Şimdi Ara

' _____ YAMAHA AV RECEİVERS _____ ' (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.843
Cevap
43
Favori
331.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İyi satışlar olsun İbrahim abi cihaz çok çok iyi halbuki yerine pre-powermı geliyor yoksa
  • babiş62 kullanıcısına yanıt
    Gerçekten bana göre şu andaki en iyi av receiver cihazı budur. Yamaha özellikle dört beş senedir Her anlamda ciddi seviyede atakta. 3080 Receiver de çok ciddi bir Avr. Hayırlı satışlar. Aslında böyle satışlar alıcılar için iyi fırsatlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @teknika @sector8376
    Teşekkürler dostlar.Aslında satılacak makine değil ama bir macera yapıcam bakalım..

• Bose Acoustimass 10 Seri V hoparlör seti aldım. Yamaha anfi tavsiye ettiler: RX-v685
    esin daha çok akustik ve tatlı gelmesini seven biriyim. Sizce yamaha anfi almalı mıyım. Pioner var şuanda ama onu çok sevmiyorum ve bose da kullanmak istemiyorum.
  • azazel85 A kullanıcısına yanıt
    Bose ve Yamaha 685 ikilisi güzel olur. Lakin Yamaha sert düşebilir.Eğer biraz tonlama yolunu bilinçli yaparsanız ciddi sonuç çıkarırsınız. Birde Bose’leri Harman kardon ile deneyin yada dinleyiniz derim.
    (Tabii biraz yukarı segment HK ile.)

• quote:

Orijinalden alıntı: babiş62

Bose ve Yamaha 685 ikilisi güzel olur. Lakin Yamaha sert düşebilir.Eğer biraz tonlama yolunu bilinçli yaparsanız ciddi sonuç çıkarırsınız. Birde Bose’leri Harman kardon ile deneyin yada dinleyiniz derim.
    (Tabii biraz yukarı segment HK ile.)
    Cevabınız için teşekkür ederim.

Dolby atmos için Bose Acoustimass 10 Seri V yeterli değilmiş. 2 adet daha hoparlör eklemem gerekiyormuş. Boyutları çok büyük olmayan ve Dolby Atmos için gerekli şartları oluşturmamı sağlayacak hoparlör tavsiye eder misiniz ?
    Bir de Yamaha biraz sert düşebilir derken ne demek istediniz ?
  • Yamaha RX-V585 nasıl bilirsiniz alternatif olarak

Denon AVR-X2400H
    Pioneer VSX-934
    Onkyo TX-NR696

baktım. Şu anda Yamaha ağır basıyor gibi 585 kullananlardan yorum alabilirmiyim?
  • ben aldım hepsi burada da güzel fiyat hemde garantili 585 3250 tlamazondan alsam 500 euro civarı garantisi sıkıntı birde
  • quote:

Orijinalden alıntı: satelist

ben aldım hepsi burada da güzel fiyat hemde garantili 585 3250 tlamazondan alsam 500 euro civarı garantisi sıkıntı birde
    Ben de dün teslim aldım. Kullanmaya başladım, 17 yıllık Sony macerası sonrası bir hayli farklı geldi. Baktığım kadarıyla 685 le arasında kanal başına güç, 685in 4 ohm sp. ile çalışması ve HDMI dışında teknolojik bir fark görünmüyor. Dolb Digital + filmlerde ses görüntü senknron sorunu gördüm. Sanırım Lip Sync ayarı ile çözülür ama kurcalamak lazım.
  • tonmaister T kullanıcısına yanıt
    En son sony'nin hangi modelini kullandınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alzena A kullanıcısına yanıt
    Sony STR-DE 685 dts ve dolby digital çözüyordu sadece

• 585 düşünüyorum, kullanan arkadaşlardan yorum rica ediyorum. Özellikle daha önce sony'nin 1010 ve daha yeni modellerini kullanıp da 585 deneyimi olanlar kıyas yapabilirler mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, çok büyük bir beklenti içerisinde olmadan tv sinema ve maç keyfini arttırmak için ses sistemi arıyorum dh'de herkes hazır sistemler yerine receiver anfi ve harici hoparlör seti almamı tavsiye ediyor ama hangi markalar olmalı kısmı her kafadan ayrı ses çıkıyor aşağıda ki gibi bir sepet oluşturdum hb'de yaklaşık 2.500 gibi bir rakam tekabül ediyor yani bütçe sınırlarımı zorlamamış olurum tavsiye eder misiniz? veya bu rakamlar civarı alternatif bir öneriniz var mı? bu ikisi hariç kablo olarak ne temin etmem gerekir ve kurulum işini hiç anlamayan biri olarak çözebilir miyim?

https://www.hepsiburada.com/yamaha-rx-v385-5-1-channel-av-receiver-p-HBV00000IJT97?magaza=Dikmenm%C3%BCzikaletleri
    https://www.hepsiburada.com/pioneer-s-slt200-5-0-ev-sinemasi-hoparlor-seti-p-HBV000000SG52?magaza=Boyut%20Dijital

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koraygunca -- 5 Ekim 2019; 12:48:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: koraygunca

Merhaba, çok büyük bir beklenti içerisinde olmadan tv sinema ve maç keyfini arttırmak için ses sistemi arıyorum dh'de herkes hazır sistemler yerine receiver anfi ve harici hoparlör seti almamı tavsiye ediyor ama hangi markalar olmalı kısmı her kafadan ayrı ses çıkıyor aşağıda ki gibi bir sepet oluşturdum hb'de yaklaşık 2.500 gibi bir rakam tekabül ediyor yani bütçe sınırlarımı zorlamamış olurum tavsiye eder misiniz? veya bu rakamlar civarı alternatif bir öneriniz var mı? bu ikisi hariç kablo olarak ne temin etmem gerekir ve kurulum işini hiç anlamayan biri olarak çözebilir miyim?

https://www.hepsiburada.com/yamaha-rx-v385-5-1-channel-av-receiver-p-HBV00000IJT97?magaza=Dikmenm%C3%BCzikaletleri
    https://www.hepsiburada.com/pioneer-s-slt200-5-0-ev-sinemasi-hoparlor-seti-p-HBV000000SG52?magaza=Boyut%20Dijital
    Amfi güzel. Hoparlör daha kaliteli öneririm. Elimde Pioneer S-ES3TB 5.1 Ses Sistemi var. Çok temiz durumda. 750 TL sayarım. Kabloları da hediy.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azazel85 -- 6 Ekim 2019; 21:51:8 >

• Yamaha 585 ile Pioneer S-ES2TB kullanıyorum. Bende ekstra Sony SW var. Çok memnunum, ben daha önce Sony amfi ile kullandım bu hoparlörleri. Yamaha amfi çok güzel performans veriyor. ES3TB olanı alırsanız SW ihtiyacıda duymazsınız bence. SLT 200 alırsanız SW almak zorundasınız.
  • azazel85 A kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim. S-ES3TB sıfır olarak pek bulunmuyor sanırım o nedenle ikinci el fiyatı için yorum yapamıyorum açıkçası özelliklerini de pek bilmiyorum kozmetik olarak nasıl? sadece amfi ile kullanılıyor değil mi? fiyatta biraz daha yardımcı olabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koraygunca -- 7 Ekim 2019; 16:2:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koraygunca

Cevap için teşekkür ederim. S-ES3TB sıfır olarak pek bulunmuyor sanırım o nedenle ikinci el fiyatı için yorum yapamıyorum açıkçası özelliklerini de pek bilmiyorum kozmetik olarak nasıl? sadece amfi ile kullanılıyor değil mi? fiyatta biraz daha yardımcı olabilir misiniz?
    S-ES3TB kozmetik olarak 10/10 durumda. Temiz kullanıldı. Hiçbir deforme veya arıza yoktur. Amfi olarakta VSX-322-K var. O da aynı şekilde. Bu seti alırken aktif sub da almıştım ancak bas yeteri kadar iyi olduğu için subı satmıştım. Sub ihtiyacınız olmaz bu hoparlörlerde. Eğer yakınlardaysan gelip dinleyebilirsin. Test edebilirsin. 0536-428-74-31 de nulaşabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azazel85 -- 11 Ekim 2019; 3:3:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonmaister

Yamaha 585 ile Pioneer S-ES2TB kullanıyorum. Bende ekstra Sony SW var. Çok memnunum, ben daha önce Sony amfi ile kullandım bu hoparlörleri. Yamaha amfi çok güzel performans veriyor. ES3TB olanı alırsanız SW ihtiyacıda duymazsınız bence. SLT 200 alırsanız SW almak zorundasınız.
    Kullandığınız Sony amfinin modeli neydi ? Bende şu sıralar Yamaha RX-V685 ile Sony STR-DN1080 arasında kararsızım.
  • Arkadaşlar merhaba

Yamaha NS-555 Front + NS-C444 Center + NS-333 + Yamaha Subwoofer için amfi arıyorum. İkinci el dahil önerilerinizi rica ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.