Şimdi Ara

Yanıyor!!! İphone 8 64 GB Demo 2549 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
12
Favori
27.908
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.epttavm.com/item/41968472_apple-iphone-8-64-demo-space-grey-apple-turkiye-garantilidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Reaver -- 13 Ocak 2018; 2:5:34 >

• ah be satıcının kafası çalışmıyor ki. Burda thh ye veririm bak thh ye veririm diye tehdit edip zorla satıcıyı zarara sokup bu işten kar sağlamaya çalışanlara tamam efendim telefonunuzu gönderiyoruz diyip kargoya 1 adet hıyar vereceksin, parayı da iade etmeyeceksin. Sonra gel gör eğlenceyi, ağlamaktan helak olacaklar paramızı iade et başka birşey istemiyoruz diye.

Dinsizin hakkından imansız gelir diye boşuna dememişler. Önceden Hepsiburada Vatan falan bu fiyat hatalarını yapınca bahaneniz hazırdı müstehak onlara, daha önce bana böyle böyle yapmışlardı, acımam onlara beter olsunlar bilmem ne diyordunuz. Eeee hani kızgınlığınız sadece büyük perakadencilereydi, noldu şimdi eptt de satış yapanlara mı sardınız. Fiyat hatası yaptı diye adam batsın mı, iflas mı etsin. 1-2 tane satmış olsa telefondan nazarlık ders niteliğinde ufak bir zarar edip göndersin diye düşüneceğim ama DH kitlesini bildiğim için bu telefondan 100 lerce satılmıştır. 5 er 10 ar alanlar olmuştur. O yüzden satıcıyı bu olayda haklı görüyorum
    Yorumunuza saygım var ama kimi haklı bulduğunuz zerre umrumda değil ahlaki değerlerim burada iş güzarlık yapan herkesden daha yüksektir. Fiyat imkansız olsa zaten tenezzül etmem hb nin 300 500 TL ye 1080ti yi sattığı konuda yorumum mevcut bakmak isterseniz, kötü niyetli alıp mağdurum edebiyatı yapılmasından bende hoşlanmam. Teknosa demo ipad tabletleri çok daha ucuza sattı. Ben alırken bu para verir mi acaba diye düşündüm hatta. Ilave olarak 1 adet aldım. Herşeyi geçtim ben bunu bir müşterime yapsam benim hatam olmasa, sistem hatası olsa bile arar özür diler iptal için onayını rica ederim.
  • İşletim sistemi yüklümü geliyor acaba ? Güvenemedim ben pek bu fiyata imkansız
  • demo cihazı napacaz süper mario mu oynayacaz
  • demo cihazların yazılımı normale döndürülüyor diye biliyorum yanlış mıyım?
  • Demoda sadece kulaklık yok demişler ben alıcam galiba en kötü iade ederim eptt iade süreci nasıl acaba
  • gecmis yıllarda demo cihazı çok alındı bu forumda, sorun çıkan duymadım. araştırın.
  • Demo cihazların kutu içerikleri eksik diye biliyorum. Bu fiyata sıfır son model iphone valla 6s kullanmasam alırdım.
  • 2.5 yıllık xperia z2 kullanıyorum alsammı gece gece şeytan dürtüyor
  • Yeni iPhone x aldım ya valla alcam nerdeyse yinede
  • Fiyat süperde demo olayı kafamı karıştırdı. İhtiyacım da yok.
  • 300 tl fazla olup plus olsaydı keşke. plus modeline alışınca bu ufak geliyor. bir de tek kamera olması sıkıntı.
  • Demo da yazılım donanım vs farklı olmuyor değil mi? İhtiyacım var yeni tele alınır mı sıkıntı yaşar mıyız?
  • 20 tane bile eklenebiliyor sepete. para iadesi ile falan uğraşmayalım durduk yere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

20 tane bile eklenebiliyor sepete. para iadesi ile falan uğraşmayalım durduk yere.

bu mesajı gördüm ve almaktan vazgeçtim. sanırım 3 yerine 2 koydular ilanın başına.
  • cboy60 kullanıcısına yanıt
    başına 3 koymasına gerek yok. demo olmayanlar o fiyata satılıyor. bu fiyat dışında esprisi yok
  • valla alasım varda bilmiyorum ya bu siteden daha önce alışverişim yok , alınır mı sıkıntı çıkarmı bu siteden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

başına 3 koymasına gerek yok. demo olmayanlar o fiyata satılıyor. bu fiyat dışında esprisi yok

Hocam bu fiyat doğru olamaz işte. Demo ürün fiyatları 100 200 tl ucuz oluyor max. Burda dağ gibi fark var. Eptt zaten baştan ofsayt. Mağduriyet konusu olur alan olursa eğer.
  • benim de alasım var acaba garanti nasıl oluyor? adınıza faturalı 2 yıl apple türkiye garantili demiş ancak bazı sitelerde demo ürünün satışı yasaktır, kişiye özel garantisi olmaz yalnızca mağazaya garantisi olur diyor. yani apple'ın garantiyi kabul etmeme ihtimali varmış. şartlar ve koşullar çerçevesini bilen varsa aydınlatsın.
  • cboy60 kullanıcısına yanıt
    Satıcının gittigidiyor dükkanı şu sanırım :https://profil.gittigidiyor.com/rootcrack

Kesin baştaki rakam yanlış girilmiş bence.
  • GecelerinYargicixD G kullanıcısına yanıt
    garantinin sıkıntı olacağını sanmıyorum. büyük ihtimal siparişleri iptal edecekler
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.