Şimdi Ara

' _____ YAMAHA AV RECEİVERS _____ ' (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.843
Cevap
43
Favori
331.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yamaha rx v 585 anfimm satilikdir.sifir sayılır 1 saat deneme amaçlı kullanıldı 1 aylık cihaz kutusunda eksiksiz.fiyat 2750 TL yurtiçi garantili urundur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yamaha RX-A3080 modelini Paradigm Monitor 9 v7 ile kullanmayı düşünüyorum. Sizce sinema/stereo için nasıl bir ikili olur? Daha önce Anthem MRX510 kullanıyordum. Kaşıntı tuttu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mixed_mind

Yamaha RX-A3080 modelini Paradigm Monitor 9 v7 ile kullanmayı düşünüyorum. Sizce sinema/stereo için nasıl bir ikili olur? Daha önce Anthem MRX510 kullanıyordum. Kaşıntı tuttu...
    Seninki kaşıntı değil, bayağı tırnaklama. 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kucukyenici K kullanıcısına yanıt
    Önerin var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mixed_mind

Önerin var mı?
    O cihazları kullanmadım. @babiş62 belki bir yorum yapar.

• Neyse dostlar, istediğim şartlar oluşmadığından vazgeçeceğim. Meşgul ettiğim için özür diliyorum.
  • Merhabalar,

Yakın zamanda pioneer vsx520 amfimi sattım ve yeni amfi arayışı içerisindeyim. Yamaha RX-V485 ve Yamaha RX-V585 arasında kaldım gönlüm 685 den yana ama o kadar yatırım yapmak istemiyorum. Değerli görüşlerinizi bekliyorum Hoparlör seti: Pioneer S SP 50G

Yardımlarınız için teşekkür ederim.
  • Herkese selam, aşağıdaki konuda yardımnıza ihtyacım var. Değerli tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

Aşağıdaki hop.lar ile 2.0 bir sistem kurmayı düşünüyorum, Rx v385-485-585 modellerinden hangisini almalıyım? Aralarında nasıl farklar var ve en önemlisi uyumlu çalar mı? Farklı bir marka amfi öneriniz varsa ona da bakabilirim.

QA 3050 (Nominal empedans: 6ohm, Önerilen ampli gücü: 25 - 150w)
    veya
    QA 3020i (Nominal empedans: 6ohm, Önerilen ampli gücü: 25 - 75w)

Çok teşekkürler.

• sdckahn S kullanıcısına yanıt
    Stereo sistem icin bu serilere degil stereo ampli lere bakmaniz gerekir mesala as 501 gibi

• yavuzazgin kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın hi-fi konusunda yeniyim, öneriniz için teşekkürler. Yazdığınızdan şunu anlıyorum; eğer kaliteli müzik dinlemek için bir amfi almak istiyorsam, bu stereo amfi olmalı. Avr lerde işin içine display ve diğer durumlar girdiğinden, bir stereo amfi kadar müzik kalitesine ulaşamam sanırım.

Önceliğim evet kaliteli ve temiz bir ses, fakat stereo amfi aldıktan sonra sistemi tv(sinema) ve media oynatıcım (zidoo z9s) ile kullanabilmek için, bağlantı kurmak için ne almalıyım ? Stereo amfime bağlı olan sistemi tv den film izlerken nasıl kullanacağım?

Sevgiler

• Butce sikıntisi yoksa eger bu isin en basit cozumu bence preout cikislari olan bir avr alip stereo ampliye baglati yaparak kullanmak . Helede stereo amplide direct in girisi de varsa tadindan yenmez .

• quote:

Orijinalden alıntı: azazel85

Kullandığınız Sony amfinin modeli neydi ? Bende şu sıralar Yamaha RX-V685 ile Sony STR-DN1080 arasında kararsızım.

Alıntıları Göster
    Sony STR-DE685 kullandım 2003-2004 yılının modeli. Sony 1080 ile Yamaha 685 kıyaslanmaz. Aşağıya 585 ile 1080 karşılaştırması atıcam detaylı incelerseniz anlarsınız farkı.
    https://www.zkelectronics.com/compare/yamaha-rx-a680/usa-and-canada/sony-str-dn1080/usa-and-canada/

• Arkadaşlar, Yamaha Rx-v585 kullanan arkadaşlarımızdan cihazı tavsiye edip, etmeyecekleri ve özellikle sinema filmi performansını öğrenmek istemekteyim. Değerli bilgilerinizi rica ederim. Heco hoparlörler ve sony sa-cs9 ile kullanılacaktır.
  • tonmaister T kullanıcısına yanıt
    sony de 4k upscaling yok muymuş???

hatta 1080p de yokmuş...

ilginç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 8 Aralık 2019; 15:5:51 >
  • Bugün itibariyle Yamaha Rx-v585 ile aranıza katıldım arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

Bugün itibariyle Yamaha Rx-v585 ile aranıza katıldım arkadaşlar.
    Hayırlı olsun.

• kucukyenici K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Hoparlör olarak da Heco Victa Prime 302 - Heco Victa Prime 102 center şeklinde, sub olarak da Sony Sa-cs9 olarak alım yaptım. Umarım uyumlu olur. Diğer hoparlörleri de artık sonradan alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seradonin -- 9 Aralık 2019; 13:42:27 >
  • Heco fiyat/performans olarak iyidir.

• Cihazı dün biraz kurcalama fırsatım oldu. İlk AVR cihazım. O sebeple başka cihazlarla karşılaştırma fırsatım ne yazık ki yok. Birkaç film fragmanında test ettim. Daha önce film izlemiyormuşum cidden. Benim ayrıca bir sorum olacaktır. Silent Cinema modunda yani gece geç saatlerde sinema keyfini kulaklık ile yapmak için bir kulaklık tavsiyeniz var mı?
  • 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.