Şimdi Ara

Yakuza 0 Türkçe Yama (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
473
Cevap
26
Favori
128.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Linkler sağlam. Kopyalayıp yapıştırın. Bende korsan versiyon olmadığı için yardım edemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dediği gibi linklerde sıkıntı yok, korsan sürümde olayı çözdüm ama olay şu, linkleri korsan ve steam versiyon diye 2ye ayırmışsınınz, korsan versiyonun içinde reg dosyası ve exe var ama Türkçe yamanın setubu yok, Setup steam versiyon diye ayırdığınız linkin içinde , ben direk korsan sürüm indirdiğim için steam indirmedim haliyle . Yama yeterli bu arada elinize sağlık.
  • Eksiksiz bi şekilde uyguladım ama Türkçe olmadı hocam. One Drivedeki Media dosyasını direk mi koyalıyorum klasöre yoksa içindeki Media klasörünü mü kopyalıycaz neden olmadı anlamadım.
  • Yamayı deneme fırsatım olmadı ama temel mantık şudur; aynı adlı dosyanın olduğu klasöre atmanız lazım. Yani atınca değiştir demesi gerek.
  • Adol125 kullanıcısına yanıt
    Hocam olmuş Türkçe. Menü İngilizce olunca olmadı sanmıştım ben. Meğerse sadece altyazılar Türkçe ymiş. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rica etsem güncelleme dosyalarının linklerini paylaşabilir misiniz hangisini indireceğimi bilmiyorum kusura bakmayın teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D4938C19B -- 25 Haziran 2020; 3:49:26 >
  • 35 saatte bu yamayı kullanarak oyunu bitirdim, teşekkürler Ajira.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme dosyalarının linkleri yamayı ındırdığınızde içinde ki not defterinde bulunuyor.
  • bu seriye yamadan dolayı giriş yapmak istiyorum ama en ufak fikrim yok seriye karşı. başlangıç için doğru oyun mudur bu
  • Mkmazie kullanıcısına yanıt
    Evet hocam doğru oyun, Yakuza 0 - Yakuza Kiwami - Yakuza Kiwami 2 şeklinde gidiyor. Ben de tavsiyeler üzerinde denedim hoşuma gitmedi değil ama değişik bir tarzı var, eğlenceli içerikler barındırıyor yine de herkesin seveceği tarzda olduğunu düşünmüyorum. Türkçe yamayla şans verebilirsin.
  • Mkmazie kullanıcısına yanıt
    Bu başlangıç oyunundan öncesini anlatıyor, o yüzden Zero olarak adlandırılmış. Bende seriye bu oyun ile girdim, diğer oyunları da aksilik olmazsa bugün başlayacak indirimlerde almayı düşünüyorum.
    Oyunun ana hikayesi ne kadar ciddi ise yan görevleri o kadar absürt. Kendim oyuna göre 115, Steam'e göre 140 saatte bitirdim oyunu. Bütün yan görevleri vs yaptım. Zaten Kabare, Emlak görevleri oldukça zaman alıyor. Birde bazı yan görev ve etkinlikler var ilk seferde bitmeyen vs. Oyun oldukça dolu ve indirimler ile şaka gibi 15 TL fiyatına düşüyor.
    Oyun 80'li yılların sonunda ve Japonya'da geçtiği için oldukça yabancı geliyor bazı şeyler. Yine de herkesin oyunu deneyip, en azından 2-3 chapter ilerlemesini tavsiye ederim.

• Steamden aldığımızda steam versiyona ek olarakhttps://onedrive.live.com/redir?resid=65C943BB5A0E4AED!1053&authkey=!AFcDqz0dZablEYM bunu mu indirmeliyiz?
  • batuhankochan kullanıcısına yanıt
    Evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ajira

Evet.
    Hocam hata alıyorum one drive da bulunan dosyayı indirmeye çalışınca. '' This item might not exist or is no longer available
    This item might have been deleted, expired, or you might not have permission to view it. Contact the owner of this item for more information. '' Silindimi başka bir sorun mu var ?
  • demonspeople kullanıcısına yanıt
    Link bilgisayarda ve mobilde çalışıyor. Linki kopyalayıp adres satırına yapıştırmayı dene.
  • ajira kullanıcısına yanıt
    Hallettim hocam. Verdiğiniz linke tıklayınca nedense saçma sapan bir sayfa yönlendiriyor outlook hesabıma giriş yapmak için. Çıkış falan yapıp yeniledim düzeldi.
  • Doğru bir şekilde kurdum ama çalışmadı. Ayarlardan dil seçeneği aradım ama o da yoktu. Nerede hata yaptım acaba?

Bu arada media klasörünü de attım oyun klasörüne.

Edit. Tamam tamam, menü İngilizce diye olmadı sananlardanım ben de. Teşekkürler yama için, emeğinize sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifeless. -- 28 Haziran 2020; 10:57:51 >
  • arkadaşlar kaç defa denedim olmadı steamdan aldım ilk yorumdaki steam a göre olanı indirdim kurdum sonrada media yı attım kurulu olduğu yere ama oyun halen ingilizce ne yapmam gerekiyor
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.