Şimdi Ara

Yalnızca evde çalışarak nasıl göbek eritilir? Uzmanlardan yardım istiyorum! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
141.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kilo vermek istiyorsanız -bu bölgesel dahi olsa- mekikden ziyade yürüyüş ve benzeri hareketlerle kalori yakmanız gerekmektedir.
  • Aradıgın herşey burda var biraz ararsan sana en uygunu bulursun eminol

http://www.bodyforumtr.com/vbforum/ya-yak-c-lar-ve-f18.html
  • antrenman yapman gerek. ayrıca bölgesel yağ eritici ilaçlar satılıyor ama ismini hatırlayamayacağım. googleye bi bak...
  • quote:

Orjinalden alıntı: tupacamaru

ayrıca şuda aklında bulunsun sakın her gün mekik çekeyim deme proğramlı çalış bir çek bir gün dinlen kaslar dinlene dinlene gelişir uzmantv de gerekli videolar mevcut bodybuilding onları izle biraz araştır istersen sana özelden bazı linkler vereyim gir araştır...

Hocam, konuyu açtığımdan bu yana ara ara çektiğim mekik sayısı anca 100 oldu ve şu an karnım kasıldı kaldı. Az evvel biraz daha yapayım dedim ama ne kadar zorlarsam zorlayayım kalkamadım mekiğe. Sakatlarım belimi felan diye bıraktım artık. Vücudum hampat diye günde 600 mekik çekmem mümkün değilmiş, bunu gördüm. Şimdilik günde 200 mekik hedefledim. Yeme-içme konusunda ise programa uymaya devam edeceğim, onu bırakmak yok!

Isınma konusunda ise haklısın galiba hocam, 100 mekiğe birden abanınca şu an üzerimdeki yorgunluğu gördüm de, fazla abandım galiba vücuduma. Hem de ısınmadan. Ama pes etmeyeceğim. Yavaş yavaş grafiğim yükselecek!

@Yazat, günde en az 1 km. yürüyorum. Herhalde yürüyüş egzersizi konusunda sıkıntı yoktur :))

@kamiloglu, doğalı varken ilaca ne hacet hocam :) Zaten çok pahalılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatal1ty89 -- 28 Ağustos 2008; 2:10:09 >

• ben de bira göbeği var bi de yan yağlar çıktı ne halt edicem
  • adam 1000 mekik nasil cekecek yahu günde ?
    ben 14-15 senelik sporcuyum ben bile cekmedim/Cekmem o kadar mekik
  • Mekikle olacak is degil bu. Imkanin varsa eve bir kosu bandi al. Kosu ya da yuruyus yapman lazim cunku. Mekikden once kardiyo yapman lazim. Mekik gobek eritmez. Ayrica yaglar kasa donusmez. Eve kosu bandi alma imkanin yoksa disarda kosu ya da yuruyus yapabilirsin. Hele ki gunde 1000 tane mekik cekmeye kalkma. Muhtemelen cekemezsin zaten ama olurda cekersen 1-2 gun boyunca karninda cok kotu agri olur. Hic hareket edemezsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Y!g!T

Mekikle olacak is degil bu. Imkanin varsa eve bir kosu bandi al. Kosu ya da yuruyus yapman lazim cunku. Mekikden once kardiyo yapman lazim. Mekik gobek eritmez. Ayrica yaglar kasa donusmez. Eve kosu bandi alma imkanin yoksa disarda kosu ya da yuruyus yapabilirsin. Hele ki gunde 1000 tane mekik cekmeye kalkma. Muhtemelen cekemezsin zaten ama olurda cekersen 1-2 gun boyunca karninda cok kotu agri olur. Hic hareket edemezsin.

İyi de hocam, nasıl olacak o zaman? Mekik benim bildiğim karın kaslarını çalıştırır yahu. Mekikle olmayacaksa nasıl olacak bu iş? Koşu bandı alamam kardeş. Dışarıda da koşamam, çünkü çalışıyorum. Uzun mesafe yürürüm anca. Takım elbiseyle koşacak halim yok herhalde

1000 mekik yaş zaten. Benim hedefim şimdilik günde 200. Dün gece yüz tane çektim, ölüyorum sandım Yalnız mekikte nasıl bir hikmet varsa, karnımı hala ister istemez kasıyorum yahu

• arkadaşlar bana da yardım edin yau..
    boy 1.80 kilo 87
    göbek var birazcık. bide kalca ve basenlerden eritsek 34 beden pantolonlarımı giyebilirim mükemmel olur sizce bu kıçımın fazlalıları için ne yapabiliriz
  • günde 200 mekik, 100 şınav yeter de artar bile...
  • gazetede okumuştum yoğurt yiyenlerin göbeği daha çabuk erirmiş
  • durumum kesinlikle gazetede yazana antitez niteliğinde normal yogurt işte yesende aynı yemesen de
  • mekikle fln mideni eritemezsin. 1000 mekik çekerek kas kutleni arttırmaya çalışırsan eğer, elinde olanıda yitirirsin... yağ yakmak istiyorsan kardiyovaskuler haraketler yapacaksın... koşacaksın bisiklete bineceksin yürüyeceksin ve bunları yaparken nabzın yaşa bağlı olarak yuksek değerlerde olacak...mekikle fln zayıflayacağını düşünüyorsan yanılıyorsun...
  • Yoğurt, bal, reçel vs. yiyeceksen çok hareket yapmalısın, bunlar çok kalorili gıdalar. Zaten zayıflamak istiyorsan şekerden uzak duracaksın. Yoğurt, peynir ve süt ürünleri yağlı olur, kalorisi çok olur. Kuruyemişden, cipslerden, koladan, abur cuburdan uzak duracaksın. Sabah sağlam bir kahvaltı ancak yoğurt ve şekerli gıdalardan çok yememelisin. Her sabah yumurta yiyebilirsin, bir zararı olmaz. Bol bol yeşillik yiyebilirsin, klasik şeyler bunlar zaten.

Öğlende çorba, sebze yiyebilirsin. Akşamları sadece yeşillik, sebze çorbası veya muz veya karpuz harici meyve ile geçiştirebilirsin. Ha bunlardan biraz fazla yerim diyorsan çok fazla spor yapmalısın, aldığın kalorinin iki katını yakmalısınki kilo verebilesin.

Eğer evde sprint (olduğun yerde), mekik, şınav hareketlerini yaparsa ve yediklerine dikkat edersen göbeğini eritebilirsin. Ancak en sağlam çözüm spor salonuna gitmek olacaktır. Evde çok sabırlı ve çok çalışmalısın.

• quote:

Orjinalden alıntı: nicaleus

arkadaşlar bana da yardım edin yau..
    boy 1.80 kilo 87
    göbek var birazcık. bide kalca ve basenlerden eritsek 34 beden pantolonlarımı giyebilirim mükemmel olur sizce bu kıçımın fazlalıları için ne yapabiliriz

84 kiloyum 185-186 felanım bende de arka tarafta kilo var göbek ve göğüs ayriyetten :)) napabiliriz arka taraf için?
  • Valla başladım artık ben mekiğe, bırakmak istemiyorum. 'Mekikle göbek erimez' diyen arkadaşlar, az evvel eniştemle konuştum. Kendisi küçük yaştan beri vücut çalışıyor. @Danilo Thann hocamın önerdiği öğünleri ve günde 200 mekikle rahatlıkla eritebileceğimi söyledi. Yalnız cardio yapmam şartmış. Isımnadan mekik çektiğimde hem sakatlanabileceğimi, hem de mekik sonrasında karnımda bir yanma hissedebileceğimi söyledi.
  • mekikten haberin yok sanırım bir de ip atla bol bol
  • 100 şınav çekebilen adamın zaten göbek erimesine ihtiyacı yoktur
    20 yaşındayken bile ben 40 zor çekerdim

Şınav kilo ile tesr orantılıdır
    Kilo artarsa şınav sayısı düşer
    Çünki kolların taşıyacağı yük de artmaktadır
    Sen her gün 10 şınav çek ve 2 gunde bir, 2 şer rakam arttırmaya bak
  • merhaba arkadaşlar aynı göbek basen sorununu bende yaşıyorum yazılan soru ve cevapları okuyorum ama benim yaşamım tamamen hareketsiz bir yaşam sporla pek alakam yok son 3 yılda aldığım kilolar beni çok rahatsız ediyor tamamen yağlanmayla karşı karşıyayım konuyla ilgili olan arkadaşlar eğer bana yardımcı olursa çok sevinicem gerçekten boyum 1.74 kilom 71.5 en yoğun yağlanma kalça ve göbekte yol gösterirseniz çok sevinicem şimdiden çok teşekkür ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.