Şimdi Ara

Stanley Klasik Vakumlu Termos, Siyah, 1.9 L =558TL PRİME ÖZEL YANIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
9.072
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• kutusu varken ve haliyle boşken sorun olmaz sanırım. saçma bir anımı anlatayım. birgün şehirdışı iş toplantısından uçakla dönüyorum, elimde sadece laptop çantası var. çocuğa köpük çıkartan renkli her yeri şeffaf oyuncak bir tabanca aldım yolda denk geldi. koydum laptop çantasına. güvenlik dediki bununla binemezsin. ya kardeşim rengarenk içi dışı şeffaf oyuncak olduğu besbelli falan anlatamadım, illa bagaja vereceksin ya da atacaksın diyince. laptop u çıkartıp oyuncak tabancayı laptop çantasıyla bagaja verdim, elimde laptop tin tin uçağa bindim:). sonuç eve geldim oyuncak çalışmadı:)))

• 500 liralık termos fırsat olduysa vay halimize
  • Hepsiburada da o fiyat
  • Abicim bu termosun diğerlerinden farkı nedir ? Bu fiyatı fırsat olarak görmemizi bekleyen kişiler bunun diğerlerinden farkını söyleyebilirmi ?
  • kimlanbunlar K kullanıcısına yanıt

Buraya dünden beri 500 mesaj girildi. Gerçekten anlamak istiyorsanız açıp okuyun.

Ne termosmuş arkadaş. 30 bin TL ye telefon satılıyor, "bunun ne farkı var" diyen olmuyor.

ekşi sözlük
    stanley termos almanın mantıklı açıklaması
    https://eksisozluk.com/stanley-termos-almanin-mantikli-aciklamasi--7149838?p=1
  • jr1907 J kullanıcısına yanıt
    Hocam zengin termosu olduğunu anladık herhangi bir özellikten bahseden yok.

Stanley 1,9 Lt Termos (Sıcaklık: 45 Saat Soğukluk: 48 Saat Buzlu: 192 Saat)

45/4 = Yaklaşık 11 saat 80 C nin üstünde sıcaklık verir

termos zengin işi değil akıl işi

sadece 1-1,5 saat 80 C nin üstünde sıcaklık veren termoslar var

not : her stanley termos kaliteli termos değildir

Pratik hesap = kaç saat sıcak tutuyorsa / 4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 24 Ocak 2022; 16:5:34 >
  • prime uyeliği olan varsa yardımcı olabilir mi bana? teşekkürler. hediye alayım. yoksa saçma bir termosa bu kadar para vermek.

edit: herkese aynı fiyat.

teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 24 Ocak 2022; 16:23:1 >
  • saçma bulanlar almasın. bu ekonomide fiyatı güzel. alınır

• 1 litrelikleri 300-350 ise fiyat çok iyi
  • voodoo child kullanıcısına yanıt

prime üyesi değilim ama HBde de aynı fiyat, prime bulamazsanız ordan alabilrisiniz

ekleme: worldle alırsanız 50 tl puan var (katılım şartlı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysahin2000 -- 24 Ocak 2022; 16:26:42 >
  • ysahin2000 Y kullanıcısına yanıt

hocam teşekkürler bilgilendirme için. tekrar satın aldım hepsiburada'da world ile 50 puan da kazandım sayende.

• Gardaşım Stanley termos alırlar ondan sonra ekonomi şöyle ekonomi böyle yok millet aç yok millet geçinemiyor. Herkesin kapıda arabası ve Stanley termosu var artık bırakın şu ülke elden gidiyor sözlerini. Almanya dahil tüm Avrupa reisimizi kıskanıyor
  • bjkyener kullanıcısına yanıt

"not : her stanley termos kaliteli termos değildir ." bunu biraz açarmısınız?

Youtube da onlarca çok güzel hazırlanmış karşılaştırma videoları var.

Her videoda hem sıcak hem soğuk tutmada Stanley tüm rakiplerinin önünde.

E termosu sıvıyı sıcak ya da soğuk tutsun diye aldığımıza göre bu bile başlı başına bir sebeptir.

Bunun yanında distribitör garantisi ile aldığınız ürüne firma ÖMÜR BOYU garanti veriyor. (Sızdırma, izolasyon vs.) Dünyada böyle bir garantiyi verebilen başka bir marka yoktur sanırım.

Ayrıca şişelerde 1979 da bir otelde çıkan çok büyük bir yangında, otel enkazından sadece Stanley termos şişesinin sağlam çıktığı yazar. O kadar sağlam bir mal.

Bir de mesela benim gözüme hitap ediyor, seviyorum şeklini, özellikle yeşil rengini, bu da bir tercih sebebidir.

Bana sıcak su 1 saat lazım dersen her termos işini görür. Decathlon termosu da gayet iyidir mesela.

Yeryüzünde her üründe olduğu gibi kaliteli olan daha pahalı. Bir eşyayı sık kullanacak adam kalitelisini alır. Arada sırada kullanacaksan diğer seçeneklere yönelirsin.

• 658 diyor. Valla lüks ürün bunlar bu arada.

• Evet fiyat 658 TL

Prime ile mi fiyat düşüyor.
  • İndirim bitti hocam. Ama ürünü takipte kalın, arada 550-600 civarına düşüyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celtic pride -- 24 Ocak 2022; 21:25:38 >
  • Hocam diyelim ormanda yürüyüş yada uzun yola gidiceksiniz veya kamp yapıcaksınız gayette alınabilir neden bu kadar kötülüyorsunuz dolar olmuş 18 normal geliyor artık
  • ValarMorqhulish V kullanıcısına yanıt
    Dolar 13.5
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.