Şimdi Ara

YANIYOR ATEŞ EDİYOR 5ADET BEYAZ GÜL VAZO TESLİMAT DAHİL 10TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
9
Favori
11.407
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu ürünün şu an için satısi bulunmamaktadır. Kaldırıldı sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: First Premolar

İyi de sipariş takibi kısmında sipariş gözükmüyor, bu sorun tekçe bende mi mevcut?

evet bende de görünmüyor.... bakalım iptal mi olacak acaba....
  • Allah razı olsun. Tam da hanıma çiçek alacaktım. Malum yarın sevgililer günü.

• Biz çiçeği bulana kadar tükendi, bu 14 şubatta boş geçicez yapacak bir şey yok
  • Bu ürünün şu an için satışı bulunmamaktadır.

Bu çıkıyor sanırım kaçırdık..
  • üyeliksiz sipariş verdim,sipariş takibi nasıl oluyor ?

sipariş mesajı falan geldi ama takibi bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: hayabusaaa

üyeliksiz sipariş verdim,sipariş takibi nasıl oluyor ?

mail veya gelen sms ı tıkla
  • quote:

Orijinalden alıntı: faithgebze

quote:

Orijinalden alıntı: hayabusaaa

üyeliksiz sipariş verdim,sipariş takibi nasıl oluyor ?

mail veya gelen sms ı tıkla

çıkmıyor birşey . neyse yarın göreceğiz ama riskli bir durum , ben zaten almayacaktım , ekstradan oldu

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boa17 -- 13 Şubat 2018; 17:29:38 >
  • İptal ederlerse her yere yazacağım yaptıkları işi. Hanımdan adres isteyince anladı hemen, sevindi. Normalde çiçeğe para vermeyi sevmem. Fiyat uygun diye aldım. İptal edip mağdur ederlerse yazabildiğim her yere yazıp kötü reklamlarını yaparım. Çiçek dediğin stok yok diyebileceğin, siparişi geciktirebileceğin veya iptal edebileceğin bişey değil.
  • şu adminler çok ilginç ya . adam anında bitene atmış . şeytan diyor şimdi. ana kısımda ne kadar kalmış konu varsa hepsi hortlat ortalığı karıştır. yeni konulara bu kadar özen göstereceğinize. oturun bir gün toplasan bence 2 saati almaz. bütün geçmiş biten konuları atın bitene.
    sonra bir gün geliyor birisi hortlatıyor. aksiyon yaşıyoruz burda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 13 Şubat 2018; 17:27:16 >
  • seferi56 S kullanıcısına yanıt
    42 lira olanın linkini atar mısın hocam?
  • bende aldım bitmeden 1 tane mesaj da geldi fakat sipariş takibinde görünmüyor.
  • 1 saat önce aldım ama takipten kalktı siparişim, henüz bilgilendirme yapılmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: belo3

şu adminler çok ilginç ya . adam anında bitene atmış . şeytan diyor şimdi. ana kısımda ne kadar kalmış konu varsa hepsi hortlat ortalığı karıştır. yeni konulara bu kadar özen göstereceğinize. oturun bir gün toplasan bence 2 saati almaz. bütün geçmiş biten konuları atın bitene.
    sonra bir gün geliyor birisi hortlatıyor. aksiyon yaşıyoruz burda.

sorununuz nedir?

konuyu bende takip ediyordum, stok bitince de bitene taşıdım, sorun olan nedir?????
  • siparişi geçtim maile takip no düştü. Tıkladığımda hazırlanıyor olarak görünüyor ancak siteden sipariş takibi dediğimde herhangi bir şey yok. Umarım mağdur etmezler..
  • cawrash C kullanıcısına yanıt
    Bence magdur edecekler hepimizi hadi hayirlisi

• sevgilier günü yarın ya geleseye kadar :D
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    sorun şu sayın yönetici

sayın üye biten sıcaklar konusuna girip 43" led tv yi kelepir fiyata sipariş geçmiş
    sonra stok bittiği halde sıcak fırsatlara girip ben bu tv yi aldım ama gönderirler mi diye konu açmış
    işin garibi bu konu 3 gün aktif oldu ve silinmediği gibi biten sıcaklara da taşınmadı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siteden sipariş takip kısmında görüntüleyemeyen arkadaşlar maillerini kontrol etsinler. Ordaki sipariş takip bağlantısında sipariş detayı görünüyor. Ayrıca sitenin telefon numarasından arayıp teyit ettim, sipariş bugün teslim edilecek denildi. Umarım bi sorun çıkmaz. Teslim edilmezse çiçek alıp hanımın kapısına gideceğim mecburen. Beni böyle bir uğraş içine sokarlarsa ve rezil ederlerse yazabileceğim her yere yazacağım. Bi sipariş veriyoruz arkasından kırk takla atıyoruz, nasıl bir ticaret anlayışıdır bu
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.