Çavuş
07 Ekim 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 6 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar son 5-6 gündür internetimde sürekli kesintiler oluyor en az 30 dakikada bir kesin kesiliyor onun dışında 5 10 dakikada bir kesildiği bile oluyor; e tabi bu durum da online oyunlarda çok rahatsız edici oluyor.

İnternetin kesilme süreci şu şekilde gerçekleşiyor ->wifi bağlantısı üzerinde sarı birşey oluyor bağlantı kesiliyor o sıra -> tekrar bağlan diyorum sorunları gider kısmı çıkıyor -> ona tıklayınca bağlantıyı sıfırlıyor falan bi 30 saniye birşeyler yapıyor -> en son rapor kısmında kablosuz bağlantı sorunu gibi şeyler yanında da düzeltildi yazıyor .

Bunun akk nın dolmasıyla bir alakası var mı bilemiyorum olabilir belki ama internet hızının yavaşlamasının yanında sürekli kesilmesi de mi ttnet in oyunu , eğer değilse bu konuda yardım bekliyorum bilgili arkadaşlardan
Merhabalar öncelikle şunu belirteyim konuyu yanlış yere açmış olabilirim emin olamadım ben de buraya açtım baştan yanlış yere açtıysam kusuruma bakmayın.

Konuya gelecek olursak bilgisayarda artık lol oynamaktan sıkıldım ve farklı oyunlar oynamak istedim.Bigisayarımın özellikleri şunlar merak ediyorum Assasin Creed gibi Call of Duty,Amazing Spiderman 2 gibi oyunları oynayabilir miyim?

Bu oyunlar dışında rpg ve macera tarzı oyunlar önerirseniz sevinirim.
Merhabalar ben yakın zamanda akrabamın şirketi kapandığı için ordan akrabam aracılığıyla bilgisayar aldım ucuza.Ama bilgisayarlarda kullanıcı şifresi var şirket aniden dağıldığı için bilgisayarlar şifreli şekilde kalmış.Formatlanması gerek dediler ben de ordan burdan denediğim yollarla formatlamaya çalıştım ama olmadı.Bilgisayarı normal bir şekilde açınca şifre ekranı çıkıyor karşıma.Bilgisayarcıya mı götüreyim illa yoksa evde de bir şekilde halledebilir miyim?
Öncelikler merhaba ben bu sene üniversite sınavına girdim ve önümde yaklaşık 2 aylık bir boş zaman var ve tanıdıklarım aracılığıyla bir restoranda iş buldum.Asgari ücretle çalışacağım ve sigortam falan olacak heralde.Bu burs almama engel olur mu üniversiteye başladığım sırada.Sonuçta 2 aylığına çalışacağım ve üniversiteye başladığım sırada çalışmayacağım sizce bu alacağım bursa engel olur mu?
Merhaba bugün 4 tane 490 rp lik kutu açtim kendime şunlar çıktı.
Zombi nunu
İskoç tryndamere
Curling veigar
Muhteşem twisted fate

Biraz araştırma yaptım son iki kostumun nadir ve değerli kostümler olduğunu yazmış millet.Zombi nunu fiyattan kurtarıyor.İskoç try i gormezsek iyidir heralde.

Son ikisi ile ilgili yorumlari bekliyorum
Merhaba arkadaşlar bugün 3 oyun dereceli attım.Yaklaşık 1 aydır dereceli oynamıyordum.Bugün dereceli gireyim dedim ama dereceli oynamadığım zamandan çok daha kötü bi durumda şu anda TR.Resimlerle anlatacağım 3 oyun arka arkaya aynı şey oldu.
Uyarı:Biraz QQ olabilir ama gerçekler bunlar ne yapalım.

İlk oyun:Xin zhao jungle gittim bizim vayne ile braum ilk kanı verdikten sonra kavga ettiler vayne ben kafama göre takılcam dedi biraz feedledi biraz milletin lanesine gitti farmına karıştı biraz ks attı falan.Oyun rezil geçti işte ss.

İkinci oyun:Oyuna girdik güzel başladı ama bi sorun vardı.Jungle miz gragas 1. dk dan sonra afk kaldı gelmedi.Bu şekilde zorlana zorlana oyunu aldık.Blitz sup oynuyordum.

Üçüncü oyun:Ve en lanet oyuna geldik arkadaşlar.Braum sup almıştım.Arkadaş ilk seçimden fizz mid aldı.Yasuo arkadaşımız solo dedi.Oyuna girince ben mid geçeyim soloda shen i alamam dedi.Fizz de kabul etmeyince feedlemeye başladı.İşin garip yanı 16 kil verdikten sonra milleti gaza getirmeye çalışıyordu.Düzgün oynamaya çalışıyordu ama nafile.Ayrıca elimden geleni yaptım braumla baronu bile çaldım tek başıma ama cidden çok kötüydü.İşte ss ler.

Baron

Arkadaşlar belki diyeceksiniz böyleleri hep gelir ama arka arkaya attığım 3 oyunda gelmesi ve son 1 aydır ilk defa ranked gireyim dememin sonucu bu olunca cidden şaşırtıcı oluyor.Şu sonuçlar karşısında gerçekten başka serverleri deneyeceğim.

Bu arada başka arkadaşlar da sorunlarını paylaşsınlar dertleşelim beraber..

Beyler biz 4 arkadas evin terasinda mangal yapacagiz.Ogrenci oldugumuz icin sadece tavuk ve tavuk sucuk alicagiz.Ne kadar tutar sizce 4 kisi ne kadar yeriz adam basi 10 tl den 40 tl yeter diye dusunuyorum.Ayrica şomineye benzer birsey var terasta onda pisirecegiz.Onun icin de ayrica bildiginiz taktikler varsa(nasil daha guzel olur,nasil daha iyi piser gibi).Izgara seklinde yapacagiz yardimlarinizi esirgemeyin lutfen.

Mobilden yaziyorum yazimin kusuruna bakmayin.

Iyi forumlar..
Boyle bi gece boyunca suç serbest oluyodu herkes maske falan takıyodu.Bi grup vardı bunlar da geceyi geçirmeye calisiyodu adı neydi bilen yazsin önemli lütfen
Beyler bugün normal oyuna girdim 4 pre geldi takımıma oyun şampiyon seçim ekranında kaldı bende çıkıp bidaha girdim oldu bu sefer oyundayım.Ama benim takımdaki 4 pre oyun boyu afk kaldılar oyun 17 dk sürdü ara sıra karşıdaki oyuncularda da bende de oyun gidiyordu.Onlar beni hileyle suçladı bu yüzden ama hiçbirşey anlamadım ilk defa oluyo böyle bişey.Biri açıklasın :D

Beyler bugün maç varmi ya arkadaşlarla toplancazda bakmak icin bi site falan bugünkü maclari yazan o da olur
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 197
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.496 (Bu ay: 42)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 73 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.