Şimdi Ara

yan car giriyo gercek carım girmiyo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yan car oyuna giriyo esas kastıgım carım oyuna girmiyo üstünü tıklıyorum carın 1 dk bekliyo dc veriyo bu ne ?düzelirmi?

• ya ban yedin yada gözlem altına alındı ama sonucunda ban yemişisndir geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: oTheSadisTo

ya ban yedin yada gözlem altına alındı ama sonucunda ban yemişisndir geçmiş olsun
    yapma ya nasıl olur ya yan car neden giriyo 2 car giriyo teki girmiyo esas carım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::KRAL:::

yapma ya nasıl olur ya yan car neden giriyo 2 car giriyo teki girmiyo esas carım ?

Alıntıları Göster
    Benm priestimede olmustu 3gün sonra comple id ban yedi bankandan kurtarabildiin itemlerini kurtar carın kxop yada bug kullandıgın için incelemeye alınmıs 3-4gün içinde tamamen banlanır ve yan carada girememeye baslarsın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: beymen_ksk

Benm priestimede olmustu 3gün sonra comple id ban yedi bankandan kurtarabildiin itemlerini kurtar carın kxop yada bug kullandıgın için incelemeye alınmıs 3-4gün içinde tamamen banlanır ve yan carada girememeye baslarsın..

Alıntıları Göster
    offf yanı banmı yan car neden giriyo ?
  • quote:

offf yanı banmı yan car neden giriyo ?

Alıntıları Göster
    su an bended aynısı olduu nıye anlamadım koxp kullanmadım asasım koxplada gırmedım bug ıcın ardreamda pk yapıordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeusma

su an bended aynısı olduu nıye anlamadım koxp kullanmadım asasım koxplada gırmedım bug ıcın ardreamda pk yapıordum

Alıntıları Göster
    Ban olabilir.Aynısı bana da oldu ama 1Hafta kadar sonra açıldı.Sen her ihtimale kar$ı itemleri ba$ka chara aktar.Eğer inceleme sonucunda char açılırsa itemlerle tekrar dönersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForeverMetal

Ban olabilir.Aynısı bana da oldu ama 1Hafta kadar sonra açıldı.Sen her ihtimale kar$ı itemleri ba$ka chara aktar.Eğer inceleme sonucunda char açılırsa itemlerle tekrar dönersin

Alıntıları Göster
    iyi de esas carda itemler dual kekuri +7 ib +8 claver +7 md +7 chin set baska bişey yok üstünde 100m var carın kasada 1m ve royal var gitti itemler off
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForeverMetal

Alıntıları Göster
    KANKAM BAN YEMISSIN DUNDE BENİM AYNISI OLDU 1 GUN SONRA BAN 999 GECMİS OLSUN İTEMLERİN VARSA YANCARLA HEMEN AKTAR
  • kardeş geçmiş olsun ban yemişsin hemen yan charla bankanı boşalt bir müddet sonra onuda giremeyeceksin haberin olsun...
  • quote:

iyi de esas carda itemler dual kekuri +7 ib +8 claver +7 md +7 chin set baska bişey yok üstünde 100m var carın kasada 1m ve royal var gitti itemler off

Alıntıları Göster
    Büyük ihtmalle ban itemlerini kurtarmaya bak derim bankadaki
  • quote:

Orijinalden alıntı: CnRBeN

Alıntıları Göster
    büyük ihtimal ban 1hafta içinde acılmassa ban yemişindirr..!
  • quote:

Alıntıları Göster
    KOXPUN ACI SONU BU OLUYO HERALDE
  • quote:

Alıntıları Göster
    Aynısı bana diesde olmuştu item kurtarmadan Banned 999
  • quote:

Orijinalden alıntı: MavimsiDünya

Aynısı bana diesde olmuştu item kurtarmadan Banned 999

Alıntıları Göster
    etrafda hiç gm de yoktu ama nasıl oldu hayret tamda 64 lwl oluyodum carın yanından 1 dk ayrılmadım off off kaderimde bundamı vardı carımı baskalarıyla getirin 1 sise rakı efkarlandım manıtayı arayayımda sitersimi alsın ya off cok doldum valay
  • quote:

Alıntıları Göster
    TheKOLTeam TheKOLTeam TheKOLTeam TheKOLTeam BENİ BANLAYAN SEREFSİS BU YA SUNLARİN ACIK ADRESİNİ BİR OGRENE BİLSEM YEMİN EDİYOM TECAVUZ ETMESSEM NE OLAYİM CAR ONEMLİ DEGİL CUNKU DANDİK CARLA GİRDİM HER İHTİMALE KARSİ 35 LW CAR AMA GERCEK CARİMLA GİRMİS OLSAYDİM GİTMİSTİ 76 LW CAR AMAN DİKKAT PM ATİN BU HERİFE KOXP KULLANIYOSANIZ BERAMUS
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyzaar

TheKOLTeam TheKOLTeam TheKOLTeam TheKOLTeam BENİ BANLAYAN SEREFSİS BU YA SUNLARİN ACIK ADRESİNİ BİR OGRENE BİLSEM YEMİN EDİYOM TECAVUZ ETMESSEM NE OLAYİM CAR ONEMLİ DEGİL CUNKU DANDİK CARLA GİRDİM HER İHTİMALE KARSİ 35 LW CAR AMA GERCEK CARİMLA GİRMİS OLSAYDİM GİTMİSTİ 76 LW CAR AMAN DİKKAT PM ATİN BU HERİFE KOXP KULLANIYOSANIZ BERAMUS

Alıntıları Göster
    TheKOLTeam TheKOLTeam TheKOLTeam TheKOLTeam BENİ BANLAYAN SEREFSİS BU YA SUNLARİN ACIK ADRESİNİ BİR OGRENE BİLSEM YEMİN EDİYOM TECAVUZ ETMESSEM NE OLAYİM CAR ONEMLİ DEGİL CUNKU DANDİK CARLA GİRDİM HER İHTİMALE KARSİ 35 LW CAR AMA GERCEK CARİMLA GİRMİS OLSAYDİM GİTMİSTİ 76 LW CAR AMAN DİKKAT PM ATİN BU HERİFE KOXP KULLANIYOSANIZ BERAMUS BERAMUS

• quote:

Orijinalden alıntı: beyzaar

TheKOLTeam TheKOLTeam TheKOLTeam TheKOLTeam BENİ BANLAYAN SEREFSİS BU YA SUNLARİN ACIK ADRESİNİ BİR OGRENE BİLSEM YEMİN EDİYOM TECAVUZ ETMESSEM NE OLAYİM CAR ONEMLİ DEGİL CUNKU DANDİK CARLA GİRDİM HER İHTİMALE KARSİ 35 LW CAR AMA GERCEK CARİMLA GİRMİS OLSAYDİM GİTMİSTİ 76 LW CAR AMAN DİKKAT PM ATİN BU HERİFE KOXP KULLANIYOSANIZ BERAMUS BERAMUS

Alıntıları Göster
    ya gercek simdi ben banlandımmı neden direk banlanmadım gm yoktu oyunda carıla girdim dogru agaclara kimse yoktu gm olsa town cekerim oto ama cekmedim dc oldum ve 2 car giriyo teki girmiyo*

• quote:

ya gercek simdi ben banlandımmı neden direk banlanmadım gm yoktu oyunda carıla girdim dogru agaclara kimse yoktu gm olsa town cekerim oto ama cekmedim dc oldum ve 2 car giriyo teki girmiyo*

Alıntıları Göster
    KARDES DEDİGİM GİBİ DUNBENDEDE AYNISI OLDU 1 GUNSONRADA 999 BAN HİCGİRMİYO NEDİYELİM GECMİS OLSUN
  • quote:

Alıntıları Göster
    ağaçalarda isen ban yedin garanti
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.