Şimdi Ara

yan car giriyo gercek carım girmiyo (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • iyi de neden direk ban atmıyo 5 carım direk banlandı yeni mi bu gm olmdan banlanıyomu
  • TheKOLTeam TheKOLTeam TheKOLTeam TheKOLTeam BENİ BANLAYAN SEREFSİS BU YA SUNLARİN ACIK ADRESİNİ BİR OGRENE BİLSEM YEMİN EDİYOM TECAVUZ ETMESSEM NE OLAYİM CAR ONEMLİ DEGİL CUNKU DANDİK CARLA GİRDİM HER İHTİMALE KARSİ 35 LW CAR AMA GERCEK CARİMLA GİRMİS OLSAYDİM GİTMİSTİ 76 LW CAR AMAN DİKKAT PM ATİN BU HERİFE KOXP KULLANIYOSANIZ BERAMUS BERAMUSLULAR TheKOLTeam BUHERİFE PM ATİN KOXP ACİYORSANIZ BENİ BANLAYAN BU ADAM
  • banned
  • benım char gırıyo :9
  • ya lanet olsun off server .... yazıyo banlandım off of gitti 64 lwl
  • 3 gün sonra girio aynısı bende de oldu herkes banned dedi ama yan char giriodu dedim var bu işte bi şey sonra 3 gün geçti girdim sakın ban die üzülme girer
  • server diye yazıyo yanı 999 banında yazna bide sitede de yazıyo carım acılsın koxpla kasan o... olsun

Gün/Zaman: 2007-05-23 01:33:00
    İsteğin türü: block999
    Girişi yapan: TheKOLTeam
    İşaretler: Third Party Tools. Third Party Tools. amcikhosaftanneanlar - cypher -koxp

ban yazısısı
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::KRAL:::

etrafda hiç gm de yoktu ama nasıl oldu hayret tamda 64 lwl oluyodum carın yanından 1 dk ayrılmadım off off kaderimde bundamı vardı carımı baskalarıyla getirin 1 sise rakı efkarlandım manıtayı arayayımda sitersimi alsın ya off cok doldum valay

Gm isterse görünür istemezse görünmez yani o seni izlemiştir büyük ihtimal.
  • onun ben a.......b......s.......e.......a... nasıl saydırıyorum ben ona simi adam lar 78 lwl kadar koxpla kasıyo bi sey olmuyo bizde banlayız 20 car oldu be koxpsuz kasabilsem koxpla kasmazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::KRAL::: -- 23 Mayıs 2007; 11:54:40 >
  • Bana da oyle oldu ama ban yemedim hmmmm emin misiniz oldugundan

1 Hafta sonra tıkladım girdi oyuna
  • İyi Oldu Sana Pis Koxper Seni
  • Gün/Zaman: 2007-05-23 01:33:00
    İsteğin türü: block999
    Girişi yapan: TheKOLTeam
    İşaretler: Third Party Tools. Third Party Tools. amcikhosaftanneanlar - cypher -koxp

sitede bu yazı server tıklıyorum 1 saat önce alıyodu simdi server.................... diyo acılırsa koxpu bırakcam acılmsaa 10lu 20lu 500 bug yapcam gene kascam banlana kadar ölüm slogan yaptım
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.