Şimdi Ara

Yaniyoooooor Decathlon cargo pantolon (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
10
Favori
23.818
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Edit : Bakırköy capacity avm arkasında terzi arkadaşı aradım yarin götürüp boy daraltmak için fiyat alacagim, boy daraltmak isteyenlere yarin oglende bilgi veririm uyguna yaparsa konudaki arkadaşlar uyguna yaptırabilir....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenfiz -- 20 Ağustos 2021; 20:56:6 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yenfiz kullanıcısına yanıt

Buraya cevap olarak yazarsanız bizim de bilgimiz olsun hocam fiyatı.

• mağazada beden değişimi yapabilen var mı?

• Predator536 kullanıcısına yanıt
    2 mağaza gezdim ama malesef, kasadaki arkadaşlarin çoğu bu konuda tecrübe edinmiş bu beden daha üretilmeyecegi için bu sekilde olmuştur diyorlar 1 tane bile beden değişimi yapmadılar, ama 1 ay sonra değişmeyi denemek belki olumlu sonuçlanir...

• Operation completed

Konum Mall of İstanbul

Yaniyoooooor Decathlon cargo pantolon

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Pantolon çok güzel . Bakalım valideye makinede daralttircam. İnşallah birşeye benzer de giyeriz.

• Bu konu yillar boyunca efsane olarak hatırlanacak, firsat olduğundan değil xs giyenden xxxl giyene kadar herkesin aynı pantolonu ucuz diye alması Yaniyoooooor Decathlon cargo pantolon Yaniyoooooor Decathlon cargo pantolon Yeni gelen arkadaşlara ders diye okutulur bu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değil de birisi de dün morhipoda ucuz tsort pantolon linkleri paylaşmış hepsi xs :) utanmasam ordan da alicaktim bı kaç tane

• Bursa Decathlonda değişim için şansını deneyen var mı? Boşuna girmeyeyim bari

• mağazada değişim olmuyor sanırım pantolon baya büyük daralsa bile şekli bozulur

• Aldığım ürünü başka beden ile değiştirebilir miyim diye sordum evet dediler, arada fiyat farkı varsa da öyle mi dedim evet dediler, iyi ben o zaman reyondan alıp geleyim mi dedim evet dediler sonra aldığınız ürün neydi dediler pantolon dedim pantolonu gördü bunda olmuyor dediler muhtemelen yukarıdan birileri söyledi bunlara.
    Sistem olarak yapılabilir ama ilk sorularımda salak olduğumu sona doğru da çakal olduğumu düşündüler galiba.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Simdi capacity in arkasindaki pancar sokak daki gökhan terzide pacasiyla birlikte ayarlattim on numara oldu :) gidecek arkadaşlara dh forumdan geldiğiniz soyleyin 80₺ ye yapıyor bilginiz olsun... İstiyene adres yada iletişim numarasi veririm...https://terzi-ali-bykacar.business.site/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenfiz -- 21 Ağustos 2021; 14:1:4 >
  • yenfiz kullanıcısına yanıt

Tanesi mi hocam? :)

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Aynen çoklu olursa belki indirim yapar, ornek foto, işçiliği güzel..
    Yaniyoooooor Decathlon cargo pantolon Yaniyoooooor Decathlon cargo pantolon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenfiz -- 21 Ağustos 2021; 13:58:3 >

• Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    Ben de aldım bu 15 liralık pantolondan ama bunun içine girebilen biri en fazla 50 kilodur. Pantolonun içine gireceğim diye bir deri bir kemik kalmayın.
    25 liralık 52 beden pantolonun yarısı kadar resmen bu.

• Pantolonlarım geldi bugün. 2 tane almıştım. Decathlon'a gidip hiç değişim için uğraşmayacağım. İçerenköy'de bildiğim bir terzi var, ona pens attırıp paçasını kısalttırmayı planlıyorum. Bugün gidersem ne kadara yaptırdığını yazarım. Tahminimce 20 TL alır pantolon başına ama görücez..

• Evimin yakınındaki avmye gelmişti ama dediğiniz gibiyse almaya bile üşendim mobil uygulamadan iade talebi oluşturdum direkt

• Dolap'ta biri 109₺ ye okutmuş bile. İyi kâr harbi. Çoğunluk 150 lira üstüne koymuş. Bu şekilde çok yüksekten koyulunca satılması biraz zor. Herkes "bakın bu normalde 265 lira" diyerek sazan avına çıkmış.
    İadeler decathlon tarafından yeniden 25 liradan satışa sunulunca ne olacak acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: yenfiz

Simdi capacity in arkasindaki pancar sokak daki gökhan terzide pacasiyla birlikte ayarlattim on numara oldu :) gidecek arkadaşlara dh forumdan geldiğiniz soyleyin 80₺ ye yapıyor bilginiz olsun... İstiyene adres yada iletişim numarasi veririm...https://terzi-ali-bykacar.business.site/

Sicak firsatlar ahalisi bunu beğenmedi :( 25 pantolon 11 lira kargo 80 de terzi etti 116 lira verilen ugrasi yanımıza kar kalır :)

Tahminim Anadolu'daki terzilerde 30 civarına yaparlar. Hayirli olsun iyi olmuş. Kesip mi daraltti sadece pens mi atti?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kml_77 -- 21 Ağustos 2021; 17:12:38 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.