Şimdi Ara

YARDIM LÜTFEN KAFAYI YİYECEĞİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar, benim sorunum battle.net sayfasının açılmaması. ne yaptıysam olmadı. sayfaya bağlanmıyor lütfen yardım edin. super online fiber bağlantım var. o kadar para verdim ama oyuna giremiyorum. neden bağlanmıyor ki battle.net'e..

• http://eu.battle.net/en/
    link mi açılmıyor?
  • evet hiçbir şekilde açılmıyor. oyuna bağlanmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D e v r i m

merhabalar, benim sorunum battle.net sayfasının açılmaması. ne yaptıysam olmadı. sayfaya bağlanmıyor lütfen yardım edin. super online fiber bağlantım var. o kadar para verdim ama oyuna giremiyorum. neden bağlanmıyor ki battle.net'e..

bugun mü açılmamaya başladı? bnm de superonline. bugun hem siteyi hem de oyunu açmıyor.

başka superonline kullanıp oyuna giren var mı acaba?
  • Güvenlik duvarı, dns gibi ıvır-zıvırlar engel oluyor olmasın?
  • bencede dns ayarlarında bi sıkıntı var sanki..bi kontrol edin derim
  • Ben Süperonline Fiber İnternet Üyesiyim. Siteye ve oyuna hep giriyor hiç bir zaman kesinti olmadı.

Sizin Bilgisayarınızda problem vardır. Daha yeni format attım diyenlere Hiçbir değişiklik yapmadan önce oyunu ve siteyi deneyin açılıyorsa problem yoktur. Sorunuz yaptığınız ayardan olabilirdir. Bilgisayarınızı tekrar gözden geçirin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D e v r i m

merhabalar, benim sorunum battle.net sayfasının açılmaması. ne yaptıysam olmadı. sayfaya bağlanmıyor lütfen yardım edin. super online fiber bağlantım var. o kadar para verdim ama oyuna giremiyorum. neden bağlanmıyor ki battle.net'e..

öncelikle mesaj başlıklarını daha açıklayıcı yazmanız lazım...

sorununuza gelince
    tahmini olarak blizzard hesabınızı dondurmuş olabilir...
    (güvenlik duvarı ayarını filan değiştirince bazen olabilliyor.. bi arkadaşmın başına gelmişti...)

istersen başka bir bilgisayardan bağlanmayı dene daha sonrada ticket at derim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.