Şimdi Ara

YANIYOR ATEŞ EDİYOR 5ADET BEYAZ GÜL VAZO TESLİMAT DAHİL 10TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
9
Favori
11.407
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    YANIYOR ATEŞ EDİYOR 5ADET BEYAZ GÜL VAZO TESLİMAT DAHİL 10TL
  • Size ulaşamadık diye sms attılar. Aradım, fiyatla ilgili mırın kırın etti kadının biri. Muhtemelen fiyat hatası diyip göndermeyecekler. "Ne olursa olsun o çiçeği gönderin, beni rezil etmeyin, gerekirse fiyat farkını öderim ama bu muamele karşısında çok güzel reklam yaparım hakkınızda. Bugün için teslimat istedim hala bi gelişme yok. Çiçek işinde böyle muamele olmaz. Mağdur etmeyin beni." dedim. Bakalım ne yapacaklar. Şimdi başka bi hediye daha alacağım hanıma. Çiçek gitmezse aldığım hediyeyi bugün ya da yarın veririm artık. Bi daha da bu siteyi kullanmam da kullandırmam da. Bi sipariş verdim, 3 saattir peşinde koşuyorum.
  • Benimkisi geldi. Yer Antalya. Sipariş gelmeden bi 20dk önce araca yüklendi diye mesaj ve mail geldi. Ürünü ciceksepeti göndermiş. Üstünde reklamı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlara bakılırsa bugün teslim alıp sonra kendimiz vermek daha mantıklı olacakmış. Şimdi yarın gelip gelmeyeceği meçhul bir durum var ortada

• Biri bu geldi,

https://www.cicek.com/okyanusun-kalbi-lilyum-aranjmani-kat106

getirene söyledim ama kartlara göre getiriyorum düzeltirler dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

giderim tavuk donerciye bi bana bi ona bide yaninda ayran alsana 10tl en azindan ac karnimizida doyurmus oluruz :D butarz seylere verilen paralara aciorum

Fazla tavuk döner dokunmuş hocam.

Hayatta tavuk döner yemekten daha güzel şeyler de var.

• quote:

Orijinalden alıntı: enorton

Eşimin iş yerine sipariş vermiştim başka siteden yarın için. Bunları da eve verdim, sonra dandik bişey çıkıp da rezil olmayalım :) Haber veren arkadaşa teşekkürler

çiçekler geldi 10 liraya bedava. Haber veren arkadaşa teşekkürler
  • YANIYOR ATEŞ EDİYOR 5ADET BEYAZ GÜL VAZO TESLİMAT DAHİL 10TL
  • Guzel fırsat kaçmış üzüldum şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: kozlulum67

alan arkadaslar nasıl oldugunu yazsa. zahmet olmazsa resım yollasa. ona gore adresı guncellerız. iyi değilse eve gelsın &#128540;&#128540; kaş yaparken göz cıkarmayalım

İyi değilse benim adresi ver

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • On numara firsatti,cok tesekkurler.Guller ve bitkiler canli,icinde suyu bile varmis.Ozenle hazirlanmis bir urunmus.

• Haber veren arkadaşa çok teşekkürler. Saat 16 gibi sipariş verdim, az önce teslim edildi.
  • Urun harika. Haber veren arkadasa tesekkur ederim.

• Haber veren arkadaşa çok teşekkürler ederim gerçekten harika bir fırsat, gönderen çiçek sepetiymiş bilmiyordum

YANIYOR ATEŞ EDİYOR 5ADET BEYAZ GÜL VAZO TESLİMAT DAHİL 10TL

• quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

Orijinalden alıntı: kozlulum67

alan arkadaslar nasıl oldugunu yazsa. zahmet olmazsa resım yollasa. ona gore adresı guncellerız. iyi değilse eve gelsın &#128540;&#128540; kaş yaparken göz cıkarmayalım

İyi değilse benim adresi ver

başkan gurban olsun sana :)))

• Teslimat saatini 9 seçtiğim halde hazırlanıyor kısmında 09-18 arası dıyor nerden degısıyor bılgısı olan varmı

• Rica ederim arkadaşlar.

Size güvenmediğimden ilk 10siparişimi verdim

Sonra konuyu paylaştım

Herkeze iyi akşamlar

• paylaşan arkadaşa teşekkürler :) sadece vazosu 20 ila 25 lira eder :)) çiçekleri ve bunun hediye olarak verilmesi paha biçilemez. tşkler tekrardan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatımda böyle rezillik görmedim. Bugün teslim olmak üzere bir adet sipariş verdim. Sistemde sipariş görünmeyince defalarca arayıp çiçeği gönderin dedim. Her seferinde sorun olmadığını ve teslim edileceğini söylediler. Konuşmanın birinde kampanyalı fiyat için mırın kırın ettiler. Orda anladım zaten teslim edilmeyeceğini. Saat 20.00 civarıydı. Gerekirse aradaki fiyat farkını ödeyeyim, o çiçek bugün teslim edilsin dedim. "Tabi beyefendi, teslim olacağından emin olun." denildi.

22:00 da önce bi görüşme daha sağladım. Sistemsel bir hata olduğu için siparişi teslim edemediklerini söylediler. Detay istediğimde siparişin sistemde 1 lira olarak göründüğünü ve bayilerinin yol ücreti olduğu için çiçeği götürmeyeceğini söylediler İşin Türkçe'si bu sitenin Kayseri'de anlaştığı çakal çiçekçi 9 lira için siparişi teslim etmemiş. Ben böyle bir rezalet görmedim. cicek.com denen iş beceremez firma da cebinden çıkarıp 9 lira verememiş burdaki çakal çiçekçiye. Veya çiçeği göndermesi için hiçbir talepte bulunmamış çiçekçiye. 2-3 defa da ben dedim 9 liraysa 9 lirayı ödeyeyim, kampanyalı fiyattan göndermek istemiyorsanız kampanyasız fiyatla kampanyalı fiyat arasındaki farkı ödeyeyim ama gönderin çiçeği diye.

Sonuç? Hiçbir değişiklik yok. Müşteri hizmetleri diye oraya koydukları elemanların da her zamanki gibi hiçbir yetkisi yok. "Sistemsel hata", "Şikayet kaydınızı oluşturuyorum" gibi klasik cümlelerden başka hiçbir şey çıkmadı ağızlarından. "Ara o çiçekçiyi, istediği para neyse vereyim, yeter ki göndersin o çiçeği." diyorum "Öyle bir iş akışı şeklimiz yok." diyor. "Nasıl çözeceksin o zaman sorunumu, teslimat saatinin dolmasına yarım saat var, bugün teslim etmedikten sonra zaten mağdur edeceksin beni." diyorum apışıp kalıyor bir süre sonra tekrar papağan gibi ezberlediği cümleleri kuruyor. Bu mu hizmet anlayışı ?

• Siparişlerim sekmesinde görünmüyor, yarın için sipariş geçmiştim, göndermeyecekler galiba. Aynı sorunu yaşayan varmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.