Şimdi Ara

Yaşınız kaç ve kaç kg dumbell çalışıyorsunuz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
36
Cevap
1
Favori
10.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar ben bu işe yeni başladım (20gün oldu) , yaş 17 acaba ben mi düşük çalışıyorum ?

8kglıklar ile çalışıyorum .

• 10 yap 8 az
  • quote:

Orijinalden alıntı: farkli acidan bakan

10 yap 8 az

hocam farklı pozisyonlrla 2 kol 13'er tekraar yapıyorum. Toplam 5 hareket 65 sol 65 sağ olmuş oluyor ... Birde bu zorluyor 10dan sonra son 3 tekrar biraz yavaş oluyor.

1-1.5 ay sonra 12.5 lara geçiş yapmayı düşünüyorum . Yoksa 2-3 hafta sonra 10luklara mı geçiyim ?
  • 20

90 kg bench
  • quote:

Orijinalden alıntı: RadioactiveRc

20

90 kg bench

:D Umarım biz de o günleri görürüz dostum .
  • 22

0 bench

daha bodye başlamadım:(
  • Yaptıktan sonra eve gidince ağrı olursa azalt yoksa arttır ben şu an 15-22.5 arası gidip geliyorum
  • 130 kg bench, 215 kg deadlift. 40 kg + 40 kg dambıllar ile dumbbell press set. 150 kg squat. Kendim 135 kiloyum. Bir zahmet.
  • kardeşim 17 yaşında 20+20kg dambıl bench press giriyor. 20+20kg bar giriyor valla ben şaşırıyorum.
  • Bu arada 26 yaşındayım.

https://youtu.be/BOeRI6MDyns

Bu da RAW bench record.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sar1Lac1

kardeşim 17 yaşında 20+20kg dambıl bench press giriyor. 20+20kg bar giriyor valla ben şaşırıyorum.

Hacı biz daha yeni başladık , sor bakiyim hayatında hiç kas yapmaya çalıştın mı diye? Sen zahmet etme ben cevap veriyim HAYIR...

*Daha önemli işlerim vardı o yüzden buna ayıracak ne zamanım vardı ne de isteğim...Hem de bence başlangıç için ideal yaşta olduğumu düşünüyorum .Ha genede başlangıç için az diyorsan , benim gücüm buna yetiyor , elimde olan bir şey değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-14D640FEB -- 15 Eylül 2017; 14:2:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrKefek

quote:

kardeşim 17 yaşında 20+20kg dambıl bench press giriyor. 20+20kg bar giriyor valla ben şaşırıyorum.

Hacı biz daha yeni başladık , sor bakiyim hayatında hiç kas yapmaya çalıştın mı diye? Sen zahmet etme ben cevap veriyim HAYIR...

*Daha önemli işlerim vardı o yüzden buna ayıracak ne zamanım vardı ne de isteğim...Hem de bence başlangıç için ideal yaşta olduğumu düşünüyorum .Ha genede başlangıç için az diyorsan , benim gücüm buna yetiyor , elimde olan bir şey değil...

eleştiri olarak algıladın sanırım.

Demek istediğim kemik yapın kas durumunu kimse bilemez, bende kardeşimle beraber gidiyorum onun bastığı kiloları ben basamıyorum o 17 yaşında ben 23.

1 senedir üyeyiz toplasan 3-4 ay anca gitmişizdir. kardeşim benden uzun veyaz kilolu değil ama bilekleri kalın, kasları daha şişkin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DrKefek

quote:

eleştiri olarak algıladın sanırım.

Demek istediğim kemik yapın kas durumunu kimse bilemez, bende kardeşimle beraber gidiyorum onun bastığı kiloları ben basamıyorum o 17 yaşında ben 23.

1 senedir üyeyiz toplasan 3-4 ay anca gitmişizdir. kardeşim benden uzun veyaz kilolu değil ama bilekleri kalın, kasları daha şişkin.

Ha hacı ben de bana şaşırdın sandım(az yapıyorum diye ) :D Yanlış anladığım için k.b

• 5er kg dambıllarla 200+200 15dk arayla 400tekrar

35 kg halter 30+30+30 15 dk arayla 90tekrar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi code-ShaRK -- 15 Eylül 2017; 14:25:04 >
  • ha 5kg ha 20 kg dumbell önemli olan hareketleri doğru yapmak yoksa bir yararı olmaz ben kaç aydır yapıyorum daha omuzlarımı hissettiğmi yeni farkettim hep yanlış yapmışım.
  • kol omuz sırt için 5 kilo dambıl ideal senin için

gögüs 10ar

bacak 20şer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karthusnowulti

ha 5kg ha 20 kg dumbell önemli olan hareketleri doğru yapmak yoksa bir yararı olmaz ben kaç aydır yapıyorum daha omuzlarımı hissettiğmi yeni farkettim hep yanlış yapmışım.

Kesinlikle pozisyon önemli asla ağırlığı belle kaldırmayacaksın çoklu hareketler deneyeksin kollar yorulsada pozisyon değişip harekete devam etmeli. Protein ve vitamin desteği olmazsa olmaz
  • 27, 40
  • Dove Dove D kullanıcısına yanıt
    Kayra naber :)
  • la ne 20 kilosu ben 2 senedir yapıyorum 5 kilo dambıllar hala. Önemli olan 10kere göbeğinle kaldırmak değil.

100 200 hareket yapmak bilek oynamadan.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.