Şimdi Ara

Yaniyoooooor Decathlon cargo pantolon (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
10
Favori
23.818
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir de kimseye olmuyormuş. Ne gülerim Letgolarda dolaplarda görürüz ilanları. Bari piyasayı oldurmeyin!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kargoya verilmiş benim pantolonlar

• sakurek kullanıcısına yanıt
    Yan cepleri falan çok uğraştırır. İyi para isterler. Ama normal fiyat 265₺'den çok çok daha uyguna gelir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Püuuu kargoya da vermişler.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt

Enden genişleriz de boydan ne olacak?

• karasac K kullanıcısına yanıt

Keseriz  

• Kargolanmış, yarın Vialand'de işim vardı, oradan teslim alır eve geçirim. Güzel alışveriş oldu tekrardan teşekkürler  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ressi1 -- 19 Ağustos 2021; 14:50:6 >
  • Gönderilmiş, hatta earsiv faturasını bile kesmişler. Hadi hayırlısı bakalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kargoya verildi üzerindeki kemerle gelirse kemeri alana pantolon bedava gibi olur :)

• Faydalanıp da teşekkürlerini sunan herkese ben de teşekkür ederim. 1 tane de ben sipariş ettim. Gelsin de görelim " net 50 kg Kayseri şeker " çuvalı gibi olursa da yapcak bişey yok kemeri kullanırız :)

• Magazadan aldim az önce. 190 boy 110 kiloyum bayağı buyuk geldi bana. 1 karış var belden. Boydan da kısa geldi bana. Bacakları bol ama çokta rahatsiz etmedi beni. Belden biraz daraltirsam olur gibi. Bacakları daraltmak pek kolay olmaz. Hem kesim hem cepler yüzünden zor olur.

Sonuçta 25 tl her türlü verilir benim için. Ama bu pantolona asla 265 tl vermezdim. Eyyorlamam bu kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: fearless_X

Aynen öyle buradakilerin lafına kandık , terziyle de olmaz bu iş olsada zaten aynı paraya gelir ne olduğu belirsiz birşey olur

İptal için mail attım siparişi hazırlamışlar telefonla arayayım bari uğraşamam iade ile çuval gibi şey beden değişikliğide yapmazlar

İpta ledemiyorum ne telefonla ne mail ile adamlar iptal tuşu koymamış siparişe akşam aldııktan sonra vazgeçtim uğraşılmaz buranın gazına geldik

Alıntıları Göster

Özdilek çok iyi o konuda, aldığın urunlerden istediğini seçip iptal tuşuna basıyorsun.

Neyse ki mağaza teslim almıştım. Geldiği gibi geri gider.

• sipariş verip geri gönderecek arkadaşlar ben pantolonlara talibim kargo karşı ödemeli bana yollayabilirsiniz -

PM den görüşelim , şimdiden teşekkürler 

• quote:

Orijinalden alıntı: robot216

sipariş verip geri gönderecek arkadaşlar ben pantolonlara talibim kargo karşı ödemeli bana yollayabilirsiniz -

PM den görüşelim , şimdiden teşekkürler 

kendi mesajıma alıntı yapayım yeniden stokta arkadaşlar ben şimdi sipariş verdim 

• quote:

Orijinalden alıntı: deserteagle50ae

Magazadan aldim az önce. 190 boy 110 kiloyum bayağı buyuk geldi bana. 1 karış var belden. Boydan da kısa geldi bana. Bacakları bol ama çokta rahatsiz etmedi beni. Belden biraz daraltirsam olur gibi. Bacakları daraltmak pek kolay olmaz. Hem kesim hem cepler yüzünden zor olur.

Sonuçta 25 tl her türlü verilir benim için. Ama bu pantolona asla 265 tl vermezdim. Eyyorlamam bu kadar

Hocam mağazadan teslim al dediğinde orada deneyip olmazsa iade edebilirmiyiz o anda?

• quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Hocam mağazadan teslim al dediğinde orada deneyip olmazsa iade edebilirmiyiz o anda?

Alıntıları Göster

Yok diye biliyorm hocam ama insaflı bir personele denk gelirseniz(müdür,yardımcı vs.) gider pusulası ile kabul edebilir.

• Konu sahibi olarak merak ettim kusura bakma.15 taneyi ne yapicaksin hocam :)

• Eyvallah dostum 2 tane aldım ben de şimdi. Bakalım nasıl çıkacak ;)

• AslanAvda kullanıcısına yanıt
    Ben 265den aşağı beden göremedim 38 kotta 29a takabul eder mi kac bedenin eşleşmesi olabilir?

• fearless_X kullanıcısına yanıt
    Abartıyorsunuz lazim degilse niye alinir anlamam ne ara stok fazla derken bitti şuan hic bir beden 265tlden asagi degil 😏

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.