Şimdi Ara

' _____ YAMAHA AV RECEİVERS _____ ' (279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.844
Cevap
43
Favori
331.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Değerli Arkadaşlar, Bizler YAMAHA kullanıyoruz ama piyasada bakıyorum DENON da çok tavsiye ediyorlar. Aynı özelliklere sahip DENON mu YAMAHA mı? Ne dersiniz. Lütfen sadece fiyat performans olarak düşünmeyin, amfilerin sahip oldukları özelliklerin kullanıcıya verdiği memnuniyet ve verim noktasında soruyorum. TEŞEKKÜRLER.
  • akancaym kullanıcısına yanıt
    Yamaha daha az bulunuyor ve fiyatı emsallerine göre yüksek oluyor. Uzun yııllar önce RX-V4xx kullanmıştım. Cihazlarının yapısı kaliteli, kumandası fonksiyonel. A1070 - A1080 serilerinden almaya niyetlenmiştim, nasip olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 16 Şubat 2019; 8:17:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yamaha lar kullanımı ve ayarları için daha zor geliyor bana. Denon daha basit ve anlaşılır terimler ve semboller ile kurulumu, ayarları vs. daha kullanıcı dostu buluyorum. Oda kalibrasyon olarak da Audysey daha başarılı sonuç veriyor ayrıca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aticus3 kullanıcısına yanıt
    Tam tersine, Yamaha'nın menüsü Denon'dan daha basit ama daha detaylı. Ayrıca Yamaha 64bit kalibrasyon yapıyor. Denon ise, 32bit kalibrasyon yapıyor. 64 bit kalibrasyon 8 kat daha fazla hesaplama demek.

• Bana Yamaha ço dinamik geliyor uzun kullanımlarda yoruyor beni, Denon ise torklu çalıyor.
    Bence aslında konuya bakış şekli yanlış hangi takımla mec edeceğin de önemli yani sadece bir açıdan bakarak karar vermek zor farklı bir çok detayı düşünüp ona göre seçim yapmak lazım diye düşünüyorum, Bunların da en mühimi bana göre aldığımız ses zira öncelikte 1 ses diğerleri daha sonra gelmeli fikrimce.
  • Yamaha her cihazına destek veriyor, modeli eskidi diye destegini kesmiyor.

2012 yılında aldığım Marantz np7004 network player için Denon/Marantz android app çıkarmadı. Eski IOS app kullanmak zorunda kalıyorum. Bu sebeple Denon Marantz ailesinden bir ürün almayı bundan böyle düşünmüyorum.
  • Yamaha RX-A1010 AVR'mi satıyorum, fiyat 1.750 TL.

İlgilnenler mesaj atabilir.
  • Denon, pioneer ve sony avr kullandıktan sonra şimdiki durak :) yamaha rx v1067

• Hayirli olsun sinemada dogru yola girmissin :)

• Sağol abi

• Çöp.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapma bunu

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • darkerdi kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun dostum, keyifli seyirler olsun.

• kenai kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Sedat abi

• yamaha rxv 361 kullanıyorum. pc uydu konsol tv hersey ona baglı sekilde sneelerdir arıza yapmıyor. sadece üzerindeki tuslar bazen farklı basıyor. oksitlenmiş sanırım. ses acma potu da düzensiz biraz sekme yapıyor. kumandadan kullanımda kusursuz hersey. cihazın ses kalitesi iyi fakat satmak mantıklımıdır. 400 tl ye gidiyor vermiyorum. satıp yerine hangi modeli almam mantıklı.

rx v361 hakkında ne düsünüyosunuz
  • Memnunsan devam et hic elleme

• quote:

Orijinalden alıntı: yavuzazgin

Memnunsan devam et hic elleme
    evet bencede memnunum ve masrafa gerek yok diyosun :)
  • Hem giriş seviyesinin ilk modeli hem de çok eski bir model. Imkanınız varsa tabii ki 1500 2000 TL lik bir model alın. Ciddi anlamda olumlu yönde fark edecektir.

• 3080 Satılık Yamaha RX-A 3080 en son ve en üst flagship receiver.
    Güncel Türkiye garanti ve faturalıdır.
    Kutu içi sıfır konumundadır.

• 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.