Şimdi Ara

YAMAHA STEREO SİSTEM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hafta sonu yaşamış olduğum deneyimi anlatıp, bununla ilgili bilgi alışverişi ve yardımınızı istiyorum.

Kendime stereo ses sistemi kurmaya karar verdim. Club-Disco-Tekno tarzında müzik dinlerim genelde.

DENON 720AE+DALI ZENSOR 7 = Denedim ve mid sesler hiç de tatmin etmedi. Belki bu ikili klasik müzik için uygun olabilir.

YAMAHA A S300+DALI ZENSOR 7 = Denedim ve midlerin belirgin hale geldiğini gördüm. Bu uygundu ama hala ses bana yumuşak geliyordu. Beni heyecanlandıran o tekno sesi alamamıştım.

YAMAHA A S300+DALI LEKTOR 8= Evet denedim ve sonuç benim için tatminkardı. BASS-MİD-TİZ hepsini de kulağıma çok net geliyordu. Bu ikili bana yeterdi aslında fakat Lektor 8 'in 2400 tl fiyatı beni aştı.

Ama hala seste bişey eksikti, Bir de şunu denedim.

YAMAHA A S300+DALI LEKTOR 8 + DALI ZENSOR 7 := Evet bu en güzeliydi , herşey tam alarak mükemmeldi. Ama bunları ne evde koyacak yer var ne de tasarımları birbirine uymuyor.

O yüzden bu üçlü çok iyi ses vermesine rağmen bir mekanda çok karmaşık duracaklar. (hadi olaki para var da aldım, diyelim)

Daha bir çok hoparlör denedim ama uzatmayayım daha fazla. Deneyimimle ilgili sormak istedikleriniz olursa cevaplarım zaten.

Sonuç olarak YAMAHA A S300'ü satın aldım. Şimdi de bu anfiyle uyum sağlayacak 2 tane hoparlör almak istiyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir.

YAMAHA A 300+YAMAHA NS777 ikilisi uygun düşer mi sizce?

• Resimlerini de ekleyeyim.
     YAMAHA STEREO SİSTEM YAMAHA STEREO SİSTEM YAMAHA STEREO SİSTEM YAMAHA STEREO SİSTEM YAMAHA STEREO SİSTEM

• daha önce bu amfiyle değil ama dinlemişliğim vardır size paradigm tavsiye ederim.

http://www.srcelektronik.com/Paradigm-Monitor-7-S7,PR-1968.html

istanbulda tayf audio - proav izmitde ise src electronilkte satılmaktadır.amfinizi alın yanınıza gidip bağlayıp deneyebilirsiniz.
  • ufak bi sorum var dostum lektor 8 e 2400 fiyat nerden aldınız acaba mağaza içinden pazarlıkla mı @HIGH BASS
  • quote:

Orijinalden alıntı: savast

daha önce bu amfiyle değil ama dinlemişliğim vardır size paradigm tavsiye ederim.

http://www.srcelektronik.com/Paradigm-Monitor-7-S7,PR-1968.html

istanbulda tayf audio - proav izmitde ise src electronilkte satılmaktadır.amfinizi alın yanınıza gidip bağlayıp deneyebilirsiniz.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim, en iyisi gidip dinlemek tabi ama şöyle bir de bilgi sahibi olsam fena olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayjkartal

ufak bi sorum var dostum lektor 8 e 2400 fiyat nerden aldınız acaba mağaza içinden pazarlıkla mı @HIGH BASS

Beylikdüzü Mediamarkt. Pazarlıkla belki 100 tl daha indirebilirsiniz. Ben pazarlık yapmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HIGH BASS

quote:

Orijinalden alıntı: bayjkartal

ufak bi sorum var dostum lektor 8 e 2400 fiyat nerden aldınız acaba mağaza içinden pazarlıkla mı @HIGH BASS

Beylikdüzü Mediamarkt. Pazarlıkla belki 100 tl daha indirebilirsiniz. Ben pazarlık yapmadım.

Anladım dostum bilgi için çok teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.