Şimdi Ara

YAMAHA R25 ÇALINDI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
134
Cevap
3
Favori
25.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
873 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugunun ekonomik sartlarinda motosiklet en makul cozum iken, sirf bu calinti haberlerinden, motosiklet almaya yanasamiyorum.

Arac en son yer ve saat olarak neredeydi, motosikletin bilinen spesifik boya, kirik, cikartma v.s ne tur ozellikleri vardi sahibine sorup, detaylari ilk mesajinizda guncellerseniz daha iyi olabilir.
  • Çok geçmiş olsun yazık olmuş r25 hep hayalimdeki motor oldu oylede kalacak artık allah yardimcin olsun ama çok zor bulmak benimde hep korkum olmuştur motorumun calinmasindan evin iç bahçesine parkettigimde bile kalkıp kalkıp durmadan bakardim arkadaşımın r25 ama sanki benimmis gibi hissederdim . Yamaha Yzf r25 motor modeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfabrava -- 9 Nisan 2018; 20:9:46 >
  • 2 tekere karşı olsam da bulunması ümidiyle
  • Herkese teşekkür ederim, hala bulunmadı bekliyoruz...
  • Grenajı farklılaştırılmış olduğu için daha kolay dikkat çeker aslında. Geçmiş olsun.
  • hangi ilçe mahalle mevki neresidir ?
  • TahaKaradeniz kullanıcısına yanıt
    ülkeyi yönetenlerin %90'ında el kalmaz
  • Peçka P kullanıcısına yanıt
    İzmit- kadıköy mh.'den çalındı.
  • Konu öne,geçmiş olsun.
  • Kadıköy mh. merkezi yer hocam
  • Siz en iyisi internet ilanlarına falan bakın büyük ihtimalle depo gibi bir yerde tutuyorlardır bulunmasın diye sokakta bulmanız zor.

Motor galerilerine falan da bakabilirsiniz eskiciye vermezler bunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanguru_kesesi

Merak etme ne yazdıgımı biliyorum. Ayrıca, kabul etmeyebilirsin ama "boş laf vs." diyemezsin. Seviyeyi de düşürmeyiniz lütfen. Ben tecavüzü küçümsemedim. Tecevüzden daha ileride bir suçtur dedim.
    konuşmanın basini kacirdim hisizlik mi tecavuzden ileri bir suc ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanguru_kesesi

Merak etme ne yazdıgımı biliyorum. Ayrıca, kabul etmeyebilirsin ama "boş laf vs." diyemezsin. Seviyeyi de düşürmeyiniz lütfen. Ben tecavüzü küçümsemedim. Tecevüzden daha ileride bir suçtur dedim.
    Kardeş (lafın gelişi) şimdi Anana, bacına tecavüz etseler ve araba parası verseler okey misin bi nevi ? Nasıl bi rezillik bu.
  • umarım bulunur hocam ama bu türlü araçlara bir gps verici taktırmak şart kanaatimce. 100 tl'ye kalem pil boyutunda vericiler var, çok işine yarardı şuan.
  • Hangi ilçe hocam ben de İzmit ilçesindeyim. Konu hakkında duyarlı olacağım.

Edit: Kadıköy mahallesi bana çok yakın. PM'den cep nosu yollarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryzen Tevfik -- 9 Nisan 2018; 22:11:38 >
  • Anasını satayım polise gitsen ilgilenmez bile adalet yok ki geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda bulunur.
  • Geçmiş olsun. R25 hırsızların en gözde motorudur. Immobilizer yoktur ve düz kontak çok kolaydır. Çok satılan, tutulan, tipi güzel olduğundan ve hacmine göre iyi performansı olduğundan kaza yapanı da çoktur. Üstüne iyi zam yedi ve parçaları altın değerinde.

Bende varken 1000 lira değerinde disk kilidi ve zincir ile korumaya çalışıyordum. Vukuatsiz ayrılmıştık kendileriyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakaniko -- 9 Nisan 2018; 22:37:32 >
  • Geçmiş olsun
  • metallium M kullanıcısına yanıt
    Fazla güvenmeyin. Arkadaşımın ducati monster 696 motorunu site içinden çaldılar.
  • kardeşim o ilden konum seçip letgoya gir, o modeli ara, motor yaz ara, letgoya koyuyor genelde çalanlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.