Şimdi Ara

Yakuza Kiwami Türkçe Yama (v1.2) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
19
Favori
24.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çeviri için teşekkürler. Windows edition içinde uygunmudur?
  • kasvaa2 K kullanıcısına yanıt
    Windows Editiondan kastınız Gamepass/Microsoft Store ise maalesef. Microsoft Store üzerinde oyunların dosyalarına müdahale edilemiyor.
  • oyun cpy versiyonun da sorunsuz çalışıyor mu?
  • hocam şunun ana görev hariç yan görevlerinide çevirin lütfen ya fps oyunu değil seneryo çabucak bitti tadı damağımızda kaldı oyunun oyunu silmedim hala çevirirsiniz diye yan görevler mini oyun olduğu gibi duruyor xD TÜRKÇE YAMA LÜTFEN!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parsalihan -- 20 Mayıs 2020; 3:43:47 >
  • up!!! yan görevleri türkçe isteriz!!!!
  • Oyunun orijinal steam sürümüne sahibim. Atma fix dosyasını kurmama gerek var mı? Yoksa o korsancılar için bir dosya mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UmutYil

Oyunun orijinal steam sürümüne sahibim. Atma fix dosyasını kurmama gerek var mı? Yoksa o korsancılar için bir dosya mı?
    Hayır korsanlar için değil, fix dosyasını atman gerekiyor, yoksa bazı yerler ingilizce oluyor. (şahsî olarak denediğim için söylüyorum.)
  • Şu anda bi sorun yok bravo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuertoRain -- 11 Temmuz 2020; 12:41:12 >
  • kankam o yama sitesinden indirmeni kesinlikle tavsiye etmemhttps://www.technopat.net/sosyal/konu/sahte-tuerkce-yama-sitesi.744930/ şuna bi bakarsan nedenini anlarsın
  • yamayı indirdim kurdum sinematik altyazıları çalışıyor fakat e ye basıp geçme çalışmıyor lütfen yardım edin
  • Bu oyun fazla satmadimi ya devam oyunları gelse artık yavaştan:)

Like a dragon geliyor şimdi ,vaz mi geçtiler acaba ara oyunlardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tremere117 -- 13 Ekim 2020; 17:13:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kusura bakmayın ama bu yama hiç olmamış, ana görevler çevrildi denmiş alakası yok. Sadece videolardaki konuşmalar çevrilmiş, ana görevlere dahil dublajı olmayan konuşmaların çoğu çevrilmemiş.

Hadi onu geçtim çeviri translate den hallice çok yerde anlamsız devrik cümleler var. Yakuza 0 da oynamıştım onun yaması oldukça iyiydi. bu onun yanından geçemez bence

bu işi hakkı ile yapan adamlar Kiwami 2 yi çeviriyorlar en iyi ve eksiksiz yakuza yaması olacağına şüphem yok.

• Yama için teşekkür ederim. Credit'deki resimler güldürdü.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 3 Kasım 2020; 3:1:22 >
  • Yama oldu ama sadece ara sahnelerde oldu hani şu siyah kutucukta konuşuyorlar ya bazen o yerler halen ingilizce hikaye ile alaksı yok diyemi yoksa bende bi hata mı oldu çünkü görsellerde o yerlede çevirim yapılmış 26. resimdeki gibi olan alt yazılar bende halen ingilizce ilk başları herkesde öyle mi ?

• MikasaKawaitsu kullanıcısına yanıt

Sanırım herkeste öyle. Yukarda bi arkadaş daha benzer şeyden bahsetmiş.

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt

kanka yakuza 0 ı oyna bitir sonrasında bırakmıyacaksın zaten oyunu

• hakan271905 H kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim ama bitirdim zaten. Hatta 140 saat oynadım.   Ama dediğiniz kadar var, bu yıl içinde oynadığım en iyi oyunlardan birisi oldu. Çıtayı öyle yükseltti ki Kiwami'leri beğenmem diye oynamıyorum. 

• Oyundan atma fixi kurmadan yama çalışmadı bende nedense

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spectraturkey -- 3 Ocak 2021; 22:49:25 >
  • Eline sağlık.Ya o credits ekranı nedir ya gülmekten öldüm  

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.