Yüzbaşı
01 Mart 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
diablofans sitesinde yeni patchle birlikte gelecek skill değişiklikleri arasında şunu farkettim..Critical Mass pasifinin altındaki bütün bilgilerin üstü çizilmiş fakat yeni bir bilgi eklenmemiş durumda..buda demek oluyorki Critical Mass skillinin içeriğini değiştirmeye karar vermişler ancak yeni içeriğe karar verilmemiş..umarım 0.5 sn bile olsa Critical Mass skilinin cooldown özelliğini kaldırmazlar..
genel chatte item satmak isteyen kutasiewicz#2280 tarafından dolandırıldım..ccli mempo alıcaktım adamdan trade ekranında bikaç kez sorun var gibi davrandı tamamen dikkat dağıtmaya yönelik bi hareketmiş tabi sonradan anladım bunu..devamlı mempoyu kontrol ediyordum en son accepte tıklamak için mempoyu kontrol edemediğim bi anda değiştirmiş mempoyu çöp bi mempoyla..bana 500mye maloldu bu hatam..daha önce birçok kez aynı şeyi denediler ama hiç dolandıramamışlardı bugün olacağı varmış..neyse beni dolandırdılar sizin başınıza gelmesin arkadaşlar..trade ekranıyla item alıp satarsanız internette mutlaka blacklisti kontrol edin..

o adamı bi yakalayayım pvp de
malum bu paragon 2.0 olayı açıklandığından beri herkes paragon lvl kasmaya başladı..hell fire ringde experience kasma konusunda oldukça faydalı oluyor..forum içerisinde 3 infernal machine'i olanlar ve mp10 über kesme konusunda yardım isteyenler beni ekleyebilirler..255k unbuff cm wizardım var duruma göre barbar yada dh arkadaşla birlikte yardım edeceğiz..grupta 2 kişilik boşluk var bu yüzden 2 kişi toplam 3 portu tamamlayabilirse oda olabilir..mp10 über kesme konusunda yardım isteyenler ekleyebilirler.. nihaterdi#2984
evet arkadaşlar herkes 3 anahtarı ve planı bulmakla uğraşıyor muhtemelen..mutlaka birkaç gün içinde tamamlayan birileri olacaktır....tek başına girip über bosslarla uğraşmaktansa 4erli gruplar halinde überboss kesmek ve organları bulma şansımızı arttırmak için bu başlık altında überbosslara girerken paylaşım yapmak bence hiç fena olmaz..benim gibi düşünenler varsa işte size başlık buyrun paylaşalım...
ilk paylaşımda benden 2 anahtar ve plan tamam..sadece act2deki keywardendan bulamadım anahtarı..belki 10 defa kesmişimdir ama bi türlü düşüremedim..yarın muhtemelen onuda almış olurum..partyde 2 kişilik boşluk olacak...gelmek isteyenler olursa burdan haberleşelim..herkese iyi oyunlar..
2011 model honda civic aracıma lpg taktırmak istiyorum.Ama aklıma takılan sorular var..Bu konuda bilgisi olan arkadaşların fikirlerini bekliyorum
öncelikle aracıma lpg taktırınca aracım garanti kapsamından çıkar mı?
honda civic için önerebileceğiniz lpg markaları nelerdir?(forumda biraz araştırınca BRC dikkatimi çekti)
lpg taktırırken ustanın önemli olduğunu ve lpgyi takan firmanın BRC yetkili bayisi olması gerektiğini önermiş arkadaşlar daha önceki konularda..İzmir için önerebileceğiniz bir usta ve bayilik?

şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkürler...
1 hafta kadardır ipod touch 3.nesil almaya karar verdim ufak bir araştırma yaptım.izmirde 8 gb lık olanı 440 civarı ama forumda istanbul ve ankaradan arkadaşlar sıfır, garantili ve faturalı 3.nesil 32 gb'lık olanını bu fiyata veriyorlar.Aslında kargoylada heryere gönderiyorlar ama ben alacağım aleti görmeden almak istemiyorum.izmirde böyle yerler varmıdır varsa neresidir...En kısa sürede yardımlarınızı bekliyorum
arkadaşlar bende 5.nesil nano ile 3.nesil touch arasında kaldım.benim için önemli bi kaç noktayı önem sırasına göre sizinle paylaşayım bu doğrultuda bana yardım etmeye çalışın.2 model hakkındada fazla bilgim yok sizin önerileriniz çok önemli...şimdiden teşekkürler
1.)video ve müzik dosyalarının uzantısıyla falan uğraştırmadan direk oynatabilecek.Örneğin youtube'dan indirdiğim bir parçayı çalıştırabilecek.
2.)program kurulup çalıştırılabilecek(örneğin almanca sözlük)
3.)e-book tarzı kitap okuyabileceğim
4.)office programı açabilen
5.)taşınabilirlik.yani cebine at taşı.(nano burda öne çıkıyor)
6.)internette gezinebilme(buda touch'ın öne çıktığı nokta)
Modemimde mac adresi filtrelemeyi kullanıyorum.Cep telefonumdan wi-fi özelliğini kullanmak için telefonun mac adresine ihtiyaç duyuyorum ama bir türlü bulamadım.Yardımmm
Hong Konga giden bir arkadaş getirdi.Bazı özellikleri ve bir kaç foto ekliyorum.Bu alete herhangi bir yazılım güncellemesi yapılabilir yada herhangi bir program eklenebilir mi?

Sadece mp3 formatında dosyaları açabiliyor
Ses kayıt edebiliyor
E-book açabiliyor
16 gb hafızası var

önyüz
http://www.resimupload.com/ds486362232_03032010943.html
arkayüz
http://www.resimupload.com/ds676012669_03032010944.html
girişler
http://www.resimupload.com/ds630749280_03032010945.html
arkadaşlar yazıcıdan pek anlayan birisi olmadığım için sizin önerileriniz çoook önemli yani açıkça siz ne önerirseniz onu alacağım..foruma göz attım marka olarak xerox, canon, samsung önerilmiş özellik olarakta kartuşun çipsiz olması önerilmiş...benim açımdan fotoğrafların baskı kalitesi, sorunsuz ve kolay kullanımı(özellikle kartuş dolumu sorun olmasın) önemli...300 tl kadar çıkabilirim...ilgilenen herkese şimdiden çok teşekkürler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 376
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 29.045 (Bu ay: 116)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.