Şimdi Ara

YAMAHA R25 ÇALINDI (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
3
Favori
25.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
873 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Motosikletçi aradaşlara tavsiyem 50-60 liraya Aliexpress'te Gps cihazları satılıyor.

İçerisine internet paketi olan sim kartı takıp kullanabiliyorsunuz. Aylık maksimum 15 TL masrafı olur.

Motosikletin görünmeyen bir yerine monte edebilirsiniz.
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Imei numarasini kayit da ettirmek lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asksarabi -- 10 Nisan 2018; 21:17:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asksarabi

Imei numarasini kayit da ettirmek lazim
    Evde kullanmadığınız bir telefonun imeisini cihaza kayıt edebilirsiniz
  • Geçmiş olsun umarım bulunur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptanFox -- 21 Mayıs 2021; 23:7:41 >
  • Askerlik yaptığım yerdir. Motosiklet hırsızları hic yakalanamadı. Profesyonelce yapıyolar yapan kimse. Ümitsizlik vermek istemem ama çok yaygın hırsızlık orada.
  • iyide bi tel nosu yok mu gorenler nasıl ulasacak?
  • CyberZone12 kullanıcısına yanıt
    Tel numarası koymayı uygun bulmadım binlerce kişi görüyor istenmeyen sonuçlar doğurabilir... Direkt polis aranabilir çalıntı kaydı var ya da bana özelden ulaşılabilir gerekli durumda numara veririm elimden geldiğince aktif olmaya çalışiyorum
  • Keşke elimizden bir şey gelseydi.Yıllar önce işyeri komşumuzun sıfır olarak aldığı pejo mobileti çalınmıştı.Bende de jawa motor vardı.Bir gün işyerimizin önünden aynı marka ve model ama yeni model olduğu halde orj renklerinden farklı renge boyanmış bir pejo motor geçti.Hemen atladım motoruma ve adamı takip ettim.Daha sonra komşuya haber verdim ve de aynen şüphelendiğim gibi çalınan motor olduğu ortaya çıktı.Motoru bulduk ama ben motorun sahibinden daha fazla efor sarfettim.
  • Turkiye de ki kasko calintiya karsi koruma yapmiyor mu ?
  • çok geçmiş olsun. geçen yolda giderken arkadaşımın dediğine göre 3 4 bin eden bi bisikletin selesini sökmüşlerdi. öyle duruyordu.
  • Geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanguru_kesesi

Merak etme ne yazdıgımı biliyorum. Ayrıca, kabul etmeyebilirsin ama "boş laf vs." diyemezsin. Seviyeyi de düşürmeyiniz lütfen. Ben tecavüzü küçümsemedim. Tecevüzden daha ileride bir suçtur dedim.
    2 tane sığırda bunun mesajını beğenmiş , namus haya edep aile kavramlarını hemen araştırmalısın
  • Bende kocaeli izmit te bir motosiklet sürücüsüyüm, arkadaşlarıma attım motoru umarım kısa süre içerisinde bulunacak dostum müsterih ol.

Vaktiyle benim motosikletimi de bahçeme girip çalmışlardı ne yaşandığını hissedildiğini en iyi ben bilirim.
  • Telefon numarası koymazsanız motoru size geri satmak için deposundan çıkarmayan çete size nasıl ulaşacak?. Çalıntı grenaj satma devri falan bitti, adamlar artık çalıyor ve sahibine geri satıyor.
  • Üstad körfez tarafında felan gördüğüm polise haber vereceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nanoona

Turkiye de ki kasko calintiya karsi koruma yapmiyor mu ?
    Kaskolar cok pahali cikiyor. Araba gibi degil. Her sigorta sirketide kasko yapmiyor motorlara.
  • Bu ülkeye şeriat şart. Artık insan yapımı adalet işlemiyor. Allahın kanunları geçerli olmalıdır anayasa olarak. Hırsızlık mı yaptı? Kes ellerini. İbret olsun cümle aleme. Tecavüz mü etti? As, taşlayarak öldür. Bunu hak ediyorlar artık. Yok hukukmuş bilmem neymiş. İşlemiyor artık gün geçtikçe insanlar her konuda azıyor.

Yazık günah kim bilir ne emekle aldı adam bu motoru. Neler çekti alırken. Şerefsizin teki gelip 5 dk'da çalsın diye mi?
  • Arkadaş hırsızlık konusunda bile Arap sevicilik var ya , nasıl bir ülke olduk artık.
  • Ayıptır ya
  • Inşallah bulunur kıza zamanda kansız soysuzlar para nasıl kazanılır hiç bilmiyorlar onun malını al bugün birikimini çal. Diğer tarafta sizi kazığa oturtacaklar.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.