Şimdi Ara

YAMAHA R25 ÇALINDI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
3
Favori
25.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
873 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sana tavsiyem çevrede takılan 15 21 yaş arası keko tipleri soruşturman.motor hırsızları genelde çocuk oluyor bu arada polise falan güvenme bulamazlar motorunu .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsallah tez vakitte bulursunuz hocam. Allah sabır ve kolaylık versin. Plakayı ben de not aldım, Derince taraflarına gidince aklımda bukunur.

• Nufus başına düşen Hırsızlık vakalarında gelişmiş ülkeleri yakalamışiz
    YAMAHA R25 ÇALINDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi root 1987 -- 10 Nisan 2018; 10:51:24 >
  • Polisler yardımcı oldumu hiç? benim motorda çalındı polis 1gr. ilgilenmedi o yüzden soruyorum.
    Rica minnet güvenlik kamerası görüntüsü dilendim milletten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şıh Hazretleri

İnsallah tez vakitte bulursunuz hocam. Allah sabır ve kolaylık versin. Plakayı ben de not aldım, Derince taraflarına gidince aklımda bukunur.
    Masallah hocam plakalari arastirin siz :D yav adam csldigi motorla tura cikacak hali yok coktan parcalanmistir

• gecmis olsun hocam, insanlar sasirdi artik napacagini ya.
  • Gecmiş olsun kardesim
  • Çok geçmiş olsun inşallah tek parça bulunur motor. Çalanlar da gereken cezayi alsa keşke... Arkadaşın daha yakında evin önünden kamyonetin 2 adet aküsünü çaldılar güvenlik kamerası da var ama umurlarında değil adamlar o kadar rahat davranıyor ki...
  • Öne çıkardım geçmiş olsun umarım en kısa sürede bulunur. Görürsek direkt iletişime geçeriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Polis tanidik bulsaniz ogrenir. Kimler yapiyor? Hangi mahallede takilirlar? Bilirler. Mesela valinin cocugu olsaydınız o motorsiklet iki gune bulunurdu.

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    2 gün mü ? Vali'nin çocuğuna hem de ? Ben komiser tanıdığı olup da laptopunu aynı gün bulduran insanlar gördüm.
  • gecmis olsun, keseceksin kolunu bacagini calamayacak bir daha... malesef 3 ay yatip cikiyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capacitor -- 10 Nisan 2018; 13:3:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GYKA

Hırsızlığın cezasının elleri kesme olduğu ülkelerde hırsızlık oranını incelediniz mi? Bu cezanın caydırma üzerinde etkisi ne kadar acaba?

Alıntıları Göster
    Bazı ülkelerde nerdeyse sıfır.

Tek mesele şu. Adil şekilde uyguluyor musun yoksa şu tsnıdık bu şöyle vs mi...

• root 1987 kullanıcısına yanıt
    Netherlands Sweden buralarda suç hiç yok kadsr az işleyenler hep Müslüman mülteciler faslı kürt türk vs

• 06 EB 3909

06EB3909

İnşallah bulunur çok geçmiş olsun.

• teknoCat kullanıcısına yanıt
    Bunun müslümanlıkla ilgisi yok ki :)
    Ekonomik durumla ilgisi var.
  • Hocam inşallah bulunur , fakat nereden çalındı nasıl çalındı anahtarları üstünde miydi ?

günümüz teknoloji devri muhakkak çalınan yerin çevresinde bir apartmanda vs güvenlik kamerası vardır , kim nasıl çaldı nasıl götürdü bir şekilde bulunabilir çevreyi kontrol ettiniz?(muhakkak düşünmüşsünüzdür ama aceleyle bakılmamış olabilir)
  • melo1903 kullanıcısına yanıt
    İzmit kadıköy mh'den gece uykudayken çalındı anahtalar üstünde değildi. Ugrasiyoruz bakalim umarim buluruz

• bulunmaz kardeş o yerini bulmuştur artık hiç ümitlenme benimde çalındı 3 sene oldu ne haber var nede bişey.

• Şeriat olsaydı bunlar olmazdı .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.