Şimdi Ara

Yanıyor!!! Real market Lava Marka Döküm Tava ve Tencelerde İndirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.875
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öğle arası Ankara Bilkent Real Marketteydim. Lava Marka döküm tencelerde indirim vardı.
    Lavanın birçok tencere ve tavası vardı. Döküm tencere tava isteyenler mutlaka uğramalı.
    acelem olduğu için ayrıntılı bakamadım real market sitesinde de herhangi bir bilgi yok.
    Aklımda kalanlardan örnek veriyim.

Aşağıdaki ürün 99Tl ve kırmızı ve mavi renkleri vardı. kendi sitesinde 189TL
    https://www.lavashops.com/Cok-Amacli-Sig-Tencereler/Cok-Amacli-Dokum-Demir-Sig-Tencere-TRENDY-Cap-28cm

Bu ürün 89 Tl ve kırmızı ve mavi renkleri vardı. kendi sitesinde 159TL
    https://www.lavashops.com/En-Cok-Satanlar/Cok-Amacli-Dokum-Demir-Sig-Tencere-TRENDY-Cap-24cm

Dediğim gibi birçok ürünü vardı, imkanı olan ve uğrayabilen arkadaşlar olursa başlığı güncelleriz.

• Butun magzalarda mi gecerli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diğer mağazalarda var mı bilmiyorum. Ben Ankara bilkent mağazasında gördüm. Öğrenenler olursa iyi olur.
  • lava döküm tavayı bim den 30 ya da 39 tl ye almıştım. etleri pişirince çok koku(hafif yanıksı) oluyor. aspiratör falan fayda etmiyor. sırf bu koku yüzünden kullanmayacağım.
  • Her hafta bir lava döküm tava konusu açılıyor. Baya baya gazladılar milleti, döküm tava şöyle uçar şöyle kaçar. Sayelerinde hurdacılara gün doğdu.
  • Alalı daha çok olmadı fakat metroda da bu fiyattı. Aldık tencereyi sürekli ocağın üzerinde kullanıyor hanım. Ağır olunca taşımıyor fakat yemekleri iyi pişirdiğini söylemişti.
  • hepsiburada daha hesaplı: link

tencere + tavayı 25 liralık çeki kullanarak 134 liraya aldım. çeksiz de fiyat makul.
  • quote:

Orijinalden alıntı: endero

hepsiburada daha hesaplı: link

tencere + tavayı 25 liralık çeki kullanarak 134 liraya aldım. çeksiz de fiyat makul.

Belirtiğiniz setteki tencere realde 89 TL. Bu şekilde tava 70 tl ye geliyor fakat realde 40 tl civarında tavalar vardı. Çek ile uyguna gelebilir fakat çeki olmayanlar veya set olarak almak istemeyenler için real daha uygun.
    birde ben döküm tavaları tırtıklı değilde düz olarak daha kullanışlı buluyorum. üzerine eti koyduğunuzda düz tava daha rahat kazınabiliyor ve sucuklu yumurta vs gibi durumlarda çok amaçlı olarak kullanılabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: aktuz

Her hafta bir lava döküm tava konusu açılıyor. Baya baya gazladılar milleti, döküm tava şöyle uçar şöyle kaçar. Sayelerinde hurdacılara gün doğdu.

haklısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Her hafta bir lava döküm tava konusu açılıyor. Baya baya gazladılar milleti, döküm tava şöyle uçar şöyle kaçar. Sayelerinde hurdacılara gün doğdu.

Döküm tava evdeki en sevdiğim mutfak ekipmanı. Öncelikle teflon tavalar gibi sağlığa zararlı değil veya bir kullanım ömrü yok düzgün bir kullanımla torunlarınıza hediye bırakılabilir. ikincisi çok sağlam istediğiniz gibi kazıyabilir demir mutfak aletleri ile girişebilirsiniz.

Kürlemesi düzgün yapıldığında çelik tava gibi yapışmıyor. yemeğe verdiği lezzet vs gibi durumları bir kenara bıraktığınızda kullanışlı ve uzun ömürlü olması sebebiyle bile tercih edilebilir. tabiki tek dezavantajı ağır olması. eve gelen misafirleri "bi şu tavayı kaldırsana" diyerek fıtık edebilirsiniz

• ben de yakın zamanda aldım döküm tava lava marka tavuk eti için bir daha uğraşmam ama kırmızı et performansını beğendim baya lezzetli oldu ve hiç yağ kullanmadım yapışma olmadı bu özelliğini sevdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: poseidon81

quote:

Döküm tava evdeki en sevdiğim mutfak ekipmanı. Öncelikle teflon tavalar gibi sağlığa zararlı değil veya bir kullanım ömrü yok düzgün bir kullanımla torunlarınıza hediye bırakılabilir. ikincisi çok sağlam istediğiniz gibi kazıyabilir demir mutfak aletleri ile girişebilirsiniz.

Kürlemesi düzgün yapıldığında çelik tava gibi yapışmıyor. yemeğe verdiği lezzet vs gibi durumları bir kenara bıraktığınızda kullanışlı ve uzun ömürlü olması sebebiyle bile tercih edilebilir. tabiki tek dezavantajı ağır olması. eve gelen misafirleri "bi şu tavayı kaldırsana" diyerek fıtık edebilirsiniz

+1907

Ayrıca pişirdiğin etinde hakkını verir lezzet olarak...Ömür boyu kullanırsın

• Pazartesi günü 3 farklı Lava tava siparişi verdim HB'den, 107 tl tuttu kargo dahil. Tedarik süresi uzundu vs, bakalım gelecek artık önümüzdeki hafta falan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Talvehtia -- 23 Ocak 2015; 17:21:56 >
  • poseidon81 kullanıcısına yanıt
    bunlar emaye kaplı. nasıl girişiyoruz demir aletlerle. yapılabiliyorsa temizleyebilmek için boşuna helak olmayalım.
  • Bilkent Real'da yaklaşık olarak 1 yıldır bu fiyatlardan indirimli diye satmıyorlar. Arka tarafta balık reyonun yanındaydı eskiden, sanırım orada istedikleri gibi satamadılar, sol taraftaki girişin soluna aldılar.

Her girişimde ekstra bir indirim var mı diye bakarım ama hep aynı fiyattan satıyorlar.
    Kırmızı ette döküm tava gerçekten fark ediyor ama temizlemesi dert oluyor.
    Yapışmasın diye biraz yağ sürünce de felaket duman yapıyor evde.
  • ben baya bi önce hecha'nın döküm tavasını almıştım 28cm. etleri inanılmaz mühürlüyor. yeter ki yapmasını bilin gayet güzel yapıyor.

2 hafta öncede hecha'nın 28cmlik geniş tenceresini aldım. enteressandır normalde buharı her tencere püfür püfür çıkartır ama bu tencerede buharın çogu içerde kalıyor.
    hatta kapak kapalıyken içinde pişen yemegin kaynayıp kaynamadıgını anlamak çok zor. tabii yine dışarı buhar çıkıyor ama çok değil. bunu zaten kapagı kaldırınca görüyorsunuz.

lava nasıldır bilmiyorum. kararsız kalmıştım çok bende tecihimi hecha'dan yana kullandım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.