Şimdi Ara

YANIYORRR Cooler Master CM100 Mouse 99TL , Net 70TL İndirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
2.949
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 99TL+9.90 KARGO İTOPYA: https://www.itopya.com/cooler-master-cm110-rgb-optik-gamin-mouse/

Akakçe en ucuz 180TL gösteriyor:

akakce.com
    Cooler Master CM110 Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
    https://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-cooler-master-cm110-optik-kablolu-oyuncu-mouse-fiyati,684136920.html

• Ya DH lütfen artık şu linkleri referansla boğma. Suyu çıktı be  

Alıntı

metni:
    https://www.itopya.com/cooler-master-cm110-rgb-optik-gamin-mouse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Düşünenadam07 -- 10 Kasım 2021; 21:52:36 >
  • 130 lira verip g203 alınır

• Düşünenadam07 kullanıcısına yanıt
    Hocam bunu nasıl yapıyoruz acaba

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yusuf_Ozkan kullanıcısına yanıt

Ben de yaparken zorlandım. :D Mesajı seçip alıntı noktalama işaretini seçiyorsun.

• Elim büyük olmasa alirdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eski bir mouse heralde bu.

2019da rival 105 aldım şuan çift tıklama sorunu var ama mouseyi tamire gönderemiyorum şikayetlere baktım millete para iadesi vermisler tamir yerine artık mouseda yok piyasada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH | equ* -- 10 Kasım 2021; 22:22:56 >
  • LOD 3.6 dikkat edin.

• Kablosuz yokmu oyuncu mouse

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • DH | equ* kullanıcısına yanıt

Benim arkadaşımda 1660 Ti aldı baya uygundan, Garantisi bitmeden termal macun değişimi için gönderdi çok ısınıyor diye fabrikasyon arıza var demişler ekran kartına para iadesi kesmiş servis arkadaş perişan    

• alınır mı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ResistibiLiTy kullanıcısına yanıt

ekran kartlarında yapıyorlar onu zaten geçen sene yılbaşından beri.Tamire giden her karta para iadesi şaaak.

Bu alt tarafı mouse ama işte sikayetvarda herkese iade kesilmiş ben iade istemem valla sol clicki değiştirsinler yollasınlar ama güvenemiyorum :D

THH başvursun değişim için.

• Mr.ED kullanıcısına yanıt

ikinciye başvurdu, Fabrikasyon arıza tespit edildiği için para iadesi denildi ilkinde, ikincisinde ise firma elimizde ürün yok tedariki söz konusu değil demiş çıkmış işin içinden bu durumda birşeyde yapılamıyor demiş hakem heyetindekilerde

2019'da Msi rx 5700 almıştım 2200 TL'ye chipseti bozulmuştu hemen değişim yaptılar, para iadesi deselerdi herhalde üstüme benzin döküp eylem yapardım  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baydin.21 -- 10 Kasım 2021; 23:37:41 >
  • yanlız benim anlattığım olayda ekran kartında hiçbirşey yoktu diyor arkadaş elle manuel fanları %80 yapmayınca oto ayarda 90 dereceye çıkıyormuş korktum gönderdim dedi hepsi bu  

• Aynısı başıma geldi para iadesi yaptılar. Bende aldığım fiyat ve şuanki fiyatları sunarak mağduriyetimi. Ürünün birebir değişim istediğim halde para iadesi yaptıklarını. Kısaca ürün ellerinde yoksa üst model vermeleri gerektiğinden hakkımı talep ettim ve 3 ay sonra daha üst bir kart aldım. RX580 bozulmuştu 1660super aldım.

• No Way Out kullanıcısına yanıt

ne demek hocam bu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 152 TL olmuş. "EFFFSANE 11.11 Kampanyası" diye adlandırdıkları bir indirim gününde ( dönem bile değil, gün, aynı gün ) zam yapılmasını da gördük ya daha bir şey demiyorum.

• Linke tıklayınca açılan sayfa:

Alıntı

metni:
    https://www.itopya.com/cooler-master-cm110-rgb-optik-gamin-mouse?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.