Şimdi Ara

'yanlış konami kimliği şifresi' hatası alıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
8.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar cd key aldım bugün , konami id kayıt oldum falan , doğru yazmama rağmen , "yanlış konami kimliği veya yanlış konami kimliği şifresi " hatası alıyorum . ne yapıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: 46petro

arkadaşlar cd key aldım bugün , konami id kayıt oldum falan , doğru yazmama rağmen , "yanlış konami kimliği veya yanlış konami kimliği şifresi " hatası alıyorum . ne yapıcam

kardeş konami kimliğinin altındaki yere aldığın keyi girip dene bi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViperStrikes23

quote:

arkadaşlar cd key aldım bugün , konami id kayıt oldum falan , doğru yazmama rağmen , "yanlış konami kimliği veya yanlış konami kimliği şifresi " hatası alıyorum . ne yapıcam

yaptım hocam

KONAMİ İD
    ŞİFREM
    KEY'İM şeklinde yaptım olmuyor .. ama doğru giriyorum ,sitesinden giriş yapabiliyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ViperStrikes23

quote:

yaptım hocam

KONAMİ İD
    ŞİFREM
    KEY'İM şeklinde yaptım olmuyor .. ama doğru giriyorum ,sitesinden giriş yapabiliyorum

şifre yerine keyi yaz olması lazım kardeş en alttaki one ile başlayan bişey var orayı boş bırak sadece konami id şifre yerinede key yaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Hocam muhtemelen caps açık kaldı falan kaydolurken dikkat ona bende foruma üye olurken başıma gelmişti meğer kaydolurken caps açıkmış şifre büyük harflerden olmuştu
  • aldığım yerle iletişime geçtim , yeni bir key ile düzelttik arkadaşlar, teşekkürler
  • quote:

aldığım yerle iletişime geçtim , yeni bir key ile düzelttik arkadaşlar, teşekkürler

iyi ya kardeşim olmasına çok sevindim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.