Şimdi Ara

YAPRAK MİKSER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
30.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar forumda aradım ama bulamadım.Verildiyse kusura bakmayın ama acayip bişey.Acaba dedikleri kadar fark sağlıyormu?Kullanan varmı hiç?

www.cimenlpg.com

• abartıldıgı kadar degilsede kaliteli mikser kaliteli mikserdir!!!!
  • Kesinlikle çok iyi ama montaj esnasında karburatörle oynamak gerekiyor,
    Özveri ile işçilik yapmak gerekiyor, zor olduğu içinde piyasada tutulmadı,
    İkinci olarakta yaşlı arabalar artık bunların takıldığı arabalar. onların karburatörü elinde kalır sonra başına iş alırsın
  • Cevaplarınız için teşekkürler.
    Faruk bey;işinizin uzmanlarından biri olduğunuzu forumdan tkip ettiğim kadarıyla biliyorum.Altı üstü karbüratörü elime alacam dediğinize göre.Bilmiyorum ama bence denemeye değer gibi duruyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: joker23

Cevaplarınız için teşekkürler.
    Faruk bey;işinizin uzmanlarından biri olduğunuzu forumdan tkip ettiğim kadarıyla biliyorum.Altı üstü karbüratörü elime alacam dediğinize göre.Bilmiyorum ama bence denemeye değer gibi duruyor.

Buradan işinizi sevdiğinizi anlıyorum. Kullanın arkadaşım kesinlikle hem kullanıcı hem siz mutlu olursunuz.
    Kolibantlı ustalarada ders olur

Ben kullanmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim, daha yüksek performans ve ekonomi sağlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruksevgili -- 26 Aralık 2008; 14:43:01 >
  • Burda bi yanlış anlaşılma mı var yoksa benmi yanlış anladım.Kullanıcı olmayı ben düşünüyorum yani.Kolibantlı ustaların sayesinde bu duruma geldim zaten:)
    quote:

Orjinalden alıntı: faruksevgili

quote:

Cevaplarınız için teşekkürler.

Buradan işinizi sevdiğinizi anlıyorum. Kullanın arkadaşım kesinlikle hem kullanıcı hem siz mutlu olursunuz.
    Kolibantlı ustalarada ders olur

• ewet
    ben sizi montajcı sandım , niye öyle düşündüm anlıyamadım :)
  • Hımmmm
    şimdi anladım yukarıdaki çimen lpg yazısı benim öyle düşünmemi sağladı :)

Siteye girdim ve üretici olduklarını gördüm
  • quote:

Hımmmm

Faruk bey peki ne dersiniz bu duruma 94 model bi doğan s aracım var önceleri tüketim ve çekiş konusunda çok iyiydi sonra yaklaşık iki aylık bi süre zarfında litre bazında inanılmaz fazla yakmaya başladı usta regülatörde diyafram diye bişey var o esnekliğini yitirmiş yenisi lazım dedi değiştik yakıt değişmedi ama çekiş te düştü şikayet problem ayar falan derken değişik bi marka denedim sonuç yine aynı(sanıyorum bu regülatör marka bazında çokta farklılık göstermiyor).Sonra dediğiniz gibi yok banttı süngerdi derken soğudum iyice araçtan.Şimdi benzinde kullanıyorum çok iyi ama malum kuş serisi içiyor mübarek.Biraz araştırma yapayım derken gördüm bunu başka forumlardada hakkında fazla bilgi edinemedim sadece kuş serisine uyumlu olduğu falan söyleniyor.Son çare sizin gibi deneyimli kişilere sormak kaldı.Biraz uzun oldu ama ne dersiniz bununda sonu hüsran olurmu acaba?

• quote:

quote:

Hımmmm

Faruk bey peki ne dersiniz bu duruma 94 model bi doğan s aracım var önceleri tüketim ve çekiş konusunda çok iyiydi sonra yaklaşık iki aylık bi süre zarfında litre bazında inanılmaz fazla yakmaya başladı usta regülatörde diyafram diye bişey var o esnekliğini yitirmiş yenisi lazım dedi değiştik yakıt değişmedi ama çekiş te düştü şikayet problem ayar falan derken değişik bi marka denedim sonuç yine aynı(sanıyorum bu regülatör marka bazında çokta farklılık göstermiyor).Sonra dediğiniz gibi yok banttı süngerdi derken soğudum iyice araçtan.Şimdi benzinde kullanıyorum çok iyi ama malum kuş serisi içiyor mübarek.Biraz araştırma yapayım derken gördüm bunu başka forumlardada hakkında fazla bilgi edinemedim sadece kuş serisine uyumlu olduğu falan söyleniyor.Son çare sizin gibi deneyimli kişilere sormak kaldı.Biraz uzun oldu ama ne dersiniz bununda sonu hüsran olurmu acaba?

27 Aralık 2008; 12:11:43

--------------------------------------------------------------------------------

Şunları Kontrol ettirin ...
    Reğülatörün aşırı bozuk olmaması durumunda yakıta çok fazla etkisi yoktur.

a- Buji ve buji aralıkları
    b- Subap ayarları
    c- Avans ayarı
    d- mikserin kaliteli ve ölçülere uygun olması (eğer bant yapıştırmadan randıman vermiyorsa mikser kötüdür diyebiliriz.)
    e- Egsoz da tıkanıklık olmaması
    f- Debriyaj kontrolü
    g- Gaz kaçak kontrolü

• İlginiz için teşekkürler
  • Herkese selamlar bu yaprak mikser hakkında kafasında soru işareti olan arkadaşlar bana sorabilirler.kullanıcısıyım aracım 95 tmpra sxa karbüratörlü
  • quote:

Orjinalden alıntı: elacocuk

Herkese selamlar bu yaprak mikser hakkında kafasında soru işareti olan arkadaşlar bana sorabilirler.kullanıcısıyım aracım 95 tmpra sxa karbüratörlü

nasıl sen memnunmusun..
  • s.a bende tempra sxa var yaprak mikser vardı lpg ayarına götürdüm ama usta araçta çekiş düşmesi olur diyerek söktü şuan eskisinden daha iyi ancak yakıt biraz yyükseldi,sökülen parçanın ne olduğunu da bilmiyordum burda gezinirken sizden öğrendim yaprak miksermiş ama dediğim gibi çekişte çok azda olsa bi artış oldu
  • ümit tempra sxa Ü kullanıcısına yanıt
    aleyküm selam ümit bey usta mikseri söküp yerine en taktı ? kepi delip boruyu içeri mi verdi? yoksa başka mikser mi taktı? yaprak mikser de buna benzer olması lazım
     YAPRAK MİKSER
  • SATIN ALMAK İSTERSENİZ BENDE SLX VE DÜZ OLARAK ORJİNALİ MEVCUT

DÜZ MOTOR UYUMLU OLAN

YAPRAK MİKSER

SLX KARBÜRATÖR UYUMLU OLAN

YAPRAK MİKSER

TELEFON 0 544 693 58 08

satis.payastim.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismaildoganw -- 29 Aralık 2021; 8:40:39 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.