Şimdi Ara

Yaşadığıniz En Utanc Verici Olay (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
22
Favori
4.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    pm :D
  • Bi gün Otobuse bindim neyse en arka sağda 4 lu koltuklar var.neyse ters koltuga oturdum onumde de bi kız vardı neyse kız birden naber dedi ben tam çıkaramadım kızı ayip olmasin diye soğuk bi tavırla iyidir senden dedim.kızda iyiyim işte sen niye telefonunu açmıyosun dedi o zaman jeton düştü kız kulaklıkla telde konusuyomuş kafamı sağa çevirip camdan dışarı baktım kendime baya küfür ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teyzemlerin evindeydik,o zamanlar baya bir küçüktüm. Altıma sıçmıştım. Teyzem de yeni evli falandı. Gençti yani.O seksi tangalar olur ya o tarz bişey verip giydirmişlerdi bana,bi de eşofmana kadar mı ne sıçtıydım. Arabaya gidene kadar altımda sadece teyzemin kiloduyla gezdim.Çok utanmştım o gün.

• otobüste kızlar bana bakıp aralarında gülüşüyodu bende gaza geldim artis artis hareketler yapıyom geriliyom falan filan eve bi geldim fermuarım açıkmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Simone Simons -- 8 Ekim 2014; 18:41:54 >
  • Bundan 3 4 yıl önce bilgisayarda oyun oynuyorum. Evde kimse yok. Koltuğa sessiz sessiz salıyorum hastaydım o zamanda. Düşünün artık o leş gibi kokuyu Neyse kapı açıldı annemle komşusu geldi, annem mutfağa girdi komşu direk benim odaya daldı yanımdaki koltuğa oturdu naber falan dedi 5 saniye sonra kalktı gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Menladi -- 8 Ekim 2014; 19:21:44 >
  • bu konu hiç ölmese keşke
  • Saatcide saati denemek icin koluma takaerken dusurmustum ve cami tuz gibi olmustu ama kirilmamisti. Ayip olmasin diye 50 tl lik saat almistim adamdan

• quote:

Orijinalden alıntı: Semeaih

bu konu hiç ölmese keşke

hayirdir hocam konuyu şikayet mi ettin :-)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen5252

Beden dersinden cikmistik arkadas sinifa cikcam demisti bende su alip gelcem demistim sinifa ciktim pencereden disari bakan esra arkadan enes e cok benziyordu gittim ve poposuna saplaga vurdum...

Ee ne oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: bombacimülayim

quote:

Orijinalden alıntı: Semeaih

bu konu hiç ölmese keşke

hayirdir hocam konuyu şikayet mi ettin :-)

sadece konuyu beğendiğimi dile getiriyorum.

insanların abidik ubidik yaşanmış olaylarını dinlemek keyif veriyor
  • facebookta 5000 arkadaşlı fake profil yapıp satıyordum.

aklıma gelen ilk numarayı (kafadan atarak) bayan profiline yazdım. maalesef öyle olmadı beynimde yer edinmiş herhalde teyzemin numarasını vermişim.

ben facebookta gruplara sıcak sohbetler için ekleyin falan yazarak erkek arkadaş kasıyorum. erkekler hep teyzemi aramış adamlar bu profilde numara yazıyordu aradık falan demişler.

kadın profilinin kullanıcı adı facebook.com/selin.ares diye kalmış. ares diye soyad lanet olsun ki sadece bizde var

teyzemde şüphelenip annemi aradı, sonra olaylar olaylar.. tüm sülale öğrendi hala utanıyorum gene aklıma getirdiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ofsayt Bozan Stoper -- 8 Ekim 2014; 19:09:09 >
  • 5 yaşında felandım.annemle parka gittik.oyun oynuyom felan.kaydırakta kayıyım dedim.aşşağıdaki resimdeki kaydırakların birine çıktım.içi felan karanlık bu kaydırağın.kaydırağın ucunu karanlıkta görmedim.bıraktım kendimi kaydırakta.en aşşağı bi indim,hayvanın biri sıçmış kaydırağın en ucuna.ulan bide işemiş üstüne cıvık cıvık.heryerim bok oldu.bacaklarımı ayıra ayıra gittik eve.hiç unutmuyom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yürüyen Ölü -- 8 Ekim 2014; 19:12:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ofsaytı Bozan Stoper

facebookta 5000 arkadaşlı fake profil yapıp satıyordum.

aklıma gelen ilk numarayı (kafadan atarak) bayan profiline yazdım. maalesef öyle olmadı beynimde yer edinmiş herhalde teyzemin numarasını vermişim.

ben facebookta gruplara sıcak sohbetler için ekleyin falan yazarak erkek arkadaş kasıyorum. erkekler hep teyzemi aramış adamlar bu profilde numara yazıyordu aradık falan demişler.

kadın profilinin kullanıcı adı facebook.com/selin.ares diye kalmış. ares diye soyad lanet olsun ki sadece bizde var

teyzemde şüphelenip annemi aradı, sonra olaylar olaylar.. tüm sülale öğrendi hala utanıyorum gene aklıma getirdiniz

iyiymis :-) simdi kac yasindasiniz hocam peki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Evdeki Sinek

quote:

Beden dersinden cikmistik arkadas sinifa cikcam demisti bende su alip gelcem demistim sinifa ciktim pencereden disari bakan esra arkadan enes e cok benziyordu gittim ve poposuna saplaga vurdum...

Ee ne oldu

Nolsun hocam kizin tepkisi aynen soyleydi `aayyhhh nhapyhiosuunn yhaaa xd` pardin dedim kactim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Evdeki Sinek

quote:

Ee ne oldu

Nolsun hocam kizin tepkisi aynen soyleydi `aayyhhh nhapyhiosuunn yhaaa xd` pardin dedim kactim

Kız hoşlanmış galiba ben olsam şikayet falan ederdim

• Daha bugün yaşandı maalesef, 2 haftadır sıçmıyordum(bağırsaklarım düzenli çalışmıyor). Dün akşam yatmadan önce sıçmayı düşündüm okulda zor durumda kalmayayım diye ama unuttum. Bugün de 2. dersten itibaren gelmeye başlamasın mı mok? Kendimi 8. derse kadar tuttum valla, birkaç bin kalori vermişimdir herhalde... Siz siz olun kakanızı yapmayı geciktirmeyin arkidişler.
  • 4. Sınıfa gidiyordum babamin ozmanlar tekstil dükkanı vardı. Karanlık çökmüştü evden babamin yanina gitmek icin disari çıktım hava seyrek yağmurluydu. Yağmur dan saçım islanmisti sacimda az uzundu ozamanlar islak sacimi ellerimle geriye yasladim yol boyunca oynadim boyle sacimla dükkana girdiğimde tüm çalışanlar tip tip bana bakiyorlardi. Ne olduğunu anlamamistim sacima verdigim sekli unutmustum. Çalışanın biri sacina ne yaptin dediginde jeton dustu benim aynanin yanina gidip baktım ve utanmistim. Şuan yasim 19

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustBeHappy

Beşiktaş - Liverpool maçına handikaplı 1 verdim

İçerideki maçı 2 1 kazanmıştık zaten utanacak bişey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Aiden.

Daha bugün yaşandı maalesef, 2 haftadır sıçmıyordum(bağırsaklarım düzenli çalışmıyor). Dün akşam yatmadan önce sıçmayı düşündüm okulda zor durumda kalmayayım diye ama unuttum. Bugün de 2. dersten itibaren gelmeye başlamasın mı mok? Kendimi 8. derse kadar tuttum valla, birkaç bin kalori vermişimdir herhalde... Siz siz olun kakanızı yapmayı geciktirmeyin arkidişler.

tişikkirler sipirmen
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.