Şimdi Ara

YANGiN Varrrr HB eagle eyes kol saati 189 tl yerine 4.89 tl + KARGO Tabi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
2
Favori
6.103
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bak ajitasyon ayaklarına falan girip boş muhabbet yapma 1 TL de olsa 1000tl de olsa israf kötü birşeydir sen paranı nereye harcamak istersen harca bende öyle konuyu burda kapatalım böyle forumlarda kavga tartışma hiç huyum değildir. İyi günler dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu dururken bu saati almak çok saçma.. 100 TL de chippara var.

https://www.hepsiburada.com/hermes-hh1-271-286-zno-kadin-kol-saati-p-SAMDSHH1271286ZNO?magaza=F%C4%B1rsat%20Saati

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanıyor ve "içerir" yazan başlık sahiplerini blokluyorum, değdi mi

• umut3513 kullanıcısına yanıt
    hıyar da
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut3513

Satıcı Hepsiburada olsaydı iyiydi bunun içinden hıyarda çıkabilir.

Kahve makinası da ..

YANGiN Varrrr HB eagle eyes kol saati 189 tl yerine 4.89 tl + KARGO Tabi

• Hocam yanlış görmediysem o kağıttı TV mi yazıyor yani siz TV alıp kahve makinasını çıktı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: nihilist76

şu dururken bu saati almak çok saçma.. 100 TL de chippara var.

https://www.hepsiburada.com/hermes-hh1-271-286-zno-kadin-kol-saati-p-SAMDSHH1271286ZNO?magaza=F%C4%B1rsat%20Saati

https://urun.n11.com/kadin-kol-saati/hermes-hh1271286zno-bayan-kol-saati-P188890421
    burda yarı fiyatına 1 adet kalmış kaçmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: umut3513

Hocam yanlış görmediysem o kağıttı TV mi yazıyor yani siz TV alıp kahve makinasını çıktı ?

Biten sıcak fırsatlar

• N11 de bu satıcıdan 3 tane Q&Q saat almıştım kampanyadan tanesi 10 liraya hepsinide farklı model göndermişti yine Q&Q marka ama alakasız saatler kargo ücretli olduğu için uzak durun bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01virüs01 -- 21 Şubat 2018; 14:13:35 >
  • kargo ücretiyle beraber 12 lirasını çöpe atmak isteyenler için ideal fiyat.

bunlar dışarda satılan 10 liralık saatler.

• quote:

Orijinalden alıntı: TNCYLDRM

Tam sipariş geçiyodum hava atarım diye 189 a almış gibi göstercektim google yazdım direk en ucuz 20 ₺ felan sonra vazgeçtim ellerine sağlık yine fırsat haberi için

189 tl lik saatle mi hava atacaktınız sanırım gerçek saat fiyatlarından haberiniz yok.
  • Bu fiyata pil alıp onu takarım daha iyi.
  • umut3513 kullanıcısına yanıt
    bak dayı mesajı bu "Satıcı Hepsiburada olsaydı iyiydi bunun içinden hıyarda çıkabilir."

bu mesaj ihtiyacın olmayan şeyi alıp israf yapma demiyor bu mesaj elemanlar saati göndermezse paran nanay olur diyor, bahsi geçen para da 4 tl. yani ettiğin lafı toparlicam diye vay onu alamayan var 1 liraya muhtaç olan var diye başlayıp tutumluluk edebiyatına döndürmen pek olmadı.
  • 11.11'de aliexpress'ten 2 tane skmei aldım, her gören bayılıyor. Ödediğim meblağ da 27 dolar (105 tl)

Saate çok para verme taraftarı değilim, değişik saatleri ucuza alıp çeşitli takmak daha güzel.

• Zenci watches stayla

• yangın nispeten söndürülmüş

Çemişgezekli ibonun da bunda katkısı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: robotica

11.11'de aliexpress'ten 2 tane skmei aldım, her gören bayılıyor. Ödediğim meblağ da 27 dolar (105 tl)

Saate çok para verme taraftarı değilim, değişik saatleri ucuza alıp çeşitli takmak daha güzel.

benim de bir çok saatim var aliexpressten falan aldım ucuz alayım farklı olsun diye 10 a yakın falan. ama sonra farkettim ki aslında böyle 200-300 harcayıp hata etmişim. bir model alıp düzgün alsaydım daha iyiydi. çünkü çok olunca kafa karışıyor aslında. 1-2 model olup kaliteli olması daha iyi
  • soyken kullanıcısına yanıt
    Sen mutlu olmadinmi mutlu olmadıysan ne geziyorsun burada senin yorum yazman beni mutlu etmez Sen git godamanforum da takil

• Assur kullanıcısına yanıt
    Çinde 1 dolar bunlar üzerine ücretsiz kargo ile gönderiyorlar. Laf dalaşına girip öğrensen çok şey kazanacaksınız ama ne desem boş. Al kardeşim 1 dolarlık ürünü 13 liraya al. Haktır sana
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.