Şimdi Ara

Yaniyoooooor Decathlon cargo pantolon (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
238
Cevap
10
Favori
23.817
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MKTR_AHMET

Dolap'ta biri 109₺ ye okutmuş bile. İyi kâr harbi. Çoğunluk 150 lira üstüne koymuş. Bu şekilde çok yüksekten koyulunca satılması biraz zor. Herkes "bakın bu normalde 265 lira" diyerek sazan avına çıkmış.
    İadeler decathlon tarafından yeniden 25 liradan satışa sunulunca ne olacak acaba?

Buradan birkac kisi yüklü alacak tekrar satışa koyacak hocam :) bak 265 diyordun 25 liraymış durumu olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beden büyük gelip İade etmek isteyen varsa alabilirim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Terzi 2 tane pens atıcak bir de paçasını kısaltacak. Tanesine 15 TL istedi. 2 tane almıştım, adet maliyeti 45 TL'ye gelmiş oldu kargosu vs. Teşekkürler tekrardan.

Not: Terzi ATAŞEHİR İçerenköy'de. İsteyene adresini veririm yakınsanız ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

Sicak firsatlar ahalisi bunu beğenmedi :( 25 pantolon 11 lira kargo 80 de terzi etti 116 lira verilen ugrasi yanımıza kar kalır :)

Tahminim Anadolu'daki terzilerde 30 civarına yaparlar. Hayirli olsun iyi olmuş. Kesip mi daraltti sadece pens mi atti?

Alıntıları Göster

O terzi pantolonu baştan aşağı yeniliyor herhaldeYaniyoooooor Decathlon cargo pantolon  Benim götürdüğüm adam 2 tane pens ve paça kısaltma işine 15 TL istedi.

• yenfiz kullanıcısına yanıt
    Uzerine de urun mu alacaksin magazada 150 200tl ise hic etik degil ben olsam da degistirmem

• yenfiz kullanıcısına yanıt
    Bi olecegim gunu bilmiyorum demistim yukariya bakın😃

• AslanAvda kullanıcısına yanıt
    Ama o sortlari ben halen kullanıyorum renk bile solmadi ve hızlı kuruyor suan rakamlari 650tlden 450tlye dusmus ben de koruma altina aldim😂 o kadar para veremem

• Evet carusel avm de decatlon dan 1 adet xl ile değiştim, çocuk değişirken etiketi 25 görünce bozulur gibi oldu ama değişti, sonra bir daha uğradım tekrar değişebilir miyiz diye, abi büyük beden eritmek için bunlar indirime girmiş artık Degisemiyoruz dedi, bende en azindan birini değiştiğim için şanslıyım.. Terziye sordum çoklu boy ayarlar ada yardımcı oluruz dedi 50-80₺ arasi anlaşıp diğerlerini de ayarlatip giyerim, sırf kemeri 10₺ ediyor iade edenler Letgo dan 30-50₺den koysun anında gelir alırlar.. Birdaha bu pantolondan denk gelmez

• yahu 1 adet alın 1 adet. herşeyde açgözlülüğünüzü gözümüze sokacaksınız. benim bedenime hemen hemen oluyor, yok paça kestirme, pens attırma,. ben alıp direk giyecektimYaniyoooooor Decathlon cargo pantolon 

• quote:

Orijinalden alıntı: the guardian14

yahu 1 adet alın 1 adet. herşeyde açgözlülüğünüzü gözümüze sokacaksınız. benim bedenime hemen hemen oluyor, yok paça kestirme, pens attırma,. ben alıp direk giyecektim 

Hocam güldürdünüz 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: tojblok

Hocam güldürdünüz 😂

Alıntıları Göster

ağlanacak halimize gülüyoruz malesef

• krem renginde 52 de var 54 de var, bunlarda indirim olmaması şüphelendirdi. umarım fazla alanlarda defolu gelir.Yaniyoooooor Decathlon cargo pantolon 

• the guardian14 kullanıcısına yanıt

Valla ben 2 tane aldım defo yoktu. 15 tane alan varmış, ben 2 tane aldım. 25 TL'ye bırakın da 2 tane alalım yahu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: the guardian14

ağlanacak halimize gülüyoruz malesef

Alıntıları Göster

Bunda ağlanacak bir sey yok 1 adet alinacak bir sey de yok. Hani decatlon her üyelik için 1 adet alınabilir dese de farkli hesaplar açıp alsalar haklısınız da decatlon 15 adet alan arkadaşa bile gönderirse burada herkes yararlansın düşüncesi bir ise yaramıyor. Soyle düşünün adamın ihtiyacı yok alip hepsini letgoda, dolapta satacak sanki uckagitcilik gibi geliyor ama kucuk bir ticaret olarak düşününce kimsenin sitem etmeye hakkı yok.

Esnafi dusunelim mal aldığı toptancı demiski su pantolonu stoktan çıkaracağım istediğin kadar alabilirsin ne yani satacağıni bildiği mali yok kardeş 10 adet aliyim mi diyecek.

Cok para kazananlara her şey mubah uckurus kar edeyim harçlık olsun diyene haram...( hayatımda letgo vs gibi yerde bir sey satmisligim yok)

• Yaniyoooooor Decathlon cargo pantolon

Ayıptır 150 ne ya, satıyorsun sat bari 60-70 yaz , bu kadar mı insanlıktan çıktık?

• değişim kabul olur mu acaba? yoksa daraltıcam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • robot216 kullanıcısına yanıt
    Malesef öyle. Herkes geçim derdinde. Üç beş neyse kazanmaya çalisiyorlar napsinlar. Ülkede pahalilik almis başini gitmiş şu pantolon bile 265 birim para. Yapacak birşey yok malesef.

• Kampanya bitti herhalde göremiyorum indirimi

• AslanAvda kullanıcısına yanıt
    Denemek lazım bana ilk önce değiştiririz dediler sonra 25 tl ye aldım deyince daha üst görevli çağırdılar. O da bu beden indirimde olduğu için bu fiyat dediler o yüzden değişim olmadı.

• akeles198657 A kullanıcısına yanıt
    ben online aldım, değişime göndericem . Herhangi bir durumda haber ederim foruma

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.