Şimdi Ara

Yalçın Karadeniz Krizi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyimiz tutuşmuş olacak ki derbi öncesi ortalığı karıştırmak için avukat aracılığıyla divan kurulunu toplamaya çalışmış.

Yönetim de tüm Vodafone Arena kapılarını kapatıp içeri almamış.

Böyle Beşiktaş'lı gibi görünenler içimizden temizlendikçe mutlu oluyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yalçın Karadeniz bu dengesiz adam demirören zamanında her şeye onay veriyordu

Para kaynağı kesilince ... oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 25 Şubat 2017; 19:57:14 >
  • 2 aylık muhabbet aslında bu. Adam derbi öncesini beklemiş ortalığın karışması için resmen. Yok böyle bir şey.

• Şu adamı senelerdir nasıl farketmiyorlar

• aynı sinanla demirören gibi içimizdeki hainlerden.
  • yaşlı bunak nefret ediyorum şu tiplerden yahu sırf zarar
  • Tam bir dış mihrak ama kahvehane muhabbetinde dönenlerden degil, en sahicisinden. Ingiltere gibi

• Fikret Orman bunların para musluğunu kesince çıldırdılar içimizde ki İralandalı tayfasından bu da defolun gidin artık şu takımın yakasını bırakın artık.
  • Bu adamı görünce midem bulaniyor. Kimseyi tipiyle yargilamam ama gercek bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunların vasfı nedir kulupte ne işe yararlar
  • Olay nedir? Neden olmuş? Ben hiçbir şey anlamadım ne konudan ne de yorumlardan.
  • Yahu bu adam Beşiktaş Vodafone Arena'yı yaparken bile karşıt karşıt açıklamalar yapıyordu, kulübün borcu katlanıyor falan Beşiktaşlıları gaza getiriyordu. Fikret Orman yönetimine hep karşı tavır sergiliyordu.

Bu YK'nın acilen kulüpten kesilip atılması lazım. Bu adam bizim içimizdeki "kanser hücresi". Bu hücreyi de temizleyebilirsek takımın havasını kimse bozamaz.

Fikret Baba'nın arkasında durun beyler. Destek zamanı. Oyunlar başladı yine...
  • Levent Erdoğan diye bir tip daha vardı allahtan silindi gitti. Bu herif de en kısa zamanda silinir gider umarım
  • Tek korkum Fikret Orman gittiğinde bunlar gibi çapsız biri gelirse başa ne olucak
  • Hukuk karar verene kadar başkan benim demiş

Firket Orman gidince Beşiktaşı zor günler bekliyor bizim Dursun çapsızında yaşadığımız gibi

Türk futbolunun kaderi bu zaten sistemsizlik

• Bu adamin ve avanelerinin bir an once, yasal yollardan kuluple olan butun baglari kesilmeli, en ufak bir baglari kalmamli takimla. Mumkunse seyirci olarak bile yaklasmasinlar o stadin 100m. Cevresine. Zehir sacip milleti zehirler bu amipler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.