Şimdi Ara

Yasal mı Yasak mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi biz body kiti alıyoz eşşek gibi kanat takıyoz ..... ama bunlar yasal mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeandan -- 3 Ağustos 2005, 12:20:30 >

• ruhsata işletmediğin her türlü olay yasak diyer biliyorum...
  • Ruhsatta spolier yazılcak bi yermi varki?Bi şekilde işlettin diyelim.Yolda polis ruhsat sorsa spolier yazısını görse hemşerim bu yeni yakıt tipimi fln demez mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can -- 3 Ağustos 2005, 13:26:58 >
  • abi kesin cewap yaww
  • quote:

Orjinalden alıntı: Can

Ruhsatta spolier yazılcak bi yermi varki?Bi şekilde işlettin diyelim.Yolda polis ruhsat sorsa spolier yazısını görse hemşerim bu yeni yakıt tipimi fln demez mi?

kardş bizde onu diyoruz öle bişey yazamıycana göre arabanın üzerinde oynamak yasak..ama kim takip ediyor yada spolier e gelene kadar takip edilmesi gereken neler var
  • Yasal değil, kısmen...
  • yasal olsa ne olur olmasa ne olur..sonuçta poliste biter herşey..adam yeter ki sana kafayı taksın ceza kescek yerini bulur senin gönlün ferah olsun..sırf son susturucusu degişmemiş egzoz kapagından dolayı ceza kesen polis biliorm ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: GÖRKEMKAZAN

yasal olsa ne olur olmasa ne olur..sonuçta poliste biter herşey..adam yeter ki sana kafayı taksın ceza kescek yerini bulur senin gönlün ferah olsun..sırf son susturucusu degişmemiş egzoz kapagından dolayı ceza kesen polis biliorm ben

o iş başka,adam kafaya takyımı ğzınla kuş tutsan kurtaramazsın cezadan...
  • quote:

Orjinalden alıntı: jeandan

abi kesin cewap yaww

yasak
  • poliste biter olay
  • ya geçen gün saat 2,30 arkadaşlarla gidiyorum tak polis çevirdi allahın dağında ve gecenin o saatinde. ve 45 ytl ceza kesti sis farı açık die 10 puanımı duşurdu. nedeni ise karşıdan gelen arçın şöförünün gözlerini alıyor die o saatte kim varsa orda kimsede yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: mezomorta

ya geçen gün saat 2,30 arkadaşlarla gidiyorum tak polis çevirdi allahın dağında ve gecenin o saatinde. ve 45 ytl ceza kesti sis farı açık die 10 puanımı duşurdu. nedeni ise karşıdan gelen arçın şöförünün gözlerini alıyor die o saatte kim varsa orda kimsede yok

bak bu konuda haklı adam,hiç kızma,tesadüfen biri gelse karşıdan kazaya sebebiyet verebilirsin...

Makine müdendisleri odasıdnan onaylı bir çizim yaptırılıyor,bodykit filan bu şekilde ruhsata işleniyor.İş poliste biter ama yinede bukadar emek harcamış birine polis ceza kesmeye utanır....
  • slm millet konu benim ilgi alanıma giriyor ruhsata belli bir para karşılığında işlettirebiliyorsun normalde yasak 100 ytl bedeli vardır eger anlamayan bir polise denk gelirsen kafa kullanıp radyo anteni diye kandırabilirsin uygulandı ve onaylandı....
  • yasal degil
  • ruhsata ısletmen lazım ...bnm arkadasın abısı subarusu ıle polıse yakalnmıs subaruda modıfıyelı tabı polısın unlu subaru kanatına dedıgı sey de su arkadakı utu masasını cıkartırmısınız
  • Ula o ütü masası ne kadar biliyon mu sen
  • quote:

Orjinalden alıntı: mtk1903

ruhsata ısletmen lazım ...bnm arkadasın abısı subarusu ıle polıse yakalnmıs subaruda modıfıyelı tabı polısın unlu subaru kanatına dedıgı sey de su arkadakı utu masasını cıkartırmısınız

ütü masası
  • o ünlü Kanatı şahine takılmışı var burda taksi ......

garip bişe ....
  • Pekiii, camlara takılan filmler de yasak diil mi? Bu aynı şey aslında. Ama Polis sadece çeki demiri, cam , ıvır zıvıra takılıyoo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rendacirci

Pekiii, camlara takılan filmler de yasak diil mi? Bu aynı şey aslında. Ama Polis sadece çeki demiri, cam , ıvır zıvıra takılıyoo.

3 numara film yasak sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.