Şimdi Ara

YARDIM İSTİYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben deniz ulaştırma ve işletme mühendisligini isitiyorum yanlız türkiyede nerde var yurtdısında nerelerde var .gerekli kişisel özellikleri, bölüm hakkında bilgi ve maaşı mutlaka okuyyan abilerimiz vardır bi bilgi verrilerse mutlu olurum yardımcı olurlarsa sevinirim.

• dostum bi ara bende baya düsünüyordum fakat sonradan o kadarda iyi olmadigini düsündüm aldigin para cok kotu olmuyor fakat oyle cok astronomik paralarda kazanilmiyor birde omrün denizlerde geciyor aile hayatinin olmasi cok zor düzensiz bir hayatinin olcak denize, yüzmeye karsi bir ilgin olabilir ama bu biraz daha farkli oluyor soyle düsün 3 ay sürecek bir yolculuga cikiyorsunuz ve etrafinda sadece 10-15kisi var sürekli ayni seyler yapacak birsey yok sürekli ayni yerdesin bunlari da düsünmen lazim kaptan olmak istiyorsan yanlız yasamayi sevmen lazim
  • peki sonra hangi bölüme gittin önerebilcegin bölüm var mı.. yanlız olmayı seviyorum ondandır belki istegim
  • yok bende daha bu sene giricem buyuk ihtimallede matematik bolumu yazacagim
  • bende bakcam olmazsa bi sene daha giererim ama bu bölümü istiyorum yanlızlık benim için sorun degil .. arastırma yapıyorum katü düşünüyorum ama yurtdısında okuncak yerler varsa bu bölüm ile ilgili oralrda olabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.