Şimdi Ara

peste çalım atma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
6.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler ronaldoyu alıp nasıl yardırıyonuz benim karşıma adam çıkıyo geçemiyorum tıkanıyorum sürekli

• Elini hızlı koşmadan çek, rakibinin üstüne git hangi yöne çalım atmak istiyorsan R2 ile hızlı koşmaya aynı anda bas. Ben bu şekilde geçiyorum ama daha kalas oyuncularla, Ronaldo dan zaten top alınmıyor hocam nasıl çalım atamazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

Elini hızlı koşmadan çek, rakibinin üstüne git hangi yöne çalım atmak istiyorsan R2 ile hızlı koşmaya aynı anda bas. Ben bu şekilde geçiyorum ama daha kalas oyuncularla, Ronaldo dan zaten top alınmıyor hocam nasıl çalım atamazsın

r2 klavyede hangi tuş Q mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 42ultrAslan42

quote:

Elini hızlı koşmadan çek, rakibinin üstüne git hangi yöne çalım atmak istiyorsan R2 ile hızlı koşmaya aynı anda bas. Ben bu şekilde geçiyorum ama daha kalas oyuncularla, Ronaldo dan zaten top alınmıyor hocam nasıl çalım atamazsın

peste çalım atma

RT yazan R2 ye denk geliyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 42ultrAslan42

quote:

peste çalım atma

RT yazan R2 ye denk geliyor.

hmm deniyorum biraz zor geldi

• Alışırsın hocam.
  • Gamepad da analog ışığını yak sağ taraftaki analogu tuşunu sağ sola yaptır ben öyle yapıyorum
     peste çalım atma peste çalım atma

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.