Şimdi Ara

Yaptığım Konuşan Robot!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
2.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arduino ile yapmış olduğum konuşan robotu sizlerle paylaşmak istedim. Kodlamasından elektronik kısmına kadar her şeyini yaptığım, insanlık için küçük fakat benim için önemli ve büyük bir proje. Eksiklerini, beğenmediğiniz yönlerini eleştirilerinizi yazarsanız geliştirmek için çaba gösteririm. Beğenen ve beğenmeyen herkese teşekkürler.

Not: Android uygulamasını ben yapmadım. Sadece editledim. (Üniversite öğrencisi değilim. Lise son sınıf öğrencisiyim. Anadolu lisesi. Yaş:17)

Video link: VİDEO

Yaptığım Konuşan Robot!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzumdodo -- 28 Aralık 2016; 18:15:2 >

• Eve geçince kesinlikle izleyeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dfk24 kullanıcısına yanıt
    yorumun benim için önemli. İzleyip düşüncelerini yazarsan sevinirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzumdodo

yorumun benim için önemli. İzleyip düşüncelerini yazarsan sevinirim :)

Mutlaka

• Tebrikler :) çok güzel bir arduino projesi olmuş. :)
  • Çok güzel olmuş. Bu yolda devam et kardeşim kimseyi dinleme. Kendi bildiğini dene yap.
  • Çok güzel. Sanırım ses algılaması ve çözümü android tarafında işleniyor. Sonra bunu komut olarak robota gönderiyor ve o da komutun karşılığını yerine getiriyor doğru mu?

Bana fikir verdin ben de benzerini yapabilirim ilerde.
  • Evet android komutu gönderiyor ona göre komut yerine getiriliyor. Hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel Olmuş Videoyu İzledim.

Başarınızın Devamını Dilerim.

• dfk24 kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim
  • Ne zamandir arduino ile ugrasiyorsunuz hocam ? Robot super olmus
  • Motorlar nasıl ( bılgıleır varsa devırı felan guzel olur ) bırde alt şase tekerleklerde dahıl nereden alındı ve nekadar . Bu arada guzel olmus .
  • Kutlarım genç arkadaşım, aslında imkan verildiğinde neler başarabileceğini görüyor ve Türk gençliği adına gurur duyduğumu belirtmek istiyorum.
  • çok beğendim tebrik ederim. tepki süresini düşürmeye çalışmanı öneririm
  • Tabiki insanları dinleyeceksin.Olumlu yada olumsuz her cevap senin için bir feedbacktır.
    Emeğine sağlık.Gurur verici tebrikler.İnşallah bu güzel projelerin devamı gelir.
    İyi Çalışmalar.
  • eline sağlık çok güael olmuş
  • Haberleşmeyi ne ile yaptın? Esp modülüyle yaptıysan güzel. Yapmadıysan onunla yap, robotunu internete bağla :)

Alttaki şasi ve tekerlekleri nereden aldığını ben de öğrenmek istiyorum kardeşim.
  • Elinize sağlık sizin desteklenmeniz gerek kalın sağlıcakla.
  • 5 6 ay oldu. tabi bu süre içerisinde sürekli arduino ile ilgilenmedim fakat verimsizde geçirmedim. yorumun için teşekkür ederim :)
  • LaOtzi kullanıcısına yanıt
    motorları bir uzaktan kumandalı oyuncak arabadan söktüm. hatta altaki şase de aynı oyuncak arabadan söktüm. yorumun için teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.