Şimdi Ara

Yaşadığıniz En Utanc Verici Olay (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
22
Favori
4.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Milan Kundera

sınıfta altıma zıçmıştım. o sırada deprem tatbikatı yapıldı zil çaldı herkes sıra altına girdi bende girdim. sıra arkadaşm kızdı kıçımı ona dönmüşüm farketmedim. burnu kıçıma değdi. ondan sonra bir daha yüzüne bakamadım. hatice özür dilerim forumdaysan.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steganography -- 27 Ocak 2015; 21:38:14 >
  • Geçen ay derse yetişeyim diyerek tabiri caiz ise kapatmıştım ve radarın önünden 160 civarı bir hızla geçmiştim. Arkama da pek bakmadım ama polis arkamdan okula kadar gelmiş, ben parkettiğimde yanıma gelmişti. Önünden geçtiğim sırada radarı kapattığı için ceza yemediğimi, fakat aşırı hızlı gittiğim için kendi canımı ve başkalarının canının yanmaması için 6 ay içinde, kendi telefonundan çektiği kazaları, ölülerin, yaralıların fotoğraflarını ve kazaların meydana geliş şekillerini anlatarak resmen hız sınırına uymam için memur sıfatını bırakarak rica üstüne rica etti. İnsan olarak benden yaşça büyük birisinin o şekilde konuşması karşısında kim olsa utanırdı yaptığından.
  • Arkadaşım sevdiğim kızın whatsapp durumuna bakıyordu telefonumdan
    +İmamiçe ne lan ahuahaha dedi.
    Sonra Altair bir şey mi oldu diye bir ses duydum arkamda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7AE548211 -- 27 Ocak 2015; 21:58:25 >
  • sevgilimle lunapark tarzı bi yere gitmiştik , uzaktan şu çocuk trenleri varya onları gösterip aa bu hızlı trenmi demiştim çok rencide olmuştum
  • 4 veya 5 yaşındayken babamla arabayla gidiyoruz el frenini cekmisim temiz bi dayak atti :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huppp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.