşekkürler.
  • ozgurkinay O kullanıcısına yanıt
    Hocam o ürün baya işimi gördü.
    Ürün şarj ederken:sürekli mavi telefonu şarj ediyor mavi yanıp sönüyor pil az kaldı
    Ürün şarj olurken : sürekli kırmızı şarj doldu kırmızı yanıp sönme şarj oluyor
  • Merhaba, buradaki yorumları okuyunca işimi görür diye bu üründen bende aldım.
    Kılavuzunda önce şarj edin yazıyordu. Fişe taktım, kırmızı ışık sürekli yanınca dolu diye düşünüp telefonumu taktım.
    Şarj etti ama hiçbir ışık yanmadı. Sadece fişe takınca kırmızı ışık yanıyor. Sizce arızalı mı? Ne dersiniz.
  • clyde C kullanıcısına yanıt
    mavi led arızalı olabilir değiştirin derim
  • ben de ürünü değişim için verdim. önce kontrol edeceklermiş. cevabınız için teşekkürler.
  • clyde C kullanıcısına yanıt
    İnsallah degistirilir.

• arkadaşlar ben yukarıda belirtmedim ancak bu ürünü tavsiye etmem, değişim yapılmasına rağmen yeni üründe aynı arıza çıktı, usb kablo değiştirerek deneyin kendi kablosu çok dandik ve çabuk bozuluyor. şansınız varsa dolduruyor
    O kadar dandik degil. En azindan benimki oyle degildi. S link ip745 de tavsiye ederim samsung bataryali ve 2600mah. Onu da kullaniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: frkn1020

O kadar dandik degil. En azindan benimki oyle degildi. S link ip745 de tavsiye ederim samsung bataryali ve 2600mah. Onu da kullaniyorum

evet pili sağlam 2600 mah bataryanın %65 ini dolduruyor.ancak kullanma konusunda sıkıntısı var buda bir gerçek. ilk aldığım ip-730 usb kablosu 10 kez kullanımdan sonra malesef bozuldu ve üründe de içinde bulunan siyah yuvarlak parça ateş gibi oldu el dahi değmiyordu ve kullanım dışı kaldı. pil bağlantısını kesip öyle iade ettim. ikinci gelen üründe de kendi kablosunu takınca algılamıyor. Orjinal samsung kablo deneyince çalışıyor ya da çalışmıyor. ip730 modeller malesef diğer arkadaşlarında yazdıkları sorunlarla birleşince malesef böyle sorunlu.
    Hocam nerden aldiniz merak ettim. Benimki gayet saglamdi 1420mah bataryayi 1 kere tam sarj bir kere %30 sarj ediyor

• Banada cepteteb basvurusundan yollamislar
    2400 mah ama 2 kez sarz ediyor
    Yanan isiklar sNirim kirmizi isik
    Kendini doldururken yaniyor

• Mavi- kirmizi yanarkende telefonu Sarz ediyor

• Ama Bendeki telefonu sarz ederken cok isiniyor
    Sizdekide oylemi bilmiyrm

• hsnkrc kullanıcısına yanıt
    Mavi yanmasi telefon sarj ediyor.
    Kirmizi yanip sonmesi kendini sarj ediyor.
    Surekli kirmizi yanmasi sarj isleminin tamamlandigi anlamina geliyor.
    İsinma bu fiyattaki urunler icin normaldir. Benimki de isiniyordu. Baska bir powerbank kullaniyorum su anda

• Tesekkur ederim hocam
    Ama promosyon oldugu icin para vermedik

• Para versem zaten almazdim
    Cok iyi degil ama iste banka yollamisti

• Ama sanirim dHa orijin bi cihaz alicam Bi muddet sonra

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.