Şimdi Ara

Yarışma Yazılı İnceleme Birincisi: Monster Abra A5 V1.1 (Upgrade) İnceleme (Güncel Oyun Videoları Eklendi) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
5
Favori
22.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • NE ZAMAN ÇIKICAK BANA HABER VERİRSENİZ SEVİNİRİM
  • Windows 7 desteği şuan var değil mi?
  • Merhaba.

Birkaç ay önce Monster Abra A5 V1.1 aldım. Hızlı olması için ekstradan 60 GB mSATA eklettim. Bugün bilgisayarın içini açınca arkadaş bunda SSD yok dedi. Fotoğrafları ekliyorum. Sizce Monster böyle bir şey yapar mı?

Bu arada yer yok diye C'den 8GB bir dosyayı D'ye taşıdım ama C'deki boş yer hala 1.5 GB'tı.

Yarışma Yazılı İnceleme Birincisi: Monster Abra A5 V1.1 (Upgrade) İnceleme (Güncel Oyun Videoları Eklendi)

Yarışma Yazılı İnceleme Birincisi: Monster Abra A5 V1.1 (Upgrade) İnceleme (Güncel Oyun Videoları Eklendi)

burada msata koyacak yer neresi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husamsdu -- 4 Eylül 2015; 23:53:03 >

• Klavyenin altındaymış. Telefonda öyle söylediler. Bilgi vereyim dedim
  • husamsdu kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler
  • Arkadaşlar bu arada başlıkta tanıttığım ürün iOs yazılıma geçmem gerektiğinden ötürü satılıktır.
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-tertemiz,ciziksiz-abra-a5-v1.1-2-tb-hdd-128-gb-ssd-16-gb-ram-281891227/detay/
  • Beyler bu bilgisayarin optik ses cikisi var deniliyor ama 3.5 lik soketin icinden isik gelmiyor..soketin icine bakiyorum karsida sensor degilde demir gorunuyor. Sizcede terslik yok mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zamisli -- 22 Şubat 2018; 11:19:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.