Şimdi Ara

Yanıyor!! Philips Avent Natural Cam Biberon Seti 2'li (240 ml + 120 ml) HB 99TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.169
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Plastiklerini bile 2 tanesi bu fiyata alamayabilirsiniz. Fiyat çok cazip ve ürün kaliteli. bu fiyata kaçırmayın.

https://www.hepsiburada.com/philips-avent-natural-cam-biberon-seti-2-li-240-ml-120-ml-p-HBV000003FN4Z?magaza=Hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhotaman -- 10 Kasım 2020; 12:49:36 >

• yere düştüğü an tuz buz oluyor 2 tane kırdık

• Aldım 1 tane sağol hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldım. Tesekkurler. Bebegime aldigim ilk ürün oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • road35 R kullanıcısına yanıt

2 gün önce Plastik olanı bende bebeğime ilk ürün olarak aldım. Allah analı babalı büyütsün vatana millete hayırlı vatandaş olsunlar inşAllah

• bu plastik olanı ilk 6 ay için cam bibereon hem sağlıklı hemde temiz oluyor.

• road35 R kullanıcısına yanıt

Anladığım kadarıyla daha doğmamış Allah sağlıkla doğup analı babalı büyütsün. Güle güle kullan biz çok memnun kaldık ilk 6 ay için.

• Bizimkinin de eli kulağında, son 1-2 haftası.

Ben de aldım buradaki yorumlar ışığında.

• Bende ilk ürünü sayenizde kaçırmadım.Allah sağlıklı hayırlı bir ömür nasip etsin.

Haber veren arkadaşa teşekkürler.

• Kapak kısmının akıttığını söylüyor bazıları, lansinoh ikili bu fiyatlara alınabiliyor. Ben onu tavsiye ederim.

• Biz bir heves almıştık camdır sağlıklıdır diye ama camla plastik uyumsuz olduğundan kısa bir süre sonra akıtmaya başladı ve kullanamadan çöp oldu. Kesinlikle tavsiye etmem.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savcix -- 10 Kasım 2020; 13:23:28 >
  • Plastik olanlarda mikroplastik var diyolla

• Wee baby marka cam biberon nasıldır? Çok uygun fiyatları.

• Keşke bebeğim olsa da ben de alsam gerçi bebeğim olacak bir eşim bile yok bir tane sevgilim vardı o da artık yok gibi bir şey sürekli kavga ediyoruz. Bilmem ki etraftaki küçük kız çocuklarına bakıp çok sevesim geliyor napalım uzaktan sevmeye devam edeceğiz sanırım.

• kızıl ay K kullanıcısına yanıt
    Kıyamam :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tüh kaçırdık 129 TL olmuş

• Neden biberon? Diye hemen bir karşıt görüş sunayım. :) Durun hemen kızmayın, sadece kızımızda kullanmadık, anne sütünden sonra kaşıkla besledik, şimdi oğlumuza da aynısını planlıyoruz diyecektim. Ancak işin esprisi bir yana eğer imkanlarınız el veriyorsa gerçekten ne emziğe ne de biberona alıştırmayın derim. Hem bıraktırma, hem kalıntı, arınma v.s. sıkıntılarını yaşamazsınız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.