Şimdi Ara

Yandex navigasyon hız sınırı doğruluğu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu aplikasyonun şehirlerarası yollarda gösterdiği hız sınırları hep/çoğunlukla doğru mu? Google ve Apple’ın navigasyonlarında hız sınırı gösterme özelliği mevcut mu?

Şehirlerarası yollardaki hız sınırı ve radar belirsizliği sinir bozucu. Bu programla bunu aşmayı amaçlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F43B8C5E5 -- 11 Eylül 2022; 20:36:55 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Navigasyon bütün yolları bilmez bunlar zamanla güncellemeyle düzeltilen şeyler.
    Misal navigasyon hız sınırını 90 gösterir halbuki o yolda sınır 80'dir patlarsın.
    En güvenlisi yoldaki hız tabelalarını takip etmek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devamlı uzun yol yapıyorum. Bazı yollarda radarlar tuzak gibi kuruluyor. Yolda devamlı tabelaları, özellikle yerdeki radar ikaz tabelalarını takip ederim. Uygulama ile giderseniz kesin bir yerde radara girersiniz. Gerçek hayatla uygulamalar güncel bile olsa birbirine uymaz.
    Bir de kullandığınız güzergâhta muhtemelen ortalama hız radarı vardır. Çok yaygınlaştı. Böyle durumlarda hızı sabitleyerek girmekten başka seçenek kalmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şehir içi hız sınırı 50

şehirlerarası bölünmemiş yolda 90

şehirlerarası bölünmüş yolda 110

eski otoyollarda 130

yeni otoyollarda 140

şehir içinde ukomelerin 32km/h artırıp azaltma yetkisi var (eskiden 20'ydi, okul önleri ara sokaklarda 30, ana arterlerde 70'ti) bununla birlikte bazı yollarda 82 oluyor, %10 toleransla birlikte 90 oluyor.

yandex, google vs takip etmeye gerek duymuyorum.

• 5 yıldır yandex navigasyonsuz bakkala bile gitmem. şehir dışı yolculuklarımda çok dikkat ederim. 1 kere bile radar eds vb yemedim. gözünü kapa yandex e güven

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.