Şimdi Ara

Yaniyoooooor Decathlon cargo pantolon (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
10
Favori
23.818
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bos mezar olsa girecekler yumuldu ama hepsi iade edecek en fazla Ldir ortalamanın bedeni bunlarin icine girerler artik ailecek 😂

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • AslanAvda kullanıcısına yanıt
    Daraltmayi profesyonel terzi yapmazsa buzgulu olur giyilmez

Yillar once 5 sene olacak deniz sortu billabong 2 3 beden falan nerdeyse büyük almistim sort 70 80tl iken terziye 15tl verip her yerinden sokulecek dedi mecbur orjinali gibi yapti dikislerine kadar verdi ama iyi para almisti 😏😬

• efuliz E kullanıcısına yanıt
    Olurmuymus olsa adamlar satmazdi ellerindeki türkiye stogunu eritiyorlar 😃

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    hocam , bak 5 yıl önce bile şort 80 liraymış. Biz 25e aldık en kötü bez şeklinde kullanırım :) 25 lirayı neye vermiyoruz ki

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Büyük ihtimalle olmaz ama mağazada beden değişimi var mı beyler, gidenler bı sorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Abartıyorsunuz lazim degilse niye alinir anlamam ne ara stok fazla derken bitti şuan hic bir beden 265tlden asagi degil 😏

Lazımdı kardeşim, ama bu bedeninin böyle olduğunu bilmiyordum,

Buradaki herkesin 140-150 kilo olduğunu o nedenle bu bedeni aldıklarını düşünemedim !!!

• Pantolonlar geldi biraz önce. İnanılmaz büyük

• Arkadaslar magazadakı kasıyer sagolsun urunu degısırız dedı reyondakı arkadas alırken gordu anladı elımde bır adet daha oldugunu ve beden degısırsaen 25 tlden duser dedı tas koydu dıyeyım, ama kasıyer degısecek gıbıydı, magazalarda 1 adet seklınde degısıme goturerek sansınızı deneyın derım...

• pantolonları alıp da pisman olan varsa 35 tl den satın alırım, amac ıade edecegınıze 10 tl kazanın...

Not: reyon gorevlısıne sordum yanlıslıkla mı ındırım yapıldı dıye, bılınclı sekılde buyuk beden stogu erıtmek ıcın ındırım yaoıldıgını soyledı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenfiz -- 20 Ağustos 2021; 15:19:26 >
  • Ankara'da olup iade etmek isteyen olursa adresinden alabilirim 2 adet.

• yenfiz kullanıcısına yanıt
    11 lira kargo ödedi alanlar.

• yenfiz kullanıcısına yanıt

Çok biliyormuş eleman.. Diğer rengi neden düşürmemişler acaba? 54 beden dahil var onda :)

• 185 boy 100 kg sanırsam 2 beden büyük oldu. Oysaki üstünde 2xl yazıyor. Normalde 2xl giyerim.
    Alanlar iade edeceklerine Dolapta 5-10 lira kârla okutsun. İllaki ucuz diye atlayanlar olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MKTR_AHMET -- 21 Ağustos 2021; 15:57:8 >
  • bacombacom B kullanıcısına yanıt
    Sıcak fırsatçı asla 1 adet almaz ve mezarcilar kargo değil mağazadan alır imkan varsa :) bana 1 adet değil 5 adet satacak olsa 50₺ kar 11 tl kargodan zarar edecek :)

• 176 boy 108 kg (pandemide aldık) 5-6 cm belden büyük geldi kemerle halledilir. Boyu kısalttırmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jumaruu

Büyük ihtimalle olmaz ama mağazada beden değişimi var mı beyler, gidenler bı sorsun

Bugün mağazaya uğradım, benim ürün daha gelmemişti ama dediğinizi sordum. Stokta varsa değiştiririz dediler.

• Parçaladım ve daralttım iş yerine gidince birleştiricem bakalım neyle karşılaşıcaz

Yaniyoooooor Decathlon cargo pantolon

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 1.83 boy 93 kg . Kemerle giyilebilir durumda. 1 hafta önce Lcw den benzerini 140 liraya almıştım.
    Güzel bir alışveriş oldu. Haber veren arkadaşa teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ressi1 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.