Şimdi Ara

Yaşadığıniz En Utanc Verici Olay (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
22
Favori
4.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DeathLost

Bayan hocamın evine gitmiştim özel ders veriyordu birden kendimizi yatakta bulduk derken hocanın 18 lik kızı bizi bastı bi utandım bi utandım sorma

Tabi beklediğim olmadı kızı dünden razıymış o da aramıza katıldı analı kızlı çorbasının tadına baktım

biraz güldüm ama halimiz kötü anca hayal ediyoruz maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crazy Kids -- 5 Ekim 2014; 23:37:48 >

• Bu turkcellin sıcak videolar kategorisi vardı bir aralar, şimdi var mı bilmiyorum. Telefonu yeni aldım o zamanlar da. 6-7 yıl oluyor yani. Hat ablamın üzerineydi. İşte ben bu sıcak videolardan video felan indiriyordum. Bunlar beni kaydetmiş oraya her hafta 1 TL mi ne para kesiliyordu. Ben de bilmiyorum tabi o yüzden olduğunu. Ablam aradı müşteri hizmetlerini, ordaki sekreter işte siz sıcak videolara kaydolmuşsunuz o yüzden kesiliyor o para dedi. Orda ablam utandı zaten, ondan sonra ben utandım, anneme de söyledi oğlun sıcak videolara kaydolmuş ondan felan diye bir daha utandım ben. Ben kaydolmadım felan dedim geçiştirmeye çalıştım. Bu da böyle bir anımdır işte :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 5 Ekim 2014; 23:51:38 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • iki üç gündür zicmiyordum sonra bir teneffüs arası ıngilizce dersindeyiz çıktık diğer derste ıngilizce zil çaldı iki dakika geçti öğretmenler zili çaldı ben Saldım, ama tüm herkes bunaldı sınıftaki saldığım yerde sinek kalmadı o derece herkes sınıfın bir kosesine gömleklerinin yakasini burnuna dayayarak bir tarafa geçti, ıngilizce ogretmenimizde hamileydi o sıra geldi kokuyu alır almaz kustu, kustugunu gören arkadaşım ayağıma kustu, ayağımdaki kusmukla dolaşirken fen bilgisi hocam kustu en sonunda kendimi zor eve attim, hic unutmam o gün ingilizce hocamız tüm erkeklere " bir daha sınıf içinde ossurmayacagiz" diye savunma yazdirmisti disiplin kurulu icin, sanki kızlarda got yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolmuşta arka 4lü kız dolu
    Yurttan eve dönüyorum, ineceğim yere yaklaştım, tam valizi alıyordum dolmuşçu bi gaza bastı yavaş giderken, ben kızların üzerine düştüm.

Gerçi en utanç verici olanı
    12.sınıfta SGK önünden yurda servis kalkıyordu, kar kış kıyametti ortalık. Önümdeki gergin zinciri görmedim yere düştüm sevdiğim kızın gözü önünde. Gerçi bir tek o gülmemişti
  • 5-6 yaşlarında anaokulunda iken çişim gelmişti hoca başkasıyla konuşuyodu utandığım için izin isteyemedim sonra altıma işedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bombacimülayim

quote:

Orijinalden alıntı: Mizu Kawarimi

5-6 yaşlarında anaokulunda iken çişim gelmişti hoca başkasıyla konuşuyodu utandığım için izin isteyemedim sonra altıma işedim.

yas kac şimdi?

17
  • kısa süreli olarak yarı ateist olmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CraytonZ

quote:

Orijinalden alıntı: Milan Kundera

sınıfta altıma zıçmıştım. o sırada deprem tatbikatı yapıldı zil çaldı herkes sıra altına girdi bende girdim. sıra arkadaşm kızdı kıçımı ona dönmüşüm farketmedim. burnu kıçıma değdi. ondan sonra bir daha yüzüne bakamadım. hatice özür dilerim forumdaysan.

Burnumu hala yikiyorum

Hatice sen misin

• quote:

Orijinalden alıntı: Requiestcat in Pace

bi dusunim

KİM BANLADI LAN KANKAMI
  • istiklal marşı okunacaktı günlerden pazertesi sabahı. ben nöbetçiydim ve geç kalmıştım son anda gelip, ısrarla nöbetçi yerine geçmek istemiştim, hoca ise sıraya geç dedi ısrarla, sonra tüm okulun önünde bağırdı bana. ortaokul 8 dim. daha sonra babam öptü belasını o ayrı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mizu Kawarimi

5-6 yaşlarında anaokulunda iken çişim gelmişti hoca başkasıyla konuşuyodu utandığım için izin isteyemedim sonra altıma işedim.

ulan aynısını yaşadım furkan sen misin
  • Adult izlerken unutmuşum pc yi öyle bırakıp Wc ye gittim.Döndüğümde pc de yengem adultları görmüş bana pis pis tebessüm etti.Bende acayip utandım
  • samsung, bayisinde telefonu incelerken satış danışmanı kız bana bakarak gülmeye başladı ama ne olduğunu anlamadım olay çok hızlı gerçekleşti ben yine telefona baktım ama nedense kendimi tutamadım ve hafiften güldüm ve kıza baktığımda kız gülerek bana doğru geliyordu bende kafamı kaldırıp kıza dogru güldüm :( ve arkamdan gelen gülüşme seslerini duyana kadarrr meğer kız arkadaşları arkamdan geliyorlarmış fazla bozuntuya vermedim ama utanmıştım lan harbi haha ama gözümün içine bakıyordu be dibimdeydi ne bileyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

samsung, bayisinde telefonu incelerken satış danışmanı kız bana bakarak gülmeye başladı ama ne olduğunu anlamadım olay çok hızlı gerçekleşti ben yine telefona baktım ama nedense kendimi tutamadım ve hafiften güldüm ve kıza baktığımda kız gülerek bana doğru geliyordu bende kafamı kaldırıp kıza dogru güldüm :( ve arkamdan gelen gülüşme seslerini duyana kadarrr meğer kız arkadaşları arkamdan geliyorlarmış fazla bozuntuya vermedim ama utanmıştım lan harbi haha ama gözümün içine bakıyordu be dibimdeydi ne bileyim

olur hocam öyle takma :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayram ziyaretine gittiğimiz evde klozeti devirmiştim. Tabii her taraf mok.
  • Pipimizin farklı işlevleri olduğunu fark ettiğimiz yıllarda, arkadaşın telefonundaki ferreyu açıp izlerken 4 kişi fap yaptıydık tenefüste. Oturduğumuz sırada kız oturuyomuş cüzdanını almaya gelince dördümüzü de o pozisyonda görüp çığlık atmıştı. Sonra sınıf öğretmenine falan söyledi o da üstü kapalı tüm sınıfın ortasında uyardı. Yerin 7 kat dibine girmiştim. Hele annem veli toplantılarına gelince hoca söyler korkusuyla ödüm kopmuştu o yıl. Okul tuvaletinde işemeye bile çekinir olmuştum artık bilinçaltım nasıl etkilendiyse. Bu arada kız ortaokul bitene kadar tek kelime etmedi bizimle. Hatta yıllar geçti hala engelliyim onun tarafından.

6. sınıftaydım. Maalesef "reel".

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi göbek deliği pamukçuğu -- 8 Ekim 2014; 2:32:54 >
  • Hafta sonlari ve tatil gunleri kafa dengi bir arkadasim var onunla sabahlari yururuz.Yine bi tatil gunu saat 6 da filan iste ciktik yuruyuse tabi konu konuyu aciyor bi o konu aciyor bi ben filan.Neyse penti nin onune geldik disariya asilan afis mi her ne deniyorsa iste orada cok cekici bir kiz var bende ne hikmetse ulan ne bacak boyu var be , lan adil o gun bi videoda da boyle biri vardi anlattimda anlattim ulan arkadasinda sesi cikmiyor cocuk icine guluyor resmen neyse boyle 1-2 dakika anlattiktan sonra sessizce abi arkana bak demesiyle soke oldum.Sevdigim bir kiz vardi o da yuruyuse cikmis hafif caprazimizda ne anlattiysam duymus ulan ben donuncede bu sinirli sinirli bakip hizlandi arkadas da bacak boyu diye dalga gecip durdu.Neyseki kiz sonradan anlayisli ciktida birsey olmadi ama lakabim bacak boyu olarak kaldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Aesthetic.

Pipimizin farklı işlevleri olduğunu fark ettiğimiz yıllarda, arkadaşın telefonundaki ferreyu açıp izlerken 4 kişi fap yaptıydık tenefüste. Oturduğumuz sırada kız oturuyomuş cüzdanını almaya gelince dördümüzü de o pozisyonda görüp çığlık atmıştı. Sonra sınıf öğretmenine falan söyledi o da üstü kapalı tüm sınıfın ortasında uyardı. Yerin 7 kat dibine girmiştim. Hele annem veli toplantılarına gelince hoca söyler korkusuyla ödüm kopmuştu o yıl. Okul tuvaletinde işemeye bile çekinir olmuştum artık bilinçaltım nasıl etkilendiyse. Bu arada kız ortaokul bitene kadar tek kelime etmedi bizimle. Hatta yıllar geçti hala engelliyim onun tarafından.

6. sınıftaydım. Maalesef "reel".

şu an yaş kaç

• up

• quote:

Orijinalden alıntı: Continental_

quote:

Orijinalden alıntı: CraytonZ

quote:

Orijinalden alıntı: Milan Kundera

sınıfta altıma zıçmıştım. o sırada deprem tatbikatı yapıldı zil çaldı herkes sıra altına girdi bende girdim. sıra arkadaşm kızdı kıçımı ona dönmüşüm farketmedim. burnu kıçıma değdi. ondan sonra bir daha yüzüne bakamadım. hatice özür dilerim forumdaysan.

Burnumu hala yikiyorum

Hatice sen misin

Evet

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.