Şimdi Ara

Yamaha YBR 125 Öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
6.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Yamaha YBR 125 ESD modelini almaya karar verdim. Sıfır alacağım ama modeli konusunda bu yeni çıkacak olan 2014 modeli beklemenin faydası olurmu acaba ? 2013 ile 2014 arasında özellik farkı ve fiyat farkı olmaz ise yakın zamanda 2013 model almayı düşünüyorum kısmetse. Bilgisi olan kişiler konuya bekleniyor Teşekkürler.

• yamaha ybr modeli iyi hocam sıfır alıcak güzel bakıcaksan al ömür boyu binersin. ama aşırı hor kullanıcaksan çin malı ucuz motor al parçaları ucuz olur sık sık değiştirirsin. ama ben iyi sürücüyüm bakarım diyorsan ybryi sana tavsiye ederim ömürlük motordur güzel kullanırsan.
  • dövizde bayaa bir artış oldu eski fiyattan veren bi yer varsa 2013 de olsa kaçırmayın bence.
  • üstdan ben daha yeni YBR ESD 2013 model aldım. memnunum motor fiyatlarına zam gelmeden kap bir tane derim.
  • 2013 Model 4.450 TL peşin fiyatına kredi kartına 10 taksit imkanı
    Plaka+Ruhsat+poliçe 650 TL (muamele ücreti dahil)
    isteğe bağlı koruma demirleri 200 TL
    kaliteli bir çanta 350 TL

2014 Model Ybr Mart ayında türkiyeye gelecek fiyatı belli değil ama tahminime göre 4.950 olur gibime geliyor.
  • 5 e yakın bi fiyattan gelirse gerçekten çok fazla. 4.450 civarındayken fiyatlar 2. el bile düşünebilirim. Cevaplar için teşekkürler.
  • Geçen mayıs ayında sıfır km. ybr 125 esd almıştım, 4250 tl ye (2012 model), döviz kurları böyle gider ve 2014 modeller 4900 civarı bir fiyata yükselirse, 2. el piyasa coşar, amma ybr alındımı bi daha satılır mı? hiç sanmam...
  • Az önce sordum 2014 model peşin 4700. taksitle 4890 fiyat nasıl arkadaslar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ctrlshft -- 16 Haziran 2014; 18:40:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ybr sahibini pişman etmez kaç tane arkadaşımda vardı eski model yuvarlak farlı olandan hepsi memnundular.Bir hocam almıştı 2013 o da gayet memnun kaldı.Tasarruflu ve konforlu motor ybr.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

Az önce sordum 2014 model peşin 4700. taksitle 4890 fiyat nasıl arkadaslar?

Cbf'nin işlemler ile 6bini geçeceği dikkate alındığında fiyat iyi. Hayırlı olsun.
  • Teşekkürler. Almaya niyetim var ancak bir kaç sonra alabilirim en erken. Beyaz rengi çok hoşuma gitti. Mavide çok güzel ama yeni model lerde mavi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: İmportant

quote:

Cbf'nin işlemler ile 6bini geçeceği dikkate alındığında fiyat iyi. Hayırlı olsun.

cbf şuan 5800 200 plaka ruhsat çantası koruma demiri elcik rüzgarlıkları +sigorta derken en az 6500
  • quote:

Orijinalden alıntı: senolas

quote:

quote:

cbf şuan 5800 200 plaka ruhsat çantası koruma demiri elcik rüzgarlıkları +sigorta derken en az 6500

Bu makinayi altinelbiseli adam inceledi mi beyler??

• quote:

Orijinalden alıntı: irfan s

quote:

Orijinalden alıntı: senolas

quote:

quote:

Bu makinayi altinelbiseli adam inceledi mi beyler??

Evet

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.