Şimdi Ara

Yakuza Kiwami Türkçe Yama (v1.2) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
19
Favori
24.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bu seriyi oynamayı çok istiyorum ama yakuza 2'den sonrası yok:D böyle yapmalarına gıcık oluyorum. mesala gears of war 1 pc için çıktı 2 ve 3 yok ama 4 pc'de var. bu ne şimdi ? hikayenin başını oyna sonra direk sonuna geç. yakuza serisi de böyle işte. 0,1 ve 2 var ama diğerleri yok.
  • Hocam niye böyle bir çeviri var? Yakuza Kiwami Türkçe Yama (v1.2)
  • Yakuza 0'dan bir haber var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: s-adebisi

Yakuza 0'dan bir haber var mı?
    İlk 5 saati çevrildi. Çevrilmesi zor olan kısımlar başı ve sonu. Sadece bu 5 saat Yakuza Kiwami'nin tamamına bedeldi. Başı bitti, artık daha hızlı ilerleyebilirim sanıyorum.

Yakuza Kiwami Türkçe Yama (v1.2)

Bitmesi için halen çok uzun bir süre var.

• Çilekli Puding Ç kullanıcısına yanıt
    Forumda Yakuza 0'ı çevirmek isteyen birisi daha var. Onunla iletişime geçin isterseniz.

• yakuza kiwami gamepad ile oynayamıyorum çözümü varmı ? x360ce ile denedim olmadı
  • Çilekli Puding Ç kullanıcısına yanıt
    Yeni bir konu açıp yüzde ekleyip ordan takip edersek daha güzel olur gibi
  • Öncelikle çeviri için teşekkürler bende bir sorun var ara sahneler türkçe olmasına rağman diğer altta bar çıkıp konuşulan sahneler hala ingilizce spoiler spoiler şu yüzüğü çaldırıp sonra para istemeye gittiğimiz adamdaki yazılar gibi spoiler spoiler ne yapmam gerekiyor acaba yanlış flnmı kurdum yada patch dan mı kaynaklı v5 patch kurulu korsan oyunum
  • Bu seriye tam hakim değilim. 2019 yılında çıkan oyunlarda yakuza kiwami 0 vardı o mu kardeşim bu?
  • çeviri durumu nedir
  • arkadaşlar sadece hikaye tr altyazı diğerleri full ingilizce ben bu çevirden hiçbir şey anlamadım düzenleme vs yapılırsa daha iyi olur Yakuza Kiwami Türkçe Yama (v1.2)
  • ahmetsafa113 kullanıcısına yanıt
    2-3 kişi böyle yazınca oyunu tekrardan indirdim baktım. Hikaye ile bağlantılı olan sahneler türkçe. Oyundan atma fix dosyasını kurduğunuza emin misiniz?Yakuza Kiwami Türkçe Yama (v1.2)

Yakuza 0 bekleyen varsa da kötü haberlerim var. Oyun gerçekten tek bir kişinin çeviremeyeceği kadar büyük. Forumdaki başka bir arkadaş çeviriyormuş, onun yamasını bekleyin isterseniz.

• Sıkıntı yok hocam kendinizi yormayın ama çevirdiğiniz kısımları diğer çeviren arkadaşa verirseniz onunda işi kolaylaşır

• Kısmetse şimdide bu serinin bu oyununa başlıcaz.Ajira adlı arkadaşımız sağolsun yakuza 0 tr dil ile oynayabildik şimdi kiwami denicez.Çilekli puding seninde eline emeğine sağlık.
  • emeğine saygı hocam türkçe yama için teşekkürler lakin fps oyunu değilki sadece seneryoyu oynayıp kapatalım oyunu bu tür oyunların yan görevleride çok eğlenceli oluyor yakuza 0 bitirdim sağolsun yan görevleride çevirmişler gülmekten öldüm diyologlar filan mini oyunlar gerçekten iyi lakin bunda 0 çok üzüldüm böyle bir oyuna fps oyunu muamelesi edilmesi xD ayrıca seneryo bölümündede çevrilmeyen yerler mevcut kardeşim yanlış anlama lakin türkçe yamaya çok özen göstermemişsin çevirirken yinede emeğe saygı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parsalihan -- 26 Nisan 2020; 19:19:48 >
  • Yakuza Kiwami Türkçe Yama (v1.2)

hocam burda takılıyor oyun bilgin olsun sokakta yürüyordum bu kadın çıktı karşıma yan görev zannımca bilmiyorum hata var türkçe yamada (steam orjinal oyun)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parsalihan -- 27 Nisan 2020; 15:29:20 >
  • Hocam tekrardan eline sağlık.Yamanı kullanarak bitirdim oyunu.Oldukça kaliteli bir çeviri olmuş.Senin de ellerine sağlık.Bu güzel seriyi 2 güzel insan sayesinde oynadık

Majima
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.