Şimdi Ara

Yardımınıza ihtiyacım var !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. AMD Ekran kartına sahibim, AMD nin yeni Crimson Diye bir yazılımını kullanıyordum yanlışlıkla GPU ölçeklemeyi açtım. Kapatamiyorum bios ekranı ve windows başlatıliyor ekranı geliyor sonra input not support diyor görüntü alamıyorum. Güvenli modda çözünürlük değiştirmeye çalıştım. VGA ile bağlanıp driver da silmeyi tekrar yüklemeyi denedim hiçbir şekilde yardimci olmadi bilen varsa yardım edebilir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu programla güvenli modda sürücüyü temizleyebilirsiniz.

https://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html
  • Temizledim fakat yine ise yaramadı son çare olarak format atıyorum teşekkür ederim yardiminizdan dolayi

• aslinda dogru seyi yapmissiniz surucunun silinip surucusuz olarak duzgun acilmasi gerekirdi.ben o ayarin acilmasini onermiyorum zaten sizde de gormus olduk.o olcekleme isinde muhtemelen monitorun desteklemedigi bir moda ayara soktu mu diyeyim o yuzden not support diyip goruntu gidiyor acilista.baska monitor bulma imkani var mi ya da salonda hdmi tv var mi?ona baglarsaniz goruntu gelebilir ayari kapar eski monitorle devam edersiniz hani format atmak istemiyorsaniz.gerci surucu de kalmamis ortada nereden kapatacaksiniz ama en azindan goruntu alip kullanirsiniz surucuyu bir daha kurar ayari kapatirsiniz.
  • Dediğiniz gibi GPU Ölçekleme açılması gereken birsey değil. Fakat elimde o anda HDMI Kablo bulunmadığı için görüntü alma işlemini yapamadım. Diğer Catalyst Center olan yazılım ile ayarlar geri yükleniyor otomatik olarak. İki şekilde kapatamadim. Zaten uzun zamandır Windows 10'u dünüşüyordum bir bahane çıktı diyelim. Çok Teşekkür ederim desteğinizden dolayi başima bir daha gelirse ne yapmam gerektiğini bileceğim en azından

• Windows 10 kurduktan ve güncel driverlar kurduktan sonra sorunun düzeldi mi?
  • dancerboy14 kullanıcısına yanıt
    Sorunum düzeldi. Windows 10 otomatik olarak driverlari bulup kurdu daha stabil olarak kullanıyorum.

• Yeni sistem kurmak her derde deva :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.